Robenie vodičáku v 5. mesiaci

mkmimka
25. jún 2015

Ahojte. Nájde sa tu niekto kto si začal počas tehotenstva robiť vodičák? Som zač. piateho mesiaca tehotna a musim si robiť vodičak aby sme sa mohli prepravovať s rodinou bez toho aby som musela čakať na autobusove spoje. Je tu niekto taky? Ako ste to zvladli? Ďakujem za rady, typy🙂

darinas2
25. jún 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@mkmimka hlavne si zisti ci ta autskola vezme niektore autoskoly nechcu brat tehotne

lent1lk4
25. jún 2015

vodicak mam sice od 18-tich, ale za volantom som nesedela roky, zacala som znovu jazdit az ked som zistila ze som tehotna.. bola som v podstate uplny zaciatocnik, aj preto ze skusky som robila v malom meste.. a som velmi rada ze som tak urobila.. ak sa na to citis, zacni cim skor.. a skus si zohnat nejakeho empatickejsieho instruktora 🙂

inulienka11
25. jún 2015

Ja som zacala robit vodicak v tretom mesiaci ale niktobo tom autoskole nevedel.robila som ho 1,5 mesiacs takze u mna v pohode

susu29
25. jún 2015

Ja som si robila, teoriu pred porodom a jazdy po porode, proste som si dala taky odklad, instruktor aj hovoril, ze je to tak lepsie, lebo s tehotnymi sa boji 😀

mracik
25. jún 2015

ja som robila skúšky na konci ôsmeho mesiaca, bolo to úplne bez akýchkoľvek problémov. 😉

martinka_martinka
25. jún 2015

@mkmimka ajoj no ja som tiež robila vodičak počas tehotenstva.... a skusky sm mala na zaciatku 8 mesiaca a v pohode 🙂 prve jazdy mi sice trosku byvali zle... ale potom to už bolo ok 🙂 všetko sa da ked sa chce 🙂

nika.r
25. jún 2015

Ja som si zacala robit autoskolu ako " netehotna", ale pocas kurzu sa nam zadarilo, takze vsetky jazdy som absolvovala uz s malym v brusku. Kvoli zdravotnym problemom mna aj deti mi nakoniec trvalo vyse pol roka, kym som ziskala vodicak, ale som rada, ze som to neprerusila a stihla urobit skusky pred porodom. Skusky som robila na konci siedmeho mesiaca. Ono boli to dost stresy, aj tehotenske hormony robili svoje, obcas som si kvoli autoskole aj poplakala , ked som mala pocit, ze mi to nejde tak, akoby som chcela. Ked uz bolo velke brusko, tak sa strach zvacsoval. Teraz som na konci tehu, ale stale jazdim, aby som z toho nevypadla. Zatial som vsak sla len s manzelom vedla seba a kratke trasy, sama sa este bojim.

Neboj, zvladnes. 😉

mkmimka
autor
25. jún 2015

Ja som dnes volala s instruktorom. velmi zlaty pan - manzel pri nom robil vodicak tak mi ho odporucil. preto som otvorila aj tuto diskusiu lebo on mi vysvetloval ze mal zopar tehu zienok a moc mi to neodporuca:( vraj sa budem stresovat a zbytocne. lenze dievcata ja som zufala. moj muz mal mensiu nehodu a nemoze jazdit rok a tym padom si neviem predstavit ze mam vsetko z mesta tahat domov v kociku - nakupy, plus maleho vyberat zo skolky a druhe tahat v kociku. byvame na okraji velkeho mesta kde autobus ide raz za hodinu. tym ze muz nemoze chodit na aute sa mi vsetko skomplikovalo a skolku maleho mam v centre mesta. bola a som rozhodnuta to skusit i ked sa bojim. lebo pri prvom som statnicovala v 5 mesiaci a nic mi neslo do hlavy, nevedela som sa naucit tak sa bojim ci teraz sa naucim testy:( ale hadam ked ste to zvladli zvladnem aj ja🙂keby som nemusela nerobim ale tym ze muz nemoze chodit autom sa nam vsetko skoplikovalo - od nakupov v meste ( u nas nemam obchod) cez vyberanie a davanie maleho do skolky a nehovorim o inych vybavovackach ...

prasiatko30
25. jún 2015

Ja presne ako @lent1lk4 tiez som uz mala dlhsiu dobu VP skoro 10r a zacala som jazdit az ked som bola tehotna s prvou dcerou v podstate ako leby som zacinala od nuly - skor problem ma instruktor ked ty si v pohode, nie si nejaka supersenzibilna ani prilis bojazliva, vies co chces a potrebujes tak ja nevidim problem - tehotenstvo nie je choroba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre