Tehotenské fotenie v mliečnej vode vo vani

glamorous55
7. aug 2018

Vedeli by ste o fotografke, ktorá fotí tehotenské fotky v mliečnej vode? len Bratislava a okolie.
Ďakujem 🙂

lemurko
7. aug 2018

No u seba v atelieri neviem ci niekto ma vanu. Fotieva sa to v domacom prostredi, ale teda je potrebne mat peknu a podla moznosti co najpriestrannejsiu svetlu kupelnu 🙂. Pripadne sa este da vyuzit nejaky hotel.

luciole
7. aug 2018

www.katarinagasparovicova.com Atelier ma v Stupave a tam foti aj tento typ fotiek.

lienoccka85
8. aug 2018

Toto podla mna zvladnes aj sama doma 🙂 Nalejes do vane trocha mlieka a dopustis vodu. Nahadzes lupene kadejakych kvetov a vuala, dokonale prostredie je na svete :D uz len potom najst niekoho kto ta bude ochotny pofotit 🙂

danina09
8. aug 2018

a to chces niekde v atelieri alebo u teba doma?

glamorous55
autor
8. aug 2018

@luciole Ďakujem, idem pozrieť. Tiez by som radsej u seba doma, ale byvam na byte a mame malu kupelnu so sprchou :/

glamorous55
autor
10. okt 2018

@luciole - Ahoj, takto oneskorene ti chcem velmi podakovat za kontakt na fotografku Katku. Ozvala som sa jej, tehotenske mliecne fotenie vo vani s kvietkami sme stihli. Bola to velmi prijemna skusenost, fotky dopadli na vybornu. Mozem len odporucat dalej 🙂 este raz velka vdaka.

muffynka1
16. apr 2020

@glamorous55 mozem sa spytat? Aj ked rok 2018 ale ma zaujima ako dosiahne vo vani tu bielu vodu? Naozaj staci trochu mlieka a vody? Videla si ako to robila?

glamorous55
autor
17. apr 2020

@muffynka1 videla.. do vody naliala mlieko 🙂 neviem presne ten pomer mlieko: voda. Ale fotenie bolo super a dodnes na to obdobie rada spominam. Som rada, ze tie fotky mam ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre