Tehuľky, chcete cvičiť doma?

lenka009
12. mar 2013

Ahojte, chcem vam dat do pozorosti velmi dobre dvdcko s cvicenim pre tehule, mam ho odskusane a je fakt super
kuk sem
http://studiomiracle-new.webnode.sk/dvd-wellnes... 🙂

gregusska
13. mar 2013

ahojte, ja jednoducho idem kazdy druhy den, pripadne podla toho ako sa citim na youtube , zadam do vyhladavaca prenatal workout alebo 2nd trimester , prenatal joga alebo nieco podobne slovenskej verzii a krasne Vam vyhlada akekolvek cvicenia vhodne pre tehotne. Su v roznej dlzke ci uz po 10 minut alebo 30 minut,mozte si navoli viac za sebou. Nezabudnut na spravne dychanie , nevysilovat sa ak sa necitite dobre a pozor na pitny rezim ! Krasne tehotenstvo zelam vsetkym !

barbishkamiracle
14. mar 2013

Instruktazne DVD su bezpecnejsie,ako kratke videa z internetu.
Cvicenie by malo by obsahovat presny popis cvikov, nadychy, vydychy a dokonca aj to,ako mozete dany cvik cvicit napriklad v inej polohe, ak vam tato nevyhovuje...Niektore videa su domace, resp.ich cvicia aktivni sportovci a potom tehulky presne nevedia,ci ten ci ony cvik mozu bezpecne cvicit. Ja som za DVD, resp.ked je moznost, tak zacvicit si v skupinke pod vedenim porodnej asistentky, ci fyzioterapeutky.

anetka85
31. mar 2013

super rada...ja tiez cvicim z you tube...ale dvd objednavam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre