Ako odstránim pigmentové škvrny?

darina25
6. jún 2018

Dobrý môže mi niekto poradiť s čím mám tie pigmentové škvrny na tvári odstrániť najmä nad hornou perou. Už som zúfalá. vyzerám ako ježibaba ☹😢😢😢

danielahamar
6. jún 2018

na jeseň odstrániť v kozmet.štúdiu laserom, dovtedy môžeš len krém, alebo ja sem tam potieram citronom

helen4
6. jún 2018

@darina25 ahoj,..nedavno som.citala od jednej mamicky, ze odvar z petrzlenovej vnate povarit a cistit plet

darina25
autor
6. jún 2018

ďakujem vám vyskúšam ich, a laser pomôže odstrániť alebo len dočasne pomôže?

katka4757
6. jún 2018

U mňa jednoznačne krém "Candibene" stoji okolo 3-4€ ale výsledky su cca po 3 týždňoch 🙂

darina25
autor
6. jún 2018

A ten candibene odstráni?

darina25
autor
6. jún 2018

Dakujem vám😊

katka4757
7. jún 2018

@darina25 Áno ja som s ním velmi spokojná, len vieš každý má Inšiu pokožku ale aj na papieriku pribalenom s krémom píše že sa môže používať aj na takéto 🙂 No za skúšku nic nedáš ;)

juliette173
7. jún 2018

@katka4757 ale Candibene je krem proti mykoze a nie na pigmentove skvrny zo slnka (inak aj ja ich mam a tiez sa ich chcem zbavit). A v pribalovom letaku nic take nevidim 🤔

mirellka
7. jún 2018

ahoj ja používam žeruchový krém od Justu ..Taktiež ma trápili skvrny po predposlednom tehotenstve všetci tvrdili že zmiznú samé no nezmizli ani po 2 rokoch... Natierať som začala nejak začiatkom marca a do leta ich pekne vytiahlo nebol to zázrak že by zmizli uplne preč slnko ich trošku povytiahlo ale už to nebola taká katastrofa..teraz som po ďalšom porode a mám flakatú celú tvár tak tiež natieram ale ešte len krátko..krém treba natierať aj 3 krát denne a neslniť sa ked ho máš nanesený takže ideálny v čase ked si doma a na noc inak ...
https://www.justnahrin.sk/produktove-rady/bylin...

mischelag
7. jún 2018

Ja som si dala robiť pred rokom a pol fraxel laser a žiaľ, na mne to zapôsobilo tak, že mi vyšlo veľa pigmentových fľakov. Minulý rok som mala tvár ako panda, samé fľaky. Dr. Skúšal TCA kyselinu, laser, tento rok mi dal masku na tvár za nejakých 300 eur a k tomu krém za ďalšie 200 a to mi možno o 50 percent pomohlo, aj keď mám stále jednu veľkú mapu na čele. Vidím, že sa nechám inšpirovať od vás niektorých, ktoré skúšate všelijaké krémy, možno motyka vystrelí a niečo mi pomoze

ivankalaco
7. jún 2018

@mirellka Pracuješ s tou kozmetikou? Ďakujem za odpoveď 🙂

janinka007
7. jún 2018

mne pomohlo jedine 6 rokov sa úplne vyhýbať slnku, všetko mi zmizlo samé

given
7. jún 2018

Ahojte, ja skúšam momentálne krém od Esthederm Photo Reverse. Máte s ním niekto skúsenosti? Podľa mojej kozmetičky, ktorá ho tiež používa, je vraj super. Tak už len dúfať, že nesklame.

mirellka
7. jún 2018

@ivankalaco nenazvala by som to že pracujem ale objednávam si od tial nám ich viaceré produkty vyhovujú a keď niekto niečo potrebuje nieje problém objednať..

de_monka
7. jún 2018

Mne ja tento rok prvykrat ukazali na krku... V lekarni mi poradili od eucerinu taky krem... No na moje pomery to stalo dost... ale este som ani jednu celu flasticku neminula a skvrny zmizli...

danielahamar
7. jún 2018

@de_monka ja mám od eucerinu denný na pig., ale musím ho dávať pravidelne a medzi tým dávam aj citron, tieto čo máš ty som zatial neskúšala, zdá sa mi to drahé

de_monka
7. jún 2018

@danielahamar ano, v lekarni mi ponukala aj denny a dokonca aj nocny krem... Alepotom vravela, ze toto je vraj najsilnejsie...stalo to okolo 32€... Dala mi zlavu,takze 29 €...
A naozaj do tyzdna viditelne zmeny.
Dokonca mi hovorila o nejakom kreme, s ktorym ak by som sa od marca natierala, tak by sa mi tie skvrny ani nevytvorili...

danielahamar
7. jún 2018

@de_monka musím na bud. rok v marci vystihnúť, vždy sú akcie, tak kúpim to čo máš ty

mischelag
7. jún 2018

@de_monka ja som mala tiež toto isté a nič mi to nepomohlo :(

de_monka
7. jún 2018

@mischelag vazne??? Tak toje zaujimave... Mne to naozaj za tyzden spravilo zazrak... Sama tomu nemozem uverit, este tak slabo ich vidno... Ale musis sa presne na to miesto zamerat, inac si to skoro ani nevsimnes... Skoda, ze som si to neodfotila predtym a teraz...
A stale ked idem vonku a je silne slnko, tak si to pretieram opalovacim kremom s uv30.

iwaneta256
11. jún 2018

Dobry den, urcite by som odporucala hlavne natierat si tvar opalovacim mliekom na tvar, aby ste v buducnosti predisli dalsiemu vzniku pigmentovych skvrn https://www.pilulka.sk/eucerin-sun-anti-age-fac..., a podobne ako i bolo vyssie spomenute, kremy taktiez od eucerinu su na nezaplatenie https://www.pilulka.sk/serum-proti-pigmentovym-.... Odporucam vam i vyuzit dodatocne zlavovy kupon, ak by ste sa rozhodli pre kupu mozete teda usetrit par peniazkov naviac 🙂 https://www.kuponyzdarma.sk/zlavovy-kupon-1e-na...

ruzenab
31. aug 2018

@de_monka myslim ze vy ste ten pripad ked skvrny sa miznu, nemate ich nahodou z obdobia tehotenstva? Inak za taky kratky cas by nezmizli.ja uz bojujem 8 rokov 🙂

ruzenab
31. aug 2018

Inak ja tiez teraz pouzivam ten zeruchovy krem z justu no zatial testujem...a potom dalsi v poradi je krem z turecka.vola sa expigment, u nas sa nepredava kvoli nejakej zlozke co obsahuje ale referencie ma dobre tak uvidim po lete...vyskusam

kvetinka75
31. aug 2018

@janinka007 no to sa nedá. Ja dosť času trávim vonku, hlavne od jari do jesene - záhrada, turistika, kupká, výlety. Natieram sa krémom s ochranným faktorom ale nepomáha to. Vyskúšam asi tú vňať na začiatok a potom uvidím

kacenocka2
14. jún 2019

@de_monka za akú dobu vám zmizli? Tiež mam taky problém. Na lícach sa mi robia

de_monka
14. jún 2019

@kacenocka2 do 10 dni...

krpata18
16. mar 2021

Ahojte,bola som vyse 10 rokov v USA a tam som nasla znacku PORCELANA.je v prevedni denný a nočný krem.Naozaj funguje.Nielen z mojej skusenosti ale aj co mam od inych bab.Zalezi od pokozky,nakolk kada mame inu plet.Ja mam velmi citlivu tak to inak funguje ako pri inej pokozke.vediet.
https://tukup.sk/produkt/porcelana-krem-denny/

vivien1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
3. aug 2021

No, ja som po 3porode začala používať c vitamín v ampulkiach, či čo to je z DM. Keďže mam vyskúšané, že funguje aj čerstvý citrón.