Aký čajík alebo príkrm, aby sa bábo ľahšie vykakalo ?

jaja64
28. nov 2008

Aký čajík dávate, ak sa vám bábo nemôže vykakať, ja som začala s brokolickou a potom zemiačik, a stolica bola trošku hustá, takže musela ísť von pomocou rúrky, lebo sám sa nedokázal vykakať, tak by som chcela vyskúšať niečo, aby tá stolica bola redšia, a aby sa lahšie vykakal, čo máte vy odskúšané ? Skúšala som aj prevarenú vodu, moc ju nechce, ani feniklový čajík, alebo nejakú šťavu ?

nastasja
3. dec 2008

jaja, slivkovu hipku mu urcite nedavaj preboha...
Nedavaj ziadne prikrmi, fakt to mozes len zhorsit.
Nasa dr. povedala, ze mimi v tomto veku nemusi kakat aj niekolko dni (povedala ze 10, ale to je podla mna prehnane). Damian nekakal aj tri dni a potom to slo. Suhlasim s bodkou, podla najnovsich vyskumov deticky mozu byt bez prikrmov kojene az do osmeho mesiaca a uplne im to staci. Uvidis, prejde to aj bez prikrmov.
Drzte sa 😉

lila794
3. dec 2008

Presne tak, my sa furt kojime, maly mi akekolvek prikrmy odmietal a MM mu stacilo - 11kg 😀 iba teraz zacal trochu otvarat pusinku. A 10 dni nie je prehnane - u nas to bolo bezne 😝

katka.m
4. dec 2008

Jaja, my sme mali tiež problém s kakaním a keďže na slivky je u vás ešte skoro, tak skús, nám to pomohlo, počas papania príkrmu dávať dávku Vigantolu. Ten olej to trošku premastí a potom to ide ľahšie von. Niekto dáva kvcapku olivového oleja, ale to sa mi vidí ešte dosť ťažké na žalúdoček.