Akým spôsobom podať homeopatikum bábätku?

goga03
29. jan 2009

ahojte,
ma niekto skusenost s podavanim homeopatik babatku? Kupila som mu na prerezavanie zubkov, ale su to tie klasicke gulicky. skusila som ich rozpustit na lyzicke s vodou, ale strasne dlho to trva.
dik za rady

janulas
29. jan 2009

goga....rozpoustim ve vode, trvá, ale rozpustí se 😉
no nekdo dá i jen tak do pusinky 😉

kili
29. jan 2009

goga, strč ju do malej striekačky, daj späť ten dzindzík (tú vnútornú časť,ktorou sa to tlačí), naberieš 1ml vody a hrkáš a tak rozpustíš, potom to ľahko tou striekačkou dieťaťu aj dáš

goga03
autor
29. jan 2009

dik moc, vyskusam, to ma nenapadlo 🙂

jabber
29. jan 2009

goga - vyčleň si na ty homeopatika nějakou prázdnou lahvičku, třeba od léků (já mám od Fenistilu) a v malém množství vody to protřep - rozpustí se to za chvilku 😉 A dávala jsem to dceři normálně na lžičce 🙂

junovka
29. jan 2009

ja som Nelke daval 1-2 gulicky pod jazyk, ked som videla, ze uz tam nema, tak som dala este 2 gulicky opat a mali sme jednu davku. 🙂 😉

gedgitka.a
29. jan 2009

tak mi včera dostali od homeopata-pediatra homeopatický kuličky kvůli Atopáku a normál je rozpustím za chvilinku ve skleničce s troškou kojenecký vody a lžičkou šupem do papulky 😉

goga03
autor
29. jan 2009

diki baby, skusim tu striekacku a aj flasticku. lebo ked som to nechala rozpustit na lyzicke to trvalo fakt strasne dlho

mirasierra
29. jan 2009

ja rozpustam v tom vrchnaciku od homeopatik. naberiem vodu, necham par hodin a dam umelou lyzickou.

indy
30. jan 2009

ja homeo gulicky rozpustam v malom sklenenom stamprliku v co najmensom mnozstve prevarenej vody a podavam sklenenym kvapatkom, ktore dostat za par korun v lekarni. Tym kvapatkom si to aj miesam kym sa to nerozpusti. Mam istotu ze mu to z ust von nevytecie. Homeo nesmie prist do styku s kovom.

mywiel
30. jan 2009

goga ja davam malej po troskach gulicky priamo do ust a zastoplujem usta cumlom aby ich nevpluvala, ale ona ich zboznuje... 😀
Skusala si v teplej vode nechat rozpustit ako ked si varis caj, nechat vychladnut a podat pomaly striekackou do ust?

goga03
autor
30. jan 2009

ano skusala som to v teplej prevarenej vode, v uplnej troske asi 10 ml.a aj tak to dlho trvalo. teraz to robim tak, ze vzdy ked mu dam jednu rozpustenu davku do ust (lyzickou), tak dam rozpustat dalsiu.davam mu 3 krat denne po 5 guliciek

lilyk
30. jan 2009

baby to je trosku mimo temy,sorry....neviete poradit ako sa davkuje Oscilococcinum len preventivne? je tam napisane ze 1 tuba raz 1 krat tyzdenne..ale ja neviem ze kolko je v tej tube granul a ako to davkovat 😅 ak viete poradit, diky 😉

janula34
30. jan 2009

Lilyk - ja vysypem dcere celu tu tubu naraz do pusy, ale ona je uz velka. A malemu to rozdelim na polovice, jednu dam rano rozpustene v striekacke a druhu polovicu vecer. Tak mi to kazala doktorka.

janeses
30. jan 2009

lilyk, tak ten samý problém teď řeším a taky nevím....pochopila jsem to, že jednu celou tubu rospustit v puse jednou za týden...no nevím...chtěla jsem dávat preventivně i malé, ale taky nevím jak?Poradí někdo?

mywiel
30. jan 2009

Ako pise janula... 😉

mizulienka
30. jan 2009

ahoj gedgitka.a...ake homeopatika ste dostali na ten ekzem? my sme boli tiez teraz 1x, tak som zvedava, ci to zaberie 🙂

kubaka
30. jan 2009

lilyk - celá tuba naráz je nesmysl- je to byznys - já chodila k homeopatce a ta mi říkala, že jako jedna dávka slouží jen naplnit víčko od tubičky - i na mě to osccilo takto zabírá. Fakt to stačí 🙂 Preventivně jedno víčko tubičky do pusinky nebo rozpustit na lžičce vody. Když stojí asi hodinu, rozpadnou se.

lilyk
30. jan 2009

baby dakujem 🙂 kubaka idem to skusit a ozaj 1 davka znamena jeden krat na cely tyzden ze jo? 😅 som trochen nechapava 😀

kubaka
30. jan 2009

lily - jedna dávka na týden jako prevence-. Při onemocnění tak 4x denně zase jen to malé naplněné víčko tubičky. 😵

lilyk
30. jan 2009

dakujem 🙂

bobulka34
30. jan 2009

zevraj antibiotikum sa nesmie dotknut kovu, ja som na plastovej lyzicke rozpustila gulicky, potom vtiahla do inj. striekacky a podala, alebo na dno flasky dala do vody gulicky