Alternatívna medicína. Využívate ju tiež?

vandas
12. jan 2009

kocky, navstevujete so svojimi ratolestami iba klasickych lekarov, alebo vyuzivate aj alternativnu medicinu?

drabovam
3. mar 2013

My tiez vyuzivame tento sposob liecby, ci ja ci manzel ci mala Noemi, vsetci, dokonca ju ponukame aj inym, ved ked mame nieco dobre preco si to nechat len pre seba. Mame tiez vynikajucu liecitelku, ktora studovala kvantovu medicinu v budapesti, ma aj vlastnu ambulanciu a je v tom naozaj vynikajuca. Vela ludom pomohla aj z velmi vaznych a smrtelnych ochoreni. Byva na zapade Slovenska, konkretne v Sturove. Takze ked vam mozem poradit, kludne sa na nu obratte. Jej meno je Ivete Pathoova a cislo ma 0908603024. Ked ste zase z vychodu, kludne sa obratte na Moniku Drabovu ona ma cislo 0915469502.

aurolea
4. mar 2013

Pre tych, ktorych zaujima alternativna medicina odporucam vyuzit sluzby nasich lekarov, ktori sa specializuju na celostnu a bioregulacnu medicinu. Vysetrenia organizujeme v ramci celej SR na objednavku.

marionmarion
11. mar 2013

@organicday pokial si dobre pamatam, napisala som, ze Tvoj nazor Ti neberiem, v niektorych veciach som dokonca suhlasila. A tiez som napisala ze sa mozno skus zamysliet nad tym, co som napisala...ak toto beries ako pozeranie sa na Teba zvrchu a neprijemnu odpoved...tak mam pocit ze to tak brat chces...myslene to tak urcite nebolo a napokon kedze ako sama pises, Ta vobec nepoznam, nemala som ako vediet ake mas vedomosti a nakolko si uvedomela...myslienky necitam. Ja som na toto furum prisla pre radu, nie pre navody ako to nemam robit, popripade, ako synovi mozem uskodit...ak si pre mna radu nemala a chcela si pisat k teme iba vseobecne, nerozumiem, preco si svoj prispevok adresovala mne? Vazne nechapem, cim som Ta urazila...

organicday
11. mar 2013

@marionmarion neurazila 🙂 a prepac, ze som ho adresovala Tebe, uz sa to nestane. Bolo to spontánne a v dobrom umysle, ale nejak sme sa minuli pochopenim... Nabuduce si dám vacsi pozor...

babkabubko
6. apr 2013

čím ďalej tým viac využívame alternatívnu liečbu. Škoda, že som tak nerobila aj pri prvorodenej :( - toľko chémie a očkovaní sa odrazilo aj na jej zdraví. teraz fičíme na bylinkách, domácich sirupčekoch, domácich mastičkách, využívame aromaterapiu a liečivé bylinky. Odporúčam ti stránku, ktorú spravujem na FB "Babickina zahrada" . nájdeš tam veľa užitočných rád a článkov. Prajem veľa zdravia všetkým ! 🙂

mata_ba
15. máj 2013

@lentuska Ahoj.mohla by som ta poprosit aj ja o kontakt na tu pani?

ewca
21. máj 2013

ja sa tiez stale vicej priklanam k alternativnym metodam liecby...a mame doma aj spominany diacom, je to fantasticka vec

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiala01
22. nov 2013

kazdy mame svoju skusenost s prirodnou liecbou. ja som tiez najskor experimentovala s bylinkami a radila som sa so skusenejsimi, ale ani oni neboli profesionali. ked sa tych problemov nazbieralo viac tak som zacala hladat takych, co sa vyznaju. a natrafila som aj na podvodnikov. zas kazdy kto sa v tejto oblasti pohybuje nie je ani odbornik ani poctivec. je to ako so vsetkym, k tomu pravemu sa clovek musi prebojovat. a ked sa nam to uz podari, ked s nim mame dobru skusenost, tak ho budeme chvalit a vyzdvihovat pred druhymi, to je prirodzene. ved vsetci radi pomahame. aj ja mozem pridat jednu skvelu osobu, ako sa hovori dve v jednom: aj psychologicku, aj liecitelku - doktorku lubu albertovu z bratislavy. tiez na nu nedam dopustit a nasla som u nej velke pochopenie aj pokial ide o moje psychicke problemy. tak ako tu aj ini pisu o svojich favoritoch, aj mna tato zena doslova postavila na nohy. ale nezavrhujem ani klasicku liecbu. stale sa este najdu lekari, ktori cloveku skutocne chcu pomoct. je ich pomenej, ale vdaka aj za tych, co su.

mamazem
23. nov 2013

My sme jednoznacne na bylinkach, roznych prirodnych pripravkoch, cajikoch. Odkedy spolupracujeme s lekarmi, ktori pouzivaju pri liecbe alternativnu medicinu, nase deti antibiotika nevideli 😀
Davame do pozornosti poradnu na nasom webe. Ak mate zaujem doplnit klasicku medicinu alternativnou alebo prejst co mozno najviac na prirodnu liecbu, napiste nam. Preposleme Vase otazky prislusnym lekarom a liecitelom: http://www.mamazem.sk/mamazem/6-Poradna

v_teba_dufam
1. dec 2013

Dobry den,

alternativna liecba so sebou skoro vzdy prinasa rizika, viac v tejto diskusii:

https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/nebezpecia-alternativnej-mediciny-2/

Pekny zvysok Nedele 🙂

mhg
29. dec 2013

@lentuska
Dobrý den, nemohli by ste mi poslať kontakt na doktorku tomovú.
Sestra má zdravotný problém.
Dakujem

meca
2. jan 2014

@lentuska môžem Ťa poprosiť kontakt pani Zuzanu Tomovú

ďAKUJEM 🙂

slavikovab
21. mar 2014

@lentuska ahoj, nemohla by si mi dať kontakt na tú pani Dr. TOMOVÚ?

herecka88888
13. máj 2014

@rampam mala by som otazku ohladom mojho 10 mesacneho syna ma atopicky ekzem vedeli by ste mi poradit?dakujem

ajkapajka1
14. máj 2014

Baby,
ja som sa zucastnila teraz jedneho vysetrenia , super , bolo to v ramci kampane "prevencia a zdravy ziv. styl", ktora bezi tento rok. Vysetrenie stoji iba 5€ a dostala som komplexnu spravu o mojom organizme, organoch, vitaminy, mineraly , co mi chyba a podobne. Bolo to zaujimave.
Skuste kuknut: www.zdraviepodkontrolou.sk
Robia bioregulacnu a celostnu medicinu. Takze vsetkym priaznivcom alternativnej mediciny odporucam!

sisaklenkova
13. jún 2014

@lentuska ahoj 🙂 verim, ze si spokojna, uvadzas, ze pani dr. Tomova ma vystudovanu psychologiu a ja verim tomu, ze psychika cloveka ovplyvnuje jeho zdravotny stav.. uz som bola s dcerkou na 3biorezonanciach, ale bola som sklamana, pretoze vo vsetkych 3pripadoch islo doslova o ludi, ktori ani nemali medicinske vzdelanie a podla mojho nazoru sudiac od ich pristupu to robia skutocne len kvoli prachom, clovek ako taky ich nezaujima.. ak ta mozem poprosit, poslala by si mi do IP kontakt na pani dr. Tomovu? Dakujem, prajem krasny den 😉

ajkapajka1
17. jún 2014

Baby,
vela z vas sa tu pyta na Dr. Tomovu Zuzku. Tak ak by ste mali zaujem bud.tyzden 27/6 bude cely den ordinovat v Povazsek Bystrici. Su este nejake volne terminy. A cez vikend by mala byt potom v Senci. Ak sa chcete objednat, napiste mi a dam vam cislo na pani, kt. robi harmonogramy a planuje diagnostiky pre doktorku. Inak ona posobi najma v centre v KE.

juhelle
27. jún 2014

Človek tak skoro nevyrobí niečo tak komplexné ako dokáže vyrobiť príroda. Preto mi dávame ako prvé babkovaské recepty. Naposledy nám celkom pomohol tento recept: http://www.familyzone.sk/2014/02/08/salvia-ucin... Ale keď je veľmi zle tak aj po liekoch siahneme neradi.

peliroja
16. okt 2014

@ajkapajka1 zdravim, ak mozem tiez by som ta rada poprosila o kontakt na pani doktorku 🙂 vopred vdaka.

terapiabachovky
17. okt 2014

Dobrý deň, volám sa Dana B. venujem sa alternatívnej liečbe, homeopatii, Bachovek kvetovej terapii, SRT terapii. Ak by ste mali záujem poradiť, prosím píšte mi do IP. Ďakujem.
tu je moja stránka: http://terapia-bachovky.webnode.sk

eemike
31. okt 2014

@lentuska
ahoj mozes mi dat kontakt na tu doktorku tovu

vladja
1. nov 2014

Žienky, ja som svoju skúsenosť napísala do blogu...ak by niekto chcel prečítať....http://nanicmama.sme.sk/ja-mama/moja-cesta-za-b...

simka987
10. jan 2015

@ajkapajka1 ahojky, vsade hladam kontakt na p. Tomovu Zuzku, mozete mi ho posunut ak je to mozne. Dakujem krasne

jankaviktorko
23. feb 2015

Aj Ja by som sa chcela skontaktovat s touto pani doktorkou.... prosim o kontakt.

nifadita
5. júl 2015

@simka987
@ajkapajka1 Poprosim kontakt na p. Tomovu. Dakujem

missbufy
6. sep 2015

@lentuska mohla by som aj ja poprosit o kontakt na MuDR. Zuzanu Tomovu?

missbufy
6. sep 2015

@mcoya @mata_ba @mhg @meca @slavikovab @sisaklenkova @ajkapajka1 @peliroja @eemike @simka987 Chcela by som Vas poprosit a bola by som Vam velmi vdacna, keby ste mi niektora poslali kontakt na doktorku Zuzanu Tomovu. Vopred velmi dakujem.

ladka12673
14. okt 2015

@lentuska ahoj lentuska , mohla by si mi poslat kontakt na tu p.ZUZANU TOMOVU ? Da SA SKONTAKTOVAT S NOU BEZ PROBLEMOV ? AKO FUNGUJE OBJEDNANIE CASOVO? MA AMBULANCIU NIEKDE? KEDZE JE NA CESTACH PO SLOVENSKU mam viac otazok bola by som povdacna kominikovat emailom ladka12@centrum.sk alebo mobil potom napisem v maily Dakujem pekne ze sa ozves! 🙂