Alternatívna medicína. Využívate ju tiež?

vandas
12. jan 2009

kocky, navstevujete so svojimi ratolestami iba klasickych lekarov, alebo vyuzivate aj alternativnu medicinu?

jankaviktorko
14. okt 2015

Drahe mamicky,
Neodporucam ziadnej z Vas ani nikomu sa stretnut s touto pani, ani s jej kolegami. Pani Tomova je zverolekarka a ponuka doplnky vyzivy, ktore uzivaju zvierata, na ludoch nie su testovane a dokonca neviete ani ich zlozenie. Toto chcete dat svojmu dietatu, resp. sebe ? Zdravej zene, ktora porodila a vychovava potomkov ? Ja som tiez bola zufala, ako kazda z Vas a tiez som tuzila ju vyhladat, a jej pomoc, a aj sa mi to podarilo...teda ona je zaneprazdnena, tak som bola na diagnostike kolegov...a teda to bol zazitok, velmi negativny, smiesny a na zaver hrozostrasny. Nic z toho co nasli syncekovi nebola pravda, bola som nasledne na krvnych testoch. A ked mi diagnostikovali nalez a urcili co vsetko mu mam iba od nich kupit, tak som neverila vlastnym ociam a usiam, co vsetko mi narozpravali... strasne. . Presvedcili ma, ze to nie je vysetrenie a diagnostika, ake si zasluzi nase dieta, rodic a ani dochodca.
Prosom Vas mamicky, ja Vam verim ze ste uz zufale a uz neviete co a ako dalej, ale naozaj toto nie je spravna cesta pre zdravie... dakujem za precitanie a zvazenie.

nutrimas
16. okt 2015

Aj my sa snazime riesit zdr. problemy a hlavne ostranovat ich priciny pomocou prirodnej mediciny. V nasej ponuke na eshope najdete pestry vyber tradicnej ruskej mediciny, ajurvedskej (himalajskej) mediciny a vela prirodnych pomocnikov, vdaka ktorym sa da zlepsit zdravotny stav - 100% za studena lisovane liecive oleje, caje, semena, zdrave potraviny, prirodnu kozmetiku atd. Pri kazdej liecbe je dolezite najst a odstranit pricinu ochorenia, ktr. je castokrat na duchovnej urovni. Prevadzkujeme zaroven aj mas. salon, vdaka odbornym masazam sa daju ostranit bloky nielen fyzicke ale aj psychicke. Radi Vam poradime pri konkretnom zdr. probleme, nevahajte nas kontaktovat.

sisatopic
24. nov 2015

@lentuska ahoj, chcela by som ta poprosit, ci by si mi mohla poslat kontakt na tu dr. Tomovu a ci este vobec ordiuje, vdakaa

katrin21
24. nov 2015

@sisatopic ked si z BA, chod radsej do Bioharmonie, vygoogli si , kde ich najdes v BA.. 🙂 Tam je MUDr. Šuch. ma pobocky po SK , uz aj v BA, TT, NR, TO , TN....

nelly3
30. nov 2015

@katrin21
ahoj, prosim ta mas s nim aj osobnu skusenost? myslim ohladom neplodnosti a pod.? dakujem 😉

katrin21
30. nov 2015

ja som tam sice prioritne riesila ine veci, nie neplodnost, ale aj to som mu spomenula lenn tak medzi recou 😀 a povedal, ze poriesime a je fakt, ze som aj otehotnela kratko na to .. zbavil ma tazkych kovov v tele a pod..

nelly3
30. nov 2015

@katrin21
dakujem a nevies mi povedat cenu?

katrin21
30. nov 2015

@nelly3 prve vysetrenie sa plati 100E, to je len akoby zapisné, nikdy viac to neplatis, ani ked prides po 5r rokoch, alebo tak... potom uz len terapie 10E .... takze sa to da.

ivanka_kralikova
26. jan 2016
Používateľ ivanka_kralikova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.

@vandas Ahoj, mne sa na klasickej medicine nepaci, ze neskuma podstatu problemu, ale len dostanes tabletky na potlacenie nasledkov...a bud to prejde alebo nie. a vacsinou prejde, ale len na chvilku a potom sa to zas vrati. alternativne formy liecenia sa snazia skumat podstatu problemu... ja som osobne za kombinaciu, na jednej strane si dat lieky ak mam problem, na druhej strane si odblokovat vnutorne bloky, ktore su za tento problem zodpovedne. myslim ze uz aj striktne pragmaticky ludia si uvedomuju, ze takmer kazdy problem je kombinacia fyzickeho a psychickeho.. ked je nam psychicky zle, aj liecenie prebieha ovela dlhsie a kompikovanejsie. ked sme stastni, mame pocit ze sme o den, dva zdravi.. mne sa paci Cesta (Brandon Bays), chodim k super terapeutovi. Este len so zacala v januari, ale citim, ze kazde sedenie ma neskutocne posuva dopredu.. postupne sa otvaram, nechavam priechod vlastnym emociam a konecne riesim dlho potlacane problemy.. mozno niekto mate podobnu skusenost

lubinka101
9. feb 2016

ahoj, ja som sa docitala o ajurvedskej klinike v madarsku Calendula
chcem sa spytat co take cca vysetrenie stoji, lebo co ludia boli aj napr. Taka peta polnisova, tak sa zmienila len ze - velmi drahe tak kolko si treba cca penazi pripravit? dakujem

evkabiela
15. feb 2016
Používateľ evkabiela je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkabiela.

@ivanka_kralikova ahoj. ja som teraz docitala knihu Cesta od Brandon Bays a viem ze este su tam dalsie knihy plus ze bude seminar v aprili, myslim 8.-10.4 v Bratislave. Na ten by som urcite rada isla. Brandon je neskutocne silna zena a stretnut ju nazivo musi byt skutocne obohacujuce.. stotoznujem sa s nazorom, ze ak ma clovek nejaky fyzicky problem, urcite na to vplyva aj jeho psychika.. ako sme sa v minulosti vysporiadali s vecami a ci vobec... u niekoho potlacane emocie a stare krivdy vyustia do vredov, u niekoho je z toho rakovina.. niekto bojuje s depresiou alebo pocitmi uzkosti.. Dolezite je aby sme sa zamerali na seba a dali svojmu telu sancu uzdravit sa. Na knihe sa mi velmi pacilo, ze zhrnula akesi jednoduche principy o ktorych clovek vie, ale systematicky tak, ze si ich mohol pripomenut a naucit sa podla nich zit.. Vsetci vieme ze by sme sa mali snazit zit v pritomnosti a nie v minulosti a neustale riesit co sa stalo a preco sa stalo/nestalo..a nebat sa toho co bude, lebo to mozno bude uplne inak... a vieme ze by sme mali byt vdacni za to co mame, neplakat nad tym co nam chyba.. ze si mame uzivat krasne veci, otvorit sa im... milovat a byt milovani, bez narokov a ocakavani.. je toho vela a kazda tato drobnost nam pomaha aby sme si uvedomovali seba, svoje emocie, svet okolo. odporucam precitat, alebo aj absolvovat, mne toto otvorilo oci

sirinka
15. mar 2016

Brusnice su top pri problemoch s mocovymi cestami.... Kto ma vlastne zozbierane najlepsie plus k tomu kombinacia homeo cantharis
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC423...

Ja osobne aj v mojej rodine využívame dosť alternatívnu medicínu a bol som aj u veľa normálnych lekárov. Bioharmóniu môžem odporučiť aj ja, vie pomôcť vo veľmi veľa veciach, sám som tam dlhší čas chodil. Viac info viete nájsť na http://www.bioharmonia.sk/ Vie to pomôcť z alergiami, kožnými problémami, imunitou a mnohým ďalším. Keď som tam chodil nepotreboval som brať žiadne tabletky na alergiu, ako som prestal chodiť musím zas, ale sesternica nemusí.

Na psychické traumy a problémy by som zas odporučil terapiu Cestu, je drahá ale účinná. https://www.eterapia.sk/ zamierava sa na riešenie príčiny problémov a tým ich odstránenie. Už tu bolo o nej písané, takže to nebudem moc rozpisovať.

Na problémy s chrbticou by som odporučil jedného pána z Kajalu, Michal Danác za 10 € napraví hocičo. Pomohol aj takým čo mali ísť na operáciu ale napravil im to a nemuseli ísť. Jedine treba ísť sa napraviť v čas, ja som najprv šiel k normálnym doktorom nenapravili ma dobre, vydrali sa mi tie nesprávne miesta v chrbitici a teraz aj keď ma napravia za pár dní to mám skočené naspäť.... Takže ak máte niečo vyskočené, dajte si to čím skôr napraviť, buď u toho pána alebo u niekoho iného. Hlavne s tým nečakajte. Verte mi, že nie je to nič príjemné, keď to stále skáče naspäť.

Prirodzene to treba doplniť cvičením na chrbticu. Cvikov je veľmi veľa, hlavný princíp je, že všetky treba robiť pomaly a nie ísť na rýchlosť. A vždy pri chrbtici treba súčasne cvičiť aj na brucho a naopak. Nesmie sa cvičiť len jedno z toho inak to môže spôsobiť zdravotné problémy.

kacenocka2
4. dec 2016

@rampam
Mate platny ucet kedze ste neaktivna?

vandaaa
3. jún 2018

Ahoj @lentuska, mohla by som ta poprosit o kontakt na p. Tomovu? Ordinuje prosim este? Dakujem velmi pekne

jedosko600
10. mar 2019

@lentuska poprosím kontakt na p. Tímovú.. Dakujem pekne

vmacurakova
13. mar 2020

@ladka12673 Poprosím vás máte ešte tel.kontakt na p. Dr.Tomovú Zuzanu. Ja som u nej už bola na diagnostike fakt je veľmi dobrá a chcela by som sa zas objednať. Viera

vmacurakova
13. mar 2020

@mata_ba @mhg @meca @slavikovab @sisaklenkova @ajkapajka1 @peliroja @eemike @simka987 Chcela by som Vas poprosit a bola by som Vam velmi vdacna, keby ste mi niektora poslali kontakt na doktorku Zuzanu Tomovu. Vopred velmi dakujem.

silviaeli
2. máj 2020

@ajkapajka1 ahoj mozem poprosiť kontakt na dr.Tomovu??..ak je to ešte aktualne🤔dakujem

silviaeli
2. máj 2020

@vmacurakova Ahoj, prosim ta dopátrala si sa k tomu kontaktu p.Tomovej???tiez by som potrebovala..vdaka

vmacurakova
2. máj 2020

Nie zatiaľ neviem, len asi teraz v období korona nebude robiť, tak si myslím.

silviaeli
3. máj 2020

@vmacurakova ja som už nasla toto, ale neskusala som ešte volat🤔
@vmacurakova

vmacurakova
3. máj 2020

Ďakujem za kontakt. Ak by ste potrebovali objednať produkty Starlife, dávam z PC 50% zľavu.

silviaeli
3. máj 2020

@vmacurakova nepoznám tie produkty🤔

vmacurakova
4. máj 2020

Dr. Tomová ich predpisuje po diagnostike.

silviaeli
5. máj 2020

@vmacurakova aha..Ok dakujem pekne😉

stejja9
5. máj 2020

Tiež sa vyhýbam chemii, a pokial to nie je život ohrozujuci stav, siahnem po bylinkach. Čítala som celú diskusiu, len som prekvapena, ze vela z Vás skúša čínsku, ajurvedsku, ...medicínu, namiesto našich domácich byliniek, našej prírody. Je to voľba každého z nás, akým smerom sa vydame. Mne sa páči, ako naši starí rodičia tvrdili, že na každú chorobu nájdeš bylinku v prírode. A toho sa snažím držať. 😉

pimpa111
15. júl 2022

@ajkapajka1 mala by som zaujem o kontakt 🙏 na Dr. Tomovu