Aromaterapia pre bábätká

timca9
19. máj 2012

Má niekto skúsenosti s aromaterapiou? Ja mám doma 5.mesačného synčeka a ten má v posledom období nekľudný nočný spánok. Často sa budí s plačom. Vyskúšala som už zmeniť aj miesto na spanie a zaujímalo by ma aj to, či nemá niekto z vás skúsenosti s aromaterapiou. Kedy začať a s akými olejmi. Ďakujem.

gastanovykvet
9. jún 2017

Dobrý deň. Síce diskusia je stará. Ja som momentálne náhodou objavila oleje doterra, pôvodne som hľadala značku Young living ktorú používa kamarátka vo viedni ale tu na slovensku som ju nezohnala. Som z olejov úplne očarená. Sú finančne náročné ale naozaj stačí len pár kvapiek ( lacné olejčeky škodlivé 16-20 kvapiek a balenie je skoro minuté). Ja som si ich kúpila do difuzéra lebo ja mam rada keď domácnosť rozvoniava a používala som sviečky, nakoľko sú veľmi škodlivé hľadala som alternatívu zdraviu prospešnú. Som na týchto olejčekoch závislá. Keď sa cítim vyčerpaná, dám si na dlaň citrón a pár krát vdýchnem a ihneď príde taký nával pozitívnej energie. Zase keď som v strese dám si trochu levandule na dlane a vdýchnem a príde krásny pocit uvoľnenia a mozog sa ukľudní. Pozítivom je aj to, že niektoré olejčeky si môžte dať aj do vody napr. kvapku a piť. Napr. citrón, pomaranč. Tých využití je viac. Už sa teším keď si kúpim ďalší olejček. 🙂

alexandra2222
28. aug 2017

@gastanovykvet aj ja som závislá 🙂

gastanovykvet
31. aug 2017

No neviem či zvlcovac. Ale prečo si radšej na to nekúpiš difuzer ten je na to určený a je to fakt super! Ja mám takýto a neľutujem kúpu. Mna síce vyšiel akciovo 25€ ale vraj normálne stojí 60€ na internete som našla aj lacné. Ja dávam 4 kvapky a vydrží to dáke dve hodky voňať. Miesam olejceky spolu najviac mám rada kombináciu mata, levanduľa, pomaranč.

zuzkamargit
13. nov 2017

@gastanovykvet skusala si just oleje a esencie? Neskutocne su!

gastanovykvet
15. nov 2017

Este nie ale viem že starka mnoho rokov používa just značku a výrobky na rôzne choroby a viem že si ich nevie vynachváliť. Vyskúšam Dakujem

danielko1
29. jan 2018

Ahojte, ja tiez mozem odporucit oleje doterra. Maximalne som spokojna. Mala mi byvala stale chora kazde 2 mesiace a vzdy sme skoncili na antibiotikach a to ma mala 2 roky. Pouzivam aj vyrobky z justu tie su tiez super, ale oleje z doterra sa mi zdaju lepsie a super zaberaju. Su sice financne narocnejsie, ale oplati sa.

gastanovykvet
29. jan 2018

@danielko1 doterra su perfektne oleje.. casom som sa viac o nich naucila a neviem si ich vynachvalit. su naozaj drahe ale nemenila by som... viem ze za tou znackou stoja skuseny vedci, robia rozne vyskumi, doktori a je tam garancia, ze oleje su ciste.. je tam priamo popisana destilacia olejov co je tiez velmi dolezite.. su aj lacnejsie oleje z inej znacky ale clovek nevie z kadial su a ako sa ziskavaju.. za kvalitu rada zaplatim

danielko1
4. feb 2018

@gastanovykvet ja som presne toho isteho nazoru 🙂 a doterre som uplne podlahla.

fimava
22. feb 2019

ahojte, chcela by som sa opytat ci mate skusenosti s Bewit olejmi. Mam doma 4mes. chlapceka a 3r dcerku. Chcela by som podporit ich imunitu. Poradte mi prosim aky olejcek je na to vhodny. Rovnako aj na kasel a sople. Ako casto pouzivat tieto oleje? Niekde som citala ze 20min pred spanim, nie dlhsie. Este zvazujem ze ci kupit iba difuzer alebo rovno zvlhcovac + difuzer lebo mame aj suchy vzduch. Prosim poradte.

morskykonik837
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mya1112
21. nov 2020

Pozrite si UnWell dokument na netflixe doterra je len o biznise a nema sa uzivat vnutorne , mozete si poskodit slezinu, cisto marketing pyramidova hra, chodte do obchodu so zdravou vyzivou a tam si kupite olejcek staci 1-2netreba to miesat, a stoji kvalitny do 6-7e, niektory fanaticiy si tym nadmernym pouzivanim ci na kozu , inhalaciou alebo uzivanim vyprodukovali alergiu na cele telo stoji za to pozriet

kozumplikovasandra
29. mar 2021

Ja používam olejčeky od firmy Nobilis Tilia pre seba, aj pre bábätko - napr https://eshop.nobilis.cz/produkt/smes-eterickyc... .Cenovo sú veľmi dostupné. Dávam iba pár kvapiek do difuzéru. Mám pocit, že spíme lepšie, než predtým, než som začala s aromaterapiou.

kozumplikovasandra
30. mar 2021

a dajú sa objednať aj na sk eshope - https://eshop.nobilis-tilia.sk/aromaterapia/ V minulosti som skúšala aj iné značky, ale ceny boli veľmi premrštené a žiaden rozdiel v kvalite som nevidela

klara_ku
1. apr 2021

Ja používam difuzér do ktorého dávam 4-5 kvapiek olejčeka. Najkôr v izbe poriadne vyvetrám a potom to pustím tak 30 min pred uložením detí na spánok.

hana_halenarova
6. apr 2021

Aj ja používam eterické olejčeky pre deti. Prinášajú vnútorné upokojenie a umocňujú zdravý spánok 👍

lienka393
14. apr 2021

Mne tú aromaterapiu stále ospevuje jedna kolegyňa. Pár krát mala oleje aj v práci a vždy nám kvapla na ruku. Keď sme dostali nejaký citrusový, tak to normálne pozitívne vplývalo na energiu a chuť pracovať. Fakt to má niečo do seba.