Atopický ekzém a alternatívna liečba

kascakova
24. okt 2012

Dobrý den, ja by som Vám chcela rozpovedať môj problém s mojou dcerou, od narodenia mala atopicky ekzem...chodili sme po lekároch, oni to nevedeli riešiť, dávali nám rôzne krémy, a tie zabrali, na týžden, potom sa to zasa vrátilo, a my sme sa zasa škrabali, až do krvi....a bojovali s ekzemom..
No našli sme iný spôsob, ako sme sa dostali z toho...kto by mal záujem dozvedieť sa viac, píšte mi na mail annakascak@azet.sk...

meg_junova
14. jan 2013

AJOMSTVO k vylieceniu z ekzemu.. Zbavte deti parazitov. Ekzem = parazit v tele. SAma mam syna, ma len 6 mesiacov a boli sme na biorezonancnom pristroji. Nasli mu skrkavku, mrle a lambliu, bola som zhrozena, ked som zacala studovat fakty o parazitoch a aku kalamitu dokazu sposobit v nielen detskom organizme. Teraz berieme tinkturu z vlasskeho orecha a lastovicnik, spolu s jodom na nakopnutie imunity, cela liecba ma zatial vysla 10eur, cuduj sa svete - malemu zacinaju ekzemy blednut a stracat sa!
Mam doma papillona a je mi jasne, ze parazity dostal maly prave z neho, ale odcervila som aj havina, idem aj seba aj priateloa (antiparazitnym balickom, kto ma zaujem, podam viac info) a psika nedam prec v ziadnom pripade. je radost sa rano zobudit a uz v tme vidiet, ze moj drobcek ma bledsiu pokozku a kazdym dnom sa to zlepsuje, aj ked mame tiez take vlny... ale skutocne to mizne, len si pockam, kym sa z toho dostane a potom budem prispievat do vsetkych for o ekzemoch, aby ludia odcervovali a odcervovali!!! Zmiznu automaticky aj plesne z organizmu, nakolko plesne su najma tam, kde su parazity......... Lacna a ucinna liecba, tajomstvo ajurvedy, ktore zapadny svet tak veselo ignoruje, lebo by bolo neziskove

kaja73
14. jan 2013

@meg_junova tak to gratulujem 🙂 -tesim sa s tebou-a kde ste boli na tej biorezonancii?

mimikas
14. jan 2013

@meg_junova a kde ste boli na vysetreni koli parazitom?

meg_junova
14. jan 2013

@kaja73
@mimikas takycg ludi je uz vela, co ma takyto rezonancny pristroj, ja som bola u kamaratky v Komarne, nie je to sice doktorka, ale je to psychologicka a inzinierka v jednom, zaroven sa zacala zaujimat aj o medicinu, alternativnu a robi rozne prednasky. Ona sama trpela ekzemom 30 rokov, potom odletela na Sri Lanku, kde bola v nemocnici 3 tyzdne, prve co spravili bolo, ze ju odcervili a vraj im neslo do hlavy, tym tamojsim lekarom, ako mozeme v Europe fungovat.. Oni sa vraj odcervuju kazdy polrok, tak ako my domace psy, tak oni seba. Inak dnes som narazila na MK aj na tuto pani https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/aurolea/, treba sa jej opytat, ci to robi tiez, jej pristroj vyzera podobne.. Kto chce, opytam sa tej mojej kamosky, ci da na seba kontakt a ci by pomohla (myslim, ze nepovie nie). Ona ma zaroven aj tie tinktury, jedna stoji okolo 3Eur, teda ja som zatial viac neplatila. Su homeopaticky spracovane.

kaja73
14. jan 2013

@meg_junova mozes mi dat na nu kontakt?-mne ide o moju mamu-uz cez 2 roky nevedia prist na to co jej je-ma depresie a kopec zdrav.problemov-berie uz more liekov a nic nepomaha. 😖
U nas v meste uz bola na dakom podobnom pristroji,ale nevedeli jej ani tu pomoct-nic konkretne jej nepovedala ta pani.

meg_junova
14. jan 2013

@kaja73
@mimikas Este odporucim, aby ste vzdy vsetko na sebe vyskusali najprv, maminy, myslim nielen na tinktury, ale aj co sa ostatnych veci tyka, ak skusate nove kremiky a novu stravu, alebo doplnky. Ja to tak robim, ze najskor na sebe testujem a az potom to dam malemu, okrem toho vsetko preverujem trikrat. Aj ked mam znamych lekarov a odbornikov, preverujem, preverujem a preverujem, kym si niesom aspon na 99%ista, ze to malemu neublizi. Nikdy by som si totiz neodpustila, ak by som mu nieco sposobila, lebo ani alternativna medicina nie je cirkus, niektore bylinky su toxicke, napriklad taky cierny orech alebo aj ten lastovicnik...

meg_junova
14. jan 2013

@kaja73 V takomto pripade ti dam kontakt na dvoch ludi, na jedneho pana, ten je ozaj dobry, ale napisem ti radsej sukromne, lebo je to sukromny kontakt a nemam jeho suhlas s uverejnovanim, oki? A na tu kamosku ti poslem tiez kontakt, len jej brnknem, ci mozem. Viem, cim prechadzas, moja mamina je tiez tazko chora a ma pred sebou ozaj kratunky cas, je dolezite liecit sa uz pri prvych priznakoch, kedy telo vysiela signaly, ye nieco nie je v poriadku... Poslem IP 😉

mimikas
14. jan 2013

@meg_junova Dakujem, prosim opytaj sa kamosky ci by bola ochotna, nemam problem zajst aj do komarna

abbie
14. jan 2013

@kascakova najlepsia vec na ekzem je eliminacna dieta ...

meg_junova
14. jan 2013

@kaja73 Odkial si??

kascakova
autor
15. jan 2013

z vlastnej skúsenosti viem, čo funguje, dali sme urobiť našej dcere vyšetrenie, lekárom a biochcemikov a tí nám
navrhli zmenou stravy správne vyživovanie dieťaťa a pomocou doplnkov nám stanovili trojmesačný program .Po troch mesiacoch sa to stratilo ale je to dodržiavanie určitých zasád po celý život. Ak máte záujem o viac informácii, odporúčam pozrieť si stránku www.analyzavlasov.com a poprípade ju môžte odporúčať aj iným

abbie
15. jan 2013

@kascakova prepacte, ale mne toto od vas pride skor ako reklama, nez osobna zalezitost ...

kascakova
autor
15. jan 2013

myslite čo, chcete, ja mám osobnu skusenosť so svojou dcerou, viem, aké to je ked má dieťa ekzem, nespí v noci, škrabe sa, plače, má vysušenu pokožku, ...Viem presne, čo mamičky prežívajú, ako ich to trápi, že ich dieťa má fliačiky na pokožke a iné nemaju, maju čistú pokožku.Viete vy vôbec čo je atopický ekzém, alebo robite si vy reklamu na eliminačnu dietu...Máte dieťa, ktoré ma atopický ekzém, ? Aku mate vy skusenosť, popíšte viac...Ja som svoje dieťa kojila dva roky, a veľmi ma trápilo, že ma ekzem, pretože som čitala, ak matka koji, dieťa vraj nemá ekzem...viem, ake to je, ked si moja 2 roč,.dcera škrabala ručky do krvi, plakala, ..lebo ju to škrabalo...štipalo..
Takže ja viem, čo to je, prežilisme si svoje, ked som ju natierala, a dieťa mi plakalo...ked nám žiadne kremy nepomahali....

moniska2008
18. jan 2013

@meg_junova ahoj prosim ta mohla by si mi dat kontakt na tu tvoju znamu. Dakujem

abbie
24. jan 2013

@kascakova reklama na eliminacnu dietu? 😀 trosku uvazujte, kym nieco napisete ... ved to nie je produkt, ako to moze byt reklama ... dieta sa vycisti len pomocou vynechania vsetkych alergenov na urcitu dobu, po vycisteni sa alergeny vracaju postupne spat ...

kascakova
autor
24. jan 2013

a máte s tým skusenosť so svojím dieťaťom? alebo so sebou, lebo stále len propagujete nejaku eliminačnu dietu, a nevieme ani aku máte skusenosť.....

kascakova
autor
24. jan 2013

ešte som chcela povedať, že ja tiež neponukam produkt....lebo analýza vlasov nie je produkt....

ita111
25. jan 2013

Ak ste od Košíc a Prešova tie čo vážne chcete,robíte všetko čo sa dááá len to nezaberáá,ozvite sa,dokážeme Vám pomôcť...za stretnutie neplatíte a VY sa rozhodujete 🙂 🙂 😉 🙂

petula25
6. feb 2013

@meg_junova Dobry den, zaujal ma vas prispevok.. mozte mi dat na tu pani kontakt? mam 17 mesacnu dcerku a tiez nas trapi atop. ekzem... byvame v okoli Bratislavy..dakujem, Peta.

klaopatra
6. feb 2013

@meg_junova
dobry vecer moja mala ma 9 mesiacov, pediatricka ma neposlala nikam nakolko mi povedala ze co sa atopickeho ekzemu tyka na vysetrenie az po roku a vraj to musi mat uplne pomalicky krvave tak len kupeme a mazeme...trochu jej to ustupilo ale stale sa skriabe je to hrozne, ak by sa dalo ist na ten pristroj ktory opisujete alebo ak by ste vedeli nejaky blizsie, sme z Bratislavy, alebo nieco poradit budem vam vdacna dakujem

ceresnica
8. feb 2013

@meg_junova Ja som naopak videla relaciu, kde liecili alergie tak, ze infikovali cloveka parazitmi. Parazity, ktore odjakizva ludia mali, vraj zamestnavaju imunitny system a ten potom neriesi blbosti 🙂

Ale hovorili myslim len o mrliach, nie o skrkavkach

liblincek
16. máj 2013

@meg_junova dobry den mala by som zaujem zistit viac o tinkturach

mamazem
17. jún 2013

Ahojte, pridali sme zaujímavý článok o liečba atopického ekzému alternatívnou medicínou.

Ako sa dá liečiť a vyliečiť atopický ekzém: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/mamazem...

matkamirko
17. jún 2013

maly ma atopicky ekzem, trva to uz 2,5 roka. Odvtedy ma denne probiotika, nema absolutne ziadne parazity, ma alergiu na BKM, vajce, jablko(vsetko je zo stravy vylucene). Ma aj alergiu na slnko, pele, roztoce(aj to riesime podla rad alergologa, koznej), ale aj tak ma na lickach prejav ekzemu prakticky stale. Takze nechapem, ako moze niekdo napisat, ze atopicky ekzem, su celkom urcite parazity v tele-hlupost. Atopicky ekzem u ekzematika, je prehnana imunitna reakcia tela, na alergen(celkom beznu vec, ktoru zdravy clovek nemusi vobec vnimat-potrava, pel, prach....)

morningdew
1. júl 2013

Ahoj.
Velmi, velmi odporucam na atopicku dermatitidu CEDROVY OLEJ.
Je drahy, no vrati sa Vam to milionkrat spat! Idealne je googlit a kupit si ten ''altajsky'' - ten najcistejsi z pohoria Altaj...(mimochodom... skuste si vygooglit ucinky cedroveho oleja... je to tzv. ''olej na 100chorob'')

Taktiez velmi, velmi odporucam MARHULOVY OLEJ.
Je vhodny aj na pokozku novorodencov.

Co sa kremov tyka, Excipial, Oilatum a ine bezne daleho prevysuje
hypoalergenny krem BIODERMA ABC ATO +, ktory je vhodny aj pre novorodencov... vyzera takto: http://mmm.mojalekaren.sk/bioderma-abc-derm-ato...
Z tejto rady Biodermy predavaju nie len kremy ale aj ''umyvatka''
Ani ADERMA nie je zla

morningdew
1. júl 2013

Alternativny pohlad na atopicky exem moze zniet aj takto:

"Ekzémy z hľadiska duchovnej príčiny vyjadrujú zápas - človeku sa nepáči, čo vidí, počuje a v čom žije.
Dávajú nám najavo, že ak niečo očakávam a nedostávam to, aj tak to niekde vyjde na povrch.
Mnoho detí sa narodí do manželstva, kde sa žena podriaďuje manželovi. Prepracované a nepohladené ženy trpia a vo vnútri plačú. Potom ich deti, ktoré žijú v takýchto manželstvách často postihujú ekzémy.

Hlavným dôvodom atopického ekzému býva teda neradostná atmosféra doma, ktorú dieťa vycíti.

Pomôže pokoj, radosť, prijatie samého seba, u dieťaťa plné prijatie matkou.
Veľa lásky, maznania, dokázať diaťaťu, že je chcené.''

ZDROJ: http://www.centrumzdravehozivota.sk/clanky/ocho...

jessiejames
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko83
5. júl 2013

nam na AE pomohli tieto kvapky http://www.energy.sk/sk/menu_x1133x.asp

kotlik6
9. júl 2013

Mám zkušenost s přírodními produkty ,nedám na ně dopustit,lépe bych poslala info mailem,více se toho tam vejde,včetně popsané osobní zkušenosti,pokud chcete,písněte mi mailík do SZ,Andrea

smesmesmejko
10. júl 2013

@meg_junova Ahoj, poradis prosim ako na atopicky ekzem u dvojrocneho syna? Myslim, ze opis na parazity v organizme sa hodi na nasu rodinku, ja mam biely povlak na jazyku, a to som nasla tiez na prekyslenie organizmu, resp. pliesne v organizme a maly ma na lickach fliaciky, ktore boli diagnostikovane ako atopicky ekzem, dlhsie nam pomahala propolisova mast, ale akonahle nemastime, tak sa nam to vracia... ☹ Srdecna vdaka za radu 🙂 Slavka