B4 colour remover - prechod z čiernej na hnedú farbu vlasov

dynnora
30. okt 2016

Ahojte žienky, máte s týmto prípravkom niektorá skúsenosť? Chcela by som stiahnuť čiernu farbu z vlasov a prejsť na tmavohnedú. Tak by som rada uvítala vaše názory...či ste neboli oranžové, či sa tým veľmi zničili vlásky a pod. a či to vôbec zabralo 🙂
Ďakujem 🙂

lija22
31. okt 2016

no vsak jasne ze budes orandzova ale ked zafarbis hnedou uz nebudes.

mam dobre skusenosti, tiez z ciernej a davalo som cervenu. musis ale po posobeni umyvat do aleluja. tusim aj 20 min ci viac tak si napusti vanu 🙂

kup si ten strong, nie regular

tomba
27. mar 2017

@dynnora mozem sa spytat, slo to? Tiez uvazujem nad tmavo hnedou...dakujem

dynnora
autor
28. mar 2017

@tomba Ahoj, tak nakoniec som to skúsila, ale popravde, mala som vlasy ako vzorkovník 🙂 .....niekedy som mala červené vlasy, takže niekde som mala po odfarbení červené odlesky, potom niekde hnedé a niekde mi ostali čierne....vlasy som pol roka nefarbila, mala asi 5 cm odrasty a šla som ku kaderníkovi, ktorý mi stiahol čiernu farbu a teraz mám stredne hnedé a som spokojná a vlasy zničené nemám 🙂 takže takáto moja skúsenosť 🙂

tomba
29. mar 2017

@dynnora ahoj, dakujem za odpoved. No skoda, kvoli praci si nemozem nechat pol roka vyrastat vlasy, asi to necham zatial tak...alebo smer kadernicka a kopec penazi so sebou...

dynnora
autor
29. mar 2017

@tomba ja som sa tiež cítila zle, pretože tiež mám prácu, kde by som mala vyzerať pekne 🙂 ale odrasty som prekrývala tým sprejom Loreal na odrasty 🙂 .....u kaderníka som platila 60 eur