BioGaia - probiotikum

tamia
3. okt 2007

poznáte niekto tieto probiotické kvapky?

schnek
13. aug 2008

čauky,
chtěla bych se zeptat, kolik tyhle kapička v SR stojí, jestli jsou normálně k dostání a cena je za kapky z kamenné lékárny a nebo z netu?
Díky 😉

sirinka
13. aug 2008

inac pokial svoje babatka kojite, probiotika su totalne zbytocne...vyhodene peniaze, pretoze babatko ich dostava z vasho mliecka...vtedy je vhodne aby ich uzivala maminka...

schnek
13. aug 2008

tyhle kapky se doporučují mimískům při kolikách (alespoň v ČR), ale co jsem koukala, cena je příšerně nepomněrná 😔 pokud se tedy bez problémů seženou v lékárně za cca 300,- Sk

sonoga
13. aug 2008

lenze probiotika sa nevstrebavaju do materskeho mlieka. posobia priamo v traviacom trakte.

zuzka99
14. aug 2008

sirinka má pravdu, ja pre istotu dávam aj probio aj kojim 🙂 cena ma nezabije. tamia, probio su aj na posilnenie. imunity

lila794
14. aug 2008

Schnek, vcera som ich kupovala - 299,-Sk, normalne v lekarni.

sirinka
14. aug 2008

sonoga ano...ale materske mlieko je prirodzene pro a prebioticke 😉

schnek
14. aug 2008

tak supr, u nás stojí cca 600-650kč 😖 to je u vás koupím za třetinu ceny 😔

sonoga
14. aug 2008

ja som narazala na to, ze matka moze jes t probiotika. jedine len pre svoju problemu. babatku to nepomoze, ked matka bude jest 😉

sirinka
14. aug 2008

sonoga jasne, ale je dobre, ked ma aj matka dobry stav v crevach 😨 a imunitu...

oskar75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sirinka
18. aug 2008

oskar75 ale je normalne, ked deti do sest mesiacov kakaju len raz za par dni... 😕 , to nie je dovod na nejaku liecbu...

sonoga
18. aug 2008

sirinka, ale zasa kazda matka nemusi kojit. v tom pripade je kakanie raz za par dni problem.

slavica2
29. sep 2008

my bio gaiu pouzivame od narodenia, ale nepomaha, koliky mame velmi silne ☹

norik1
29. sep 2008

My sme BG vymenili za Dophilus Infants, BG podla mna nemalo nejaky vyrazny ucinok, ale ked sme ich zacali brat tak sme problem s kakanim nemali. Tak teraz skusim DI a uvidime, lebo mame problem s prdikmi...

dorotelka
29. sep 2008

Tiež som dávala Davidovi Dophilus Infants a vrele odporúčam. Problém s kakaním sa upravil po dvoch dávkach, teraz kakáva raz za 10 dní, len ho kojím.

zrzulka
29. sep 2008

aky je medzi infans dophilus a BG rozdiel? Nam teraz poradila imunologicka ze mame skusit BG. Dlhodobo uzivame ID
Mam medzi tym spravit nejaku pauzu. Obe sa mozu uzivat dlhodobo? ja davam malej jeden krat za den.

norik1
29. sep 2008

Tazko povedat, mne hovoril doktor v nemocke ze bio Gaia ma najlepsie klinicke studie...Nemal preco mi klamat (byvaly spoluziak), nic z toho nemal...

qetinka
30. sep 2008

to v cechach su tieto kvapky take drahe???ufff,to preco je taky rozdiel medzi cenou tu na sk a v čechach???

amarelka
30. sep 2008

ako dlho beriete tie kvapky? my sme ich brali asi týžden, lebo malý mal krv v stolici-asi alergia na mlieko, ale už je to dávno ok, kvapky neberie, len neviem čo s nimi, ked sa majú do 2 mesiacov spotrebovať a lacné to veru nie je 😕

jerika
5. okt 2008

mi papame bio gaia a sme spokojny kakame neboli nas brusko a ked sme ich nebrali prisli afty takzeberieme opat poctivo kazdy den 5 kvapiek cena je tusim 300 sk ale nam sa investicia vyplatila

samkovci
6. okt 2008

ahojte! nam dnes dr odporucila kvapky BIOGAIA, maly sa vysypal, miestami to vyzera az na ekzem a kozna zrovna ochorela, vraj by mohli pomoct, u nas v lekarni stoja 300,-, je to balenie na mesiac (tych 5ml) a ma ich Samko uzivat minimalne 8 tyzdnov - vraj dlhodobe uzivanie je efektivnejsie. Amarelka, ja by som ich maleho nechala dobrat, ktovie, co sa mu este upravi 🙂

stvura
6. okt 2008

Nam sa rovnako vyplatili tieto kvapky - maly je pokojnejsi, kaka a prdi o 100, 300...a spi mi tiez lepsie. Berieme len polovicnu davku {kvoli veku} cca 2 tyzdne

avion
6. okt 2008

Dievcata, dnes som sa pytala v lekarni na probio kvapky, ale povedzte mi aj vy. Syn ma uz 3 tyzdne velmi tvrdu stolicu. kaka take gulicky a boli ho ritka, trapi sa. Ale kaka niekolko x denne, min raz denne. Nema zapchu. Pomozu mu taketo kvapky? dakujem

addaa
8. okt 2008

Ahojte nám dnes vravela dr. nech si kúpime biogayu. Stáli 299,-. Chcem sa spýtať, od dnes užívame antibiotiká a dve hodiny po užití lieku mám dať biogayu, aby sa stabilizovala črevná flora. Máte s tým niekto skúsenosti? V nejakom prispevku bolo, že biogaya s antibiotikami nezaberá...

jankapo
8. okt 2008

Adda, my sme pred dvoma tyzdnami brali ATB, sucasne biogaiu a som rada...Maly mal od narodenia velke problemy s bruskom a ked musel vziat tie ATB, zmrakalo sa mi pred ocami, ze zas budeme bojovat s crievkami 😒 ze mu to znici tu floru...Ale nastastie, absolutne ziadne vedlajsie ucinky, kakal ukazkovo, mozno ako nikdy predtym... 😉 Ak nepomoze, isto neposkodi...a nikdy nevies. Ja mam len dobre skusenosti na probiotika vo vseobecnosti.

sonoga
8. okt 2008

addaa, to je blbost, ze nezaberaju s ATB.

zuza.m
12. okt 2008

od kolkych mesiačikov ste davali tieto kvapky?je tam pisane od troch ,daval ich niekto skor?ake mate skusenosti

lilyk
12. okt 2008

my prave berieme ATB s Bio gaia a davam to sucasne, dopapa atb a hned k tomu mam prichystany cajik s Bio Gaia, hnacku sme este nemali 😉

zuza.m
12. okt 2008

no ja to potrebujem skor na koliku,ale je ešte malinky a tak neviem či mu to možem dat