Biologická liečba - skúsenosti

matuskojanik
16. sep 2015

Prosím Vás nemáte niekto skúsenosť s biologickou liečbou psoriázy? Počúvame z každej strany raz dobré, raz veľmi zlé a nevieme sa rozhodnúť. Ďakujem

zuzulikh
1. okt 2015

ak ste skusila aj ine varianty za pokus to stoji. je ti autoimunne ochorenie, preto by som najskor vyskusala dat dokopy imunitu a precistila organizmus zvnutra. vela som ciatala o prirodnom oleji z ciernej rasce za studena lisovany, z egypta, ma najsilnejsie ucinky. je na vnutorne uzivanie, ma vysoky podiel biologicky aktivnych, polynenasytenych mastnych kyselin. posobi vyrazne proti alergiam, ekzemom, ma posilnujuce ucinky na imunitny system, posobi antibakterialne, odvodnuje a detoxikuje. ja ho pijem len kvoli detoxikacii, na pokozku ho natieram hlavne na tvar, posobi nie len pri problematickej pokozke, je skvely aj na necistu plet

matuskojanik
autor
1. okt 2015

@zuzulikh Dakujem velmi pekne, ide o moju maminu - praveze sme boli prekvapeni, ze jej lekarka rok po vypuknuti ochorenia navrhla BL - navyse vramci testovania noveho lieku ☹ Urcite jej poviem o Vasej rade - este raz vdaka. 🙂

sibea1
18. jan 2022

ahojte..poznam velmi dobru očistu tela bylinami... prečistí sa celé telo ...ja som sa zbavila psoriazy prave touto kurou

marcella5
10. nov 2023

@sibea1 môžem info poprosiť, ďakujem

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz