Biorezonančná diagnostika a terapia

vodicka75
16. feb 2010

Zdravim vsetkych, ktori zavitali do tejto temy, prosim napiste vase skusenosti s touto diagnostikou a liecbou, dakujem. Klasicka medicina ma hlboko sklamala a chcela by som pomoct 6-rocnej dcerke /ma zapal tenkeho creva, zevraj dg. celiakia, ale mam obavy, ze sa jedna aj o zapal hrubeho creva, problemy po ockovani/.

Je to vhodne pre male deti?
Nema tato metoda /liecba/ neziaduce ucinky /poskodenia DNA, apod.?/

Este raz dakujem.

vodicka75
autor
18. feb 2010

Fiiiha,...asi sa budem "rozpravat" sama so sebou?

Nemate niekto s tou biorezonancnou dg. a terapiou skusenosti???? Prekvapive, lebo som zmatena, ze sukromni lekari maju na svojich www mnohe refencie. No nic, nagooglim nieco sama a Naj... sem pridam a s malou to vyskusame, potom napisem, ci sa nieco zmenilo.

Zaujala ma tato www.skenarcentrum.sk celostny pristup k zdraviu cloveka.

Odporucaju to vsak az detom od 5 rokov /to splname/.

spevacka
18. feb 2010

vodicka, ja som čosi postrehla len na stránkach o odmietaní očkovania, ale budem rada, keď sem hodíš nejaké info...lebo aj my máme v poslednom čase problémy, ktoré by mohli súvisieť s očkovaním, našťastie, nie je to nič tak vážne (opakované zahlienenia, ekzém) u staršieho...práve som rozmýšľala, že zájdem za homeopatom

janka108
24. apr 2011

@vodicka75 mozem sa spytat ake mas skusenosti s biorezonancnou terapiou? dik

vodicka75
autor
29. apr 2011

@janka108, s dcerkou nemam ziadne skusenosti, zistili sme, ze jej pomohlo vyrazne obmedzit mlieko (rada by som sa dopracovala k uplnemu vysadeniu), sama so sebou mam skusenost s protifajciarskym sedenim na baze biorezonancie,...fajcim stale dalej (ale raz prestanem, aj bez biorezonancie 😉

janka108
29. apr 2011

@vodicka75 ok, aj tak diky za info. chcela som len vediet ci liecba prostrednictvom BT je ucinna..

mishell23
4. feb 2013

Ahojte, trosku staraia tema, ale predsta dam vlastnu skusenost. Absolvovala som antinikotinovu terapiu biorezonancnou metodou a po 9 rokoch aktivneho fajcenia ( krabicka denne ) som zo dna na den prestala fajcit... 🙂 takze uspesne... A som za to na seba hrda. Niekto to povazuje za placebo iny nie. Mne je to v podstate jedno, lebo na mna to zaucinkovalo 😎 v stredu idem na diagnostiku celeho tela biorezonanciou- na co som velmi zvedava, lebo 5 rokov trpim atopickym ekzemom- objavil sa z nicoho nic a klasicka medicina mi tvrdi ze je to neliecitelne (!!! Co je trosku chore nie? Kazda choroba je liecitelna len treba najst pricinu vzniku) takze som zvedava na stredu a co mi to da. Najdolezitejsie je aj tak verit v to co robite a nevzdavat sa..ak by niekoho hocico zaujimalo kludne piste IP

smejo111
4. feb 2013

@mishell23 a na ekzem pomohlo???

mishell23
4. feb 2013

@smejo111 ekzem idem az teraz v stredu prvykrat tak uvidim.. Ale verim ze ano 🙂

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejo111
5. feb 2013

@reikina ja sa pytam, ci pomohlo na ekzem, ja som mala pred 10 timi rokmi podobne problemy po mesacnom uzivani ATB,a detox dietu som drzala 8 mesiacov a to som nemohla skoro nic! zobrala som tam aj moje 5 mesacne dietatko, s oslabenou imunitou, autoimunitou, virusovymi hnackami, ktore trvaju uz viac mesiacov.. vidim zlepsenie, len pytam sa na nazory inych ludi.. ci to im pomaha a aky maju na to nazor, mne pôomohlo, mojmu dietatu dufam tiez pomoze.. a to budem najstastnejsia 🙂

tivka
5. feb 2013

Ahojte 🙂 Ja mám autoimunitné ochorenie...tiež som uvažovala nad biorezonanciou. Ale vraj to dosť stojí...Neviete koľko asi vychádza komplexná diagnostika touto metódou? A skúšali ste niekto biorezonanciu aj na autoimunitné choroby?

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gocrazy
6. feb 2013

@tivka bola som na tom so synom v ziline....mozno samotna terapia funguje, ale clovek ktory to prevadzkoval zvolil strasne zly pristup z ktoreho bolo hned citit sarlatanstvo....nas to stalo prve vysetrenie 60 eur...najprv mu povies vsetky problemy,s ktorymi si k nemu prisiel, ake bolo tehotenstvo, porod, adaptacia atd...daju ti kozenny naramok na celo, ruky, nohy, chvilu si sedis, snima ta pocitac a potom ti vypise, co vsetko ti je....nasmu synovi bolo vsetko....vsetko mal zle, nefunkcne, same alergie na pat riadkov potraviny, ktore nesmel,mal plesne, kvasinky, ekzem, zle srdce, oblicky, no vsetko....clovek by tomu pocitacu aj uveril, keby nezacal dany "lekar" volat nejakemu sensibilovi, ktory po telefone, v zivote nas nevidel, nevie nasu adresu, kde byvame, v zivote u nas nebol...a povedal nam ze mame geopatogenne zony v byte velmi zle a ze to vsetko sposobuje choroby a negativne vplyvy na nas...ze si mame kupit rusicku tychto zon za 300 eur, lebo inac nema vyznam zacat nejaku liecbu so synom.......velmi dobre nastudovany lekar, co sa tyka psychologie a komunikacie, bol vystudovany veterinar, takze ake take znalosti o biologii ma, sice o zvieratach, ale pre laika nie je mozne zistit, ci vravi pravdu o spravnom fungovani organov a ich spojitosti a nadvaznosti na ine organy...no a potom tam do toho miesal take ze karmicke zivoty, ze nas syn uz nemal byt na svete, ze sa o neho snazili skor, ako sa narodil, ale lekari zabojovali, preto je taky bledy, ze ma spojenie s druhym svetom, ze sa v noci nevyspi, lebo ma projekcie, je neskutocne vystaveny a vycerpany z toho....no a podobne veci, ktorym som ja neverila....a po tomto mojom zazitku na toto nemam velmi pozitivny nazor, uz len vzhladom k tomu, ze u normalneho klasickeho lekara sme dali porobit vsetky mozne testy a nikde nam nevysli ani kvasinky, ani plesne v tele...takze tolko...

gocrazy
6. feb 2013

a este jeden poznatok, po komunikacii s inymi mamickami, ktore na tom boli, sme vlastne zistili, ze oni to maju akoby cez kopirak, viacerym nam vysli alergie na zakladne potraviny, ktore davame detom od prikrmov, ako mrkva, zemiak, kuracina, ryza, vsetky nase tuzemske druhy ovocia, zeleniny...to mi pride trosku pritiahnute za vlasy aby deti od radu mali rovnake alergie...

smejo111
6. feb 2013

@tivka nas stalo prve 100 Eur a kazda dalsia kontrola je bezplatna.. boli sme tam uz 4 krat a buduci tyzden ideme zase, vidim pokroky, uplne sa jej zmenilo vsetko ako chodime na terapie mozem ti dat blizsie info do IP.. ak mas zaujem???

smejo111
6. feb 2013

@tivka a nech to stoji co to stoji, ja som pred 10 timi rokmi za lieky a vysetrenie zaplatila cca 3000 Sk co je dnes 100 EUR a pomohlo.. viem, ze kazdy nema na taketo veci financie treba vsak vyskusat ja odporucam a taktiez diagnostika samotna nestaci, treba s tym nieco robit pomocou pristroja chodime aj na terapie..

tivka
7. feb 2013

@reikina iba 15 eur? Ja som počula, že to býva aj takých 100 až 150 eur, ale možno sú viaceré typy prístrojov alebo záleží čo všetko konkrétne zisťujú. A kam chodíš Ty? A ako to tam prebieha? Gocrazy vraj nemala dobrú skúsenosť...

@smejo111 ja som tiež počula, že to stojí okolo tých 100-150 eur. Nie je to zrovna najmenej, ale keby to malo pomôcť, vyskúšala by som...veď by som si na to našetrila 🙂 Len je viac miest kde robia biorezonanciu, ale možno nie všade sú takí skúsení a dobrí. A nerada by som vybrala zle. Tak ak Ťa môžem poprosiť, napíšeš mi teda do IP bližšie info kam chodíš, koľko sa platí za terapie a tak...Ďakujem moc 🙂

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tivka
7. feb 2013

@reikina A oni teda robia aj v inych mestach nez len v PB? By som chcela keby bolo nieco blizsie pri nas. Ale sa mi paci, ze to tam robia ozaj len lekari, ktori sa tomu rozumeju 🙂 Ja by som cisielko poprosila a ak Ta mozem poprosit aj ako sa to centrum vola 🙂 Dakujem

barcelona94901
7. feb 2013

my sme boli tu
http://www.bioharmonia.sk/
išli sme ale priamo do Krušoviec

smejo111
7. feb 2013

@reikina ja som spokojna ja navstevujem bioharmoniu ako pise barcelona 94901

ivan2013
26. apr 2013

Dobrý deň, ak Vám môžem poradiť tak navštívte Mudr. Majtánová v (Dubnici nad Váhom 0907732823) má perfektný zubársky tím ale zároveň oddelene prevádzkuje NO terapiu a tá preukázateľne a rýchlo lieči psoriázu, dekubity, paradentózu, bercove vredy, väčšinu ekzémov, pomáha výrazne pri ateroskleróze, zápal stredného ucha u detí, zápalových ochoreniach. Príjemné neinvazívne liečenie. V Topoľčanoch podobne Mudr. Lovrant, v strede mesta, telefon nemám. Doporučujem. Ing. Fabian.

sykorka162
17. máj 2013

@mishell23 ahoj, prosim ta, pomohla ti ta biorezonancia na atopicky ekzem? dik.

mishell23
17. máj 2013

@sykorka162 ono tym pristrojom ma len diagnostikovala.. A potom som 3 tyzdne uzivala prirodny antiparazitalny balicek a naozaj pomohlo.. Ale ja mam asi silnu nezistenu alergiu na chemikalie, lebo ked som bola v robote naposledy tak sa mi to znovu zacalo objavovat :( ale od kedy som doma na pn tak som okey a ruky mam pekne. V kazdom pripade pozri si stranku jukl.sk a tam si najdi ten balik. Je to velmi dobra vec! Pa

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
broskilinka
28. máj 2013

ahojte, tiez sa chcem podelit o skusenost s biorez terapiou... uz mesiac mam strasny suchy drazduvy kasel, nadchu, bolest hrdla, celeho tela , pred tyzdnom zapal oka... vsetky vyskedky z krvi a sterov v poriadku, ziadne lueky, antib a proti akergii nezaberaju... moj doktor robi s touto terapiou a navrhol ci by som neskusila... tak som bola vcera na diagnostike.. nasiel mi v tele bakterie, kvasinky tazke kovy a nejake alergie... teraz ma ide liecit... verim ze to pomoze leno uz som zufala a z nervami na konci!!!!

rolandik
24. jún 2013

My chodíme na biorezonanciu 3 mesiac. Dcéra má atopický ekzém. Teraz je v stave, že ekzém je vytiahnutý na celé telo. Keď sme začali chodiť mali sme hlavne nohy a ruky s červenými fľakmi a posiate chrastami. Prvé výsledky sú vidieť po 3 mesiacoch, ale aby ste sa vyliečili trvá to vraj vyše roka. Ja sama som biorezonanciu skúsila a môžem povedať, že mám viac energie. Platili sme 1. vyšetrenie 100€ a každý týždeň 10 za terapiu. Kontroly sú po mesiaci terapie už v cene.

dada7878
10. dec 2013

Ahojte,
mate niekto skusenosti s liecbou reumatoidnej artridity teda reumy biorezonanciou? Mam 2-rocneho syna s touto pliagou a momentalne skusame tuto medotu v TN uz 2,5 mesiaca a nedavame lekarmi predpisane lieky. Stale mam vsak obavy, ci je to spravne?
Dakujem

ibaclovek
24. feb 2014

už sme to skusili a nebolo to na nič iné dobré ako na ťahanie pe*ňazí z vrecka, osobne bysom to nikomu neoporúčala, jedine že máte peňazí nazvyš ja je výám jedno, kam ich vyhodíte.

le_to
26. feb 2014

neodporúčam !!!!! bola som na Tomášikovej v Bratislave a moje problémy sa 1000krát zhoršili a nie že zlepšili či vyliečili, takže nikomu neodporúčam !!! a to si za to vypýtala 78Eur