Bylinkár - východné Slovensko

monika494
20. feb 2019

Ahojte, vedeli by ste mi poradit dobreho liecitela - bylinkara - z vychodneho slovenska? Trapia ma zenske problemy.
Dakujem

ikonica
20. feb 2019

Bola som u Fabiana v Cervenej vode... Mne bylinky nedal, len mi dal nejake vseobecne odporucania... Ale sestra mojej kolegyne vdaka nemu a nim predpisanym bylinkam donosila dieta a mala riadne problemy uz od zaciatku....

anickamaros
7. máj 2019

@ikonica mate kontakt na toho pana?

ikonica
7. máj 2019

@anickamaros len ako je na nete J. Fabián, Červená voda č.125 , pri kostole 2 dom

anickamaros
7. máj 2019

@ikonica a to sa tam neobjednava len proste stači prisť aka je cena

ikonica
7. máj 2019

@anickamaros len prides a cakas... On ma vypisane ceny za fyzioterapeuticke zalezitost, za masaze a pod, ale neco ako rady bylinkara tam nemas... Opytas sa ho a on to zvacsa nechava na tebe kolko das... Ja som mu dala 15 eur, ale asi som mohla aj viac lebo fakt dlho sme kecali, mozno aj hodinu a pol... Ja som odchadzala trosku emocionalne rozbita, lebo mi trafil na jedno slabe miesto v dusi... Tak som sa ho ja tava nepytala co som dlzna, ale rovno som mu tam nechala 15 eciek a sla prec....

ikonica
7. máj 2019

@anickamaros inac nemusis sa bat ze je to nejaky temny sarlatan... Je to velmi pobozny clovek, uz aj v cakarni vidis kopec svatych obrazkov...

ikonica
7. máj 2019

@anickamaros a je to taky spravnak...rozprava priamo, obcas zadre po sarissky, povie od pluc co si mysli, nehovori jak nejaky doktor po latinsky ale tak ludsky...

anickamaros
7. máj 2019

@ikonica dakujem