Centrum Efekt v Košiciach - skusenosti

lalejla
6. jan 2020

Zdravím, máte nejaké skúsenosti s centrom efekt v Košiciach? Myslím hlavne čo sa týka tradičnej čínskej medicíny a akupunktury. Ďakujem

nifadita
1. júl 2020

Ahojte, aj ja by som rada vedela referencie. Dakujem

lalejla
autor
1. júl 2020

@nifadita ja som tam teda bola ešte snáď v januári - raz na konzultácii, raz na akupunkture a teda veľmi ma to neohurilo. Porovnala som s TCM v Prahe, kde sme predtým bývali, a nebola som veľmi spokojná. Jedine ceny sa približovali :D mala som pocit, že pán je roztrzity, opakovala som viackrát svoje problémy a príznaky a on si šiel stále svoje. Ale musím upozorniť, že ja som bola na začiatku tehotenstva, takže napríklad fytoterapia bola veľmi obmedzená z tohto dôvodu (vlastne žiadna). Akupunktura asi ok, ale ťažko hodnotiť,l celkovo, bola som len raz a tu treba viackrát opakovať. Čo ma prekvapilo, z ihliciek mi niekedy išla krátko krv, čo sa mi predtým nikdy nestalo. Ja som jednoducho nenadobudla dôveru voči tomuto pánovi. Ale možno to bolo mnou...

nifadita
1. júl 2020

@lalejla Dakujem za odpoved. A odporucila by si niekde inde v Kosiciach nieco podobne?

lalejla
autor
1. júl 2020

@nifadita bohužiaľ nemám inú skúsenosť Košíc :( tiež by som rada mala odporúčanie na niečo lepšie