Domáci liek proti kašľu

sobka65
7. feb 2016

Ahojte, nepoznáte nejaký domáci liek proti kašľu a nádche? (Cibuľový sirup...)

qidko
7. feb 2016

Svokra vzdy do cvikly vydlabala dierku dala tam trosku cukru a polozila na teple miesto cvikla pustala stavu a ta sa davala detom 4-5×denne

stepanka274
7. feb 2016

@sobka65 nakrajaj cibulu na mesiacky daj na tanierik alebo do misky, pocukruj , nechaj pustit stavu, stavu na lyzicku uzivat viackrat denne

zabina27
7. feb 2016

ja som citala aj o tymianovom sirupe, pripadne o sirupe z ihlicia, ale skusenost zatial nemam, ked pride kasel, planujem vyskusat, ale je to prirodne, za vyskusanie nic nedas

zuzulik236
16. feb 2016

ja mam fantasticku skusenost so syrupom STODAL je to cisto homeopaticky liek bey akychkolvek chemikalii aj pri tom najhorsom kasli mne alebo dcere ( davam jej ho od 1roku) do 2dni absolutne zaberie...

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

ten cibulovy je snad najlepsi proti kaslu

margarita
17. feb 2016

ja poznam variant cibulovy sirup s medom, ako pise
@stepanka274
ale namiesto cukru dat dve polievkove lyzice medu...

cobisko
17. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

s tym medom si myslim ze to bude chutnejsie a zdravsie

stepanka274
17. feb 2016

@zuzulik236 a navyse aj dobra chut, mojim detom chuti

milamil
12. apr 2016
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.

ja mam uzasnu skusenost s tinkturou Echinacea + Divozel + Prieduskova zmes z kazdej kvapnem 15 kvapiek do trosku vody 3-4x denne. S detmi nechodim ani k lekarke liecime sa sami uz niekolko rokov 😉 vhodne pre deti od 3 rokov. Urcite vyskusajte su super aj na imunitu nic ine ani nepouzivam, kupila som to na http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/12-1-Tinktury-kvapky-z-bylin dostat tam tinktury Herba Vitalis, kvalitou sa mi najviac osvedcili