Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Duolife aka poľský zázrak?

mikailko
18. jan 2019

Baby, rodinna znama sa rozhodla byt nieco ako oriflame lejdy pre tieto vraj zazracne flasky. Uz ked som ich davnejsie videla na profiloch sk “celebritiek” ako reklamu som si pomyslela ze placebo vo flaske. Nejake skusenosti? V podstate nikde na webe neviem najst k tomuto “zazraku” ziadne forum a ani recenzie ....

caroline_
18. jan 2019

@mikailko v poslednej vete si si aj odpovedala

xima
10. mar 2019

Ahoj.. minule som sa uplne nahodne ocitla na jednej z ich prednasok.. tiez neviem nikde najst recenzie, vraj na ruskych strankach su, lenze ja po rusky neviem 😀 ale poznam jednu co to berie, vysadila lieky, teraz ma ist na kontrolu k lekarke tak som zvedava

andyarpy
22. mar 2019

Ahojte, tiež som sa zapojila do timu Duolife, ich vyrobky su prirodne, bez GMO, bez konzervantov, dokonca ich mozu uzivat aj celiatici, tabletky su aj pre veganov nakolko je kapsula z fruktoligosacharidov. Recenzie sa daju ziskat skor od predajcov, ako by ste ich niekde nasli. Ludia ktori vyrobky uzivaju su s nimi spokojni, ja osobne uzivam vita C je to cisto prirodny vitamin C, dieta aj muz boli chori ja som to s vita C zvladla. Z kolagenu mam vlasy ovela lepsej kvality, plet je vypnuta. Za seba mozem povedat, ze som spokojna. Dcere idem objednat sirup sunvital, ktory je nie len na podporu imunity, ale je dobry na suchy a mokry kasel. Po chorobe stale pokasliava. Dufam ze som trosku pomohla.

evittam
22. mar 2019

@andyarpy Staci nasadit cisty vit.C , netreba ziadne podobne výrobky.😉 Moje deti este choré neboli-teda syn naposledy pred vyse 10rokmi a dcerka este vôbec. Par soplov nepocitam.

lorenzo22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorenzo22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorenzo22
12. apr 2019

@evittam A ak poradis, kde najdem cisty vitamin C?

lorenzo22
12. apr 2019

@evittam Askorban sodný, vitamín C, toto nieje nahodou nejaka vytvorena chemicka latka?

evittam
12. apr 2019

@lorenzo22 Prečítaj si zloženie.

lorenzo22
12. apr 2019

@evittam a ak smiem vediet, ty by si sa priklonila alebo skor zakupila aky produkt? alebo aky doma uzivate?

lorenzo22
12. apr 2019

@lorenzo22 pretoze ten VitaC mi pride dost drahy

evittam
12. apr 2019

@lorenzo22 My pouzivame dlhodobo ten co som ti poslala-askorban sodny. A momentálne lipozomalne C. Ale to vyrába znama-este vacsia spokojnosť.
Znama sa viac prikláňa k tomu iHerb nakolko to je uplne ciste -ze vraj podla zlozenia. Ale ona je dost "sialena biomatka" - v dobrom -ako sama hovorí.😁😉

zuzana814
7. máj 2019

@evittam ak sa mozem pridat, nam tiez priatelka vyraba lipozomalny a objednava z vemica.sk praskove C, soj. lecitin aj sodu bicarbonu

tstatianka
24. júl 2019

@andyarpy ahoj,mna tiež tieto vyrobky zaujali..zaujimalo by ma akym spôsobom sa da s touto firmou spolupracovat...

janulka1902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiffinkaa
3. aug 2019

@mikailko Ahojte dievcence od duolife som mala par produktov,.konkretne chlorofil, colagen , proselekt a olej. Aky mam nazor? Pre mna to nie je,.pretoze aj z colagenu aj chlorofilu ma napinalo, pila som na silu, pretoze mne to nechutilo, dalsia vec je ze sa to pije rano a studene z chladnicky a s tymto mam fakt problem plus ta chut..takze som odpila mozno 5 davok a dostala som k tomu odpor..posunula som manzelovi,.ale skratka to skoncilo polocele v kosi. Proselekt sme davali synovi..ale je tam smiesne zlozenie..dileri vam to vysvetluju tak ze tie vyrobky su synergicke, cize ich ucinok sa v tele zmnohonasobi ale tak nejak..hmm neviem ci to funguje. Nas maly nedokaze zjest tabletku v kapsule, tak sme mu ju vzdy vysypali na lyzicku a tak zjedol. Ale v kazdej kapsule bolo ine mnozstvo, niektora bola plna, dalsia naplnena dotristvrte, dalsia do polovicky, co sa nam zdalo prinajmensom cudne. Ale o ucinkoch sa neviem vyjadrit..len je to neskutocne predrazene ked sa zamerate na pomer cena/miligram a polska firma.

fiffinkaa
3. aug 2019

@tstatianka spolupraca je jednoducha staci sa zaregistrovat, urobit prvu objednavku nad 250 alebo 500e..ty to budes dalej ponukat a ty dalsi ludia novy ludia sa budu registrovat nejak pod Tebou..alebo ich ty sama budes registrovat a budes mat z nich body, zlavy,.ocenenia..atd.

zuzana814
3. aug 2019

@fiffinkaa takze to je MLM marketing

evittam
3. aug 2019

@zuzana814 Hadam si cakala nieco ine...😀😉

zuzana814
4. aug 2019

@evittam nie 🙂 uz nazov je mi nesympaticky - dvojity zivot nechcem zit ani jest 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli