Boli ste niekto na EAV vyšetrenie (Vollova diagnostika) u Petrovicsa?

danielka2105
9. júl 2019

Ahojte, chcela by som podstúpiť toto vyšetrenie a chcem sa opýtať, či ste na tom niekto bol?
Zaujímajú ma pozitívne aj negatívne skúsenosti. Bola tu už táto téma, tuším pred 5 rokmi.
Ak aj nie u konkrétneho doktora , tak aj u iného.

iwesska
10. júl 2019

Bola som pred par rokmi a podla mna je to blbost na entu.

danielka2105
autor
10. júl 2019

Bola si priamo u neho a dal ti dodržiavať tie potraviny, čo on robí ? alebo si bola u niekoho iného? Ďakujeem 🙂

iwesska
10. júl 2019

@danielka2105 U neho nie. U ineho. On bol inak povodom Dr. neurolog, k liecbe vyuzival aj klasicku akupunkturu a potom presiel k tejto somarine. Pomeral tam nejakym pristrojom akusi vodivost na prstoch ruk a potom mi namiesal na zaklade vysledku na takom pristroji nejake "carovne" energeticke kvapky 🙉🙊 Samozrejme ze mi to nepomohlo. Pri klasicej AKU som citila ucinky hned po napichani, ale toto je somarina podla mna. A skoda penazi.

danielka2105
autor
10. júl 2019

Ahaaa. A robil ti to aj na rukách a nohách? Že skúsal jednotlivé orgány podľa akupunktúrnych dráh? Mne tým EAV prístrojom asi pichol do 70 miest na ruke a nohe..
Mne robil toto a tiež robí akupunkturu. Tá mi pomohla pri menzese a bolesti hlavy.
Ale zatiaľ nie pri kožnom probléme.
Ak sa ťa môžem opýtať pri akom probléme ti pomohla akupunktura a ku komu si chodila?
Mne tie energetické čarovné kvapky, tiež nepomohli 🙂
Ďakujem že si napísala skúsenosť

iwesska
10. júl 2019

@danielka2105 Nie,mne len na rukach robil. U mna to je zlozitejsie,ja nemam "klasicky ucebnicovy" problem. Kadeco som uz poskusala a na AKU som chodila kratko,lebo mi to dost zle robilo. Sama bola prekvapena,ze vacsinou ludia necitia nic. Akoze citila som zmenu stavu hned,ale boli to take kolapsove stavy,ze mi este niekolko hodin po bolo zle. Tak som sa bala chodit na dalsie. V BA som bola u jednej,lokalita Kramare,ale meno si nespominam