Homeo detox potencovanou vakcínou

luisiana12
14. mar 2013

ahojte, idem davat synceka detoxikovat homeopatickym detoxom potencovanou vakcinou, po mmr ockovani stagnuje v reci...
nemali ste rovnaky problem, ze vase dietatko po tomto ockovani stagnovalo v reci, pomohol mu tento detox? nemalo ziadne negativne ucinky?

pajka7
14. mar 2013

ja vsade citam same negativa na MMR vakcinu, ze ma to zacina desit...caka nas to v maji 😒 Je to naozaj nasledok ockovania?

chryse
14. mar 2013

@luisiana12 ahoj o aky detox ide??? my mmr ockovanie zatial nemame,,,,, mame ho uz rok odlozene,,,,a dokine sa vyhybame oblukom,,,

gubcikova
14. mar 2013

@luisiana12 my sme detoxikovali po hexa+prevenar a áno je dosť prípadov kedy deti prestanú po tomto očkovaní hovoriť.a začína ich byť čoraz viac a niektoré prestanú aj chodiť ☹

xlucia
14. mar 2013

@luisiana12
@pajka7 nasi tiez prestali hovorit. starsi dostal mmr kvoli zdravotnemu stavu az ako 4 rocny, tam to bolo uplne markatne viditelne.
homeo detox pomocou potencovania neschvalujem, precitala som si viac krat postup, nevidim v tom logiku, ale ved skusit mozete.
my sme cistili telo inak

gretka2
14. mar 2013

@luisiana12 To, ze stagnuje v reci nemusi byt len dosledkom ockovania. V jeho veku je to celkom normalne, deti sa niekedy vyvyjaju skokmi... Ako dlho to trva? Ako dlho od ockovania? Iba nepostupuje v reci? Alebo uz nehovori to, co volakedy vedel?
Ono sa ale tazko dokazuje, ze nejaky problem bol dosledkom ockovania...
Ja mam uz sice vacsie deti, ale fakt mam z tych ockovani divne pocity... 🙄
Neplas sa, mozno to naozaj nic nie je...

awalancha3
14. mar 2013

..............uz viackrat sa mamicky stazovali, ze po mmr ockovani deti prestali hovorit, a tusim jedna aj po hexe...... tak, ja sa necudujem........tri choroby naraz vpravit do maleho telicka, to je uzplne proti prirode, v Japonsku to rozdelili na jednotlive vakciny, co je uz logickejsie a znesitelnejsie. Skus nakuknut do inychtem o ockvani, napr priznaky po ockovani, tam to bolo, myslim pisane...

luisiana12
autor
14. mar 2013

no baby, nikdy nebol velky recnik to je pravda, ale po tom mmr prestal uplne blabotat cca. na 3 mesiace, len na vsetko hmkal a ukazoval, uz sa to potom zlepsilo, aj si spomenul na tych par slovicok co vedel pred tym ockovanim a postupne pridava dalsie no veeeemi pomalicky, z coho sa najviac tesim tak tie svoje hatlaniny si blaboce, lebo to po tom ockovani prestalo, tak hadam sa nanovo rozbehne, aj ked je s recou pozadu o dost oproti rovesnikom, aj mi je smutno, ked pocujem ine deticky uz pekne hovorit...verim, ze ten detox mu len a len pomoze...

luisiana12
autor
14. mar 2013

@gretka2 no vsak to, ze nikto mi nepovie na stopro ze to bolo ockovanim. podla pediatricky nemam porovnavat s inymi detmi, ze kazde sa vyvija inak, co viem ze je samozrejme pravda, ale rada by som s nim uz pokecala trosku......