Homeopatia pri alergii

lucy218
26. jún 2019

Ahojte, moj 2r syncek ma viacpocetnu potravinovu alergiu a este aj HIT. Skusala ste niektora homeopatiu pri takomto probleme u takto maleho dietata? Poprosim pozitivne aj negativne skusenosti. Dakujem 🙂

sisa_s
26. jún 2019

Homeopatia nefunguje! To je realita...staci si nieco nastudovat

majadocky
26. jún 2019

@lucy218
@sisa_s

Chcem len napisat v skratke svoju skusenost so synom. No homeopatia funguje!
Moj syn ked mal rok aj nieco mal atop.ekzem a impetigo. Same antibioticke maste a kortikoidy po ktorych sa vsetko vratilo a dokolecka.. Len homeopatia nam pomohla. Ale skusenost s alergiami nemame...
Drzim palce!

lucy218
autor
27. jún 2019

@sisa_s dakujem ale pytala som sa na skusenosti, nie na osobny nazor.

lucy218
autor
27. jún 2019

@majadocky dakujem za odpoved, tiez mam kamosku ktorej malej pomohla homeopatia ale nepoznam nikoho kto by to skusil pri alergiach. Ale aj tak dakujem, aj info o pozitovnej skusenosti sa zide. 🙂

majadocky
27. jún 2019

@lucy218
Myslim, pokial mas dobru homeopaticku a pozna dobre stav syna...isla by som do toho. Lebo moj syn mal rok aj nieco a homeopatia pomohla a to bol mladsi ako tvoj. Deti dobre reaguju!
Samozrejme, kazde dieta je ine. A co u jedneho pomoze rychlo u druheho moze pomalsie. Vsetko je to aj o imunite ako takej...
Drzim palce! Krasny dnik

lucy218
autor
27. jún 2019

@majadocky praveze len cez kamaratku o nej viem, este som sa s nou vobec nestretla. Dakujem, pekny den aj tebe 🙂

nessmikulova
27. jún 2019

Homeopatia nefunguje. Na medicíne sa nikdy nikdy ale že nikdy homeopatia nespomína ani neštuduje. Nie sú o nej lekárske knihy, ani lekar homeopat neexistuje lebo taký odpor sa ani študovať nedá !!!!

nessmikulova
27. jún 2019

Toto nám púšťali na zdravotníckej škole (podotýkam profesorka nebola veriaca), ak máte záujem rozšíriť si vedomosti o “úžastných” homeopatikách

majadocky
28. jún 2019

@nessmikulova

Ja som opisala svoje skusenosti so synom.
A samozrejme farmac.priemysel fungovat musi. Ja nie som proti liekom...ani proti ockovaniu...nie som ten typ. Ved aj moje deti brali antibiotika...ked treba tak treba. Ale mam s homeop.velmi dobre skusenosti. Viem to porovnat. A este moja vlastna skusenost. Som 3 mes.po plastickej operacii a dokonca sam plasticky chirurg mi odporucil urcite homeopatika. Tak ono...su na to rozne pohlady. Dokonca aj od lekarov...
Prajem krasny den a vsetko dobre...
Maja

iwis3
8. júl 2019

@lucy218 Zdravim,ano, kratko po 1.ockovani velke problemy,alergie na mlieko,vsetko mliecne a ine..Dcerka je na Gaps diete,uz asi 3.tyzden,probiotika, vyrazne zlepsenie.No docasne obmädzenie obilnin,skrobu,mliecneho..sladke nedavam ,max.med,datlovy sirup,ovocie..

iwis3
8. júl 2019

@lucy218 a berieme homeopatiu, probiotika Gut pro,drahe ale vydrzia aj do roka..po tyzdni ukazkova stolica..Dcerka lepsie spinka..a vyzivove doplnky objednane z internetu,podla doporuceni homeopatky,ktora ma rocne skusenosti v USA,v CR a lieci si sama svoje deti..
Takze som skor nazoru,vyskusat homeopatiu,nez furt samu chemiu,dieta nie je este tak zatoxikovane aby sa nemohol skusit setrnejsi sposob liecenia..ked lieky maju dalsie vedl.ucinky😔

iwis3
8. júl 2019

@lucy218 doplnim,dnes ma dcerka 18mes.,tahalo sa s nou vsetko od 8.mes. kym sme vyskusali homeopatiu,par zmenenych pediatrov, zmena mlieka az na kozie..dnes uz ani to.Homeopatika su rozpustene v destil.vode,davam po lyzickach.

polina89
21. okt 2019

Prosim vas viete mi niekto poradit dobru homeopatiu? Syn po 5 rocnom ockovani stale zihlavka nevieme sa toho zbavit.

viana81
23. jún 2021

@majadocky zdravim, mozem poprosit kontakt na homeopata alebo samoliecba? Dakujem krasne