Homeopatická lekárnička pre deti od 0 až 6 rokov

erikasadek
24. sep 2008

Ahojte zakladam tuto, temu ako doplnok pre vas mamicky ktore mate o to zaujem , alebo ktore velmi nepoznate ako a naco ich pouzit.
nechcelo sa mi vypisovat cez IP niekolkym Vam , tak to spravim ako temu , pre vsetkych

Takze na uvod, mnohe z vas nevedia aky je rozdiel 5CH, 9CH,15ch 30CH, je to koncetracia, cim vyssi tym silnejsia.
to znamena , ked viete presne aka choroba sa jedna tak je dobre zacat so silnejsimi ako 9CH,15CH az 30CH; potom pomaly prejst na slabsiu dozaz.
pokial si nieste iste symtomamy tak radsej slabsia dozazCH...

podavanie, nie je ziadne obmedzenie to znamena
ak vase dietatko trpi napriklad pri raste zubou mozte davat 3 granule kazde 10 minut pocas jednej hodiny a potom len tri krat denne tie tri granule
takze normalna davka vo vsetkom je tato 3 krat denne a pokracovat v liecbe aj dalsie 24az 48 hodin po zmiznuti symtomov, to plati pri kazdej diagnoze.
co sa tyka zubkov pouzivat tri kart denne az do vyjdenie posledneho zuba, to znamena pravidelne.

moonlightflower
4. feb 2017

@oriesoky098 no a pardon, ale ak niekto ide vyvracať účinky homeopatie ako vedecky nepodloženej a oháňa sa diablom a démonmi, tak to je čistá fraška 🙂

oriesoky098
5. feb 2017

@moonlightflower Ano, samozrejme, ze je to pre niektorych fraska. v 21 storoci dnes verit na magiu je nieco chore. Ale povery, davat detom na ruku cervene snurky, nekupovat predcasne kociky a pod. to je ok. Kdedysi ludia verili na diabla a bali sa ho, no dnes tomu nikto neveri, doba je materialna a akekolvek duchovno je chore. A to je prave jeho vyhoda, smeje sa na hlupakoch. Homeopatia pracuje na duchovnej sfere. Nema ziadne ucinky. Ale na duchovnej ma, inak by nefungovala. A ked to nieje magia tak co potom? Tu davaju 5 min. video nejakeho mnicha, co nema sajnu ako to fuguje a to je dvoveryhodne. Ale svedectvo lekarky a obycajnych ludi su bludy. Ono to uz tak v tych ludoch posoby, ze si to ani nepripustia, ze by homeopatia mohla byt nieco zle. Ale ja to pisem pre mamicky, ktore to davaju detom z neznalosti a ktorym to moze pomoct spamatat sa vcas. . Nie pre tie, ktore su hluche a slepe. Ja som tiez obhajovala Homeopatika a Silvovu metodu a hovorila som, ze su vsetci blazni a fanatici, ze su vsetci zly a zakerny pometenci a bolo tvrde zistenie, ze tym zlom som bola ja. To aj v pripade homeopatik, ked citam tie prispevky ako keby som videla seba pred rokom. Obhajujuc nieco comu nerozumeju a nemaju ani sajnu ako to funguje. Len preto, ze to zabera a je jedno co to je aj keby to bolo od samotneho Diabla, to nevadi, hlavne, ze to funguje. A co sa tyka toho prispevku, vyssie, ze sa o tom nepise v evanieliu je dalsi blud. Samozrejme, ze pise ale nie vo forme homeopatika nebrat je to od zleho. 🙂 ale zase zalezi kto aku bibliu cita, tu od RKC s tym krizikom na boku s kreslenymi obrazkamy co si cirkev upravila podla seba tak tam to urcite nenajde. S pozdravom🙂

lowike
7. mar 2017

@oriesoky098 tak cituj zdroj? alebo je to od svedkov jehovovych, adventistov alebo akej sekty?

oriesoky098
8. mar 2017

@lowike No existuje iba Boh a Satan, nic medzi 😉 Kto uprimne alebo vobec neverí na Pana Boha, neveri ani v Satana. A kazdy kto sa zmieni o Satanovi je blazon, sektar atd. A potom takym ludom je uplne jedno po com siahaju z akeho je to zdroja nemaju zabrany. Teraz som akurat na Konikovi citala o urieknuti v dospelosti. To nikomu nepride na hlavu, to je v poriadku. Najlepsie je to riesit nejakou odklinackou. Odkial to je ? Z chorej hlavy alebo .....?

lowike
8. mar 2017

@oriesoky098 ja som chcela len aby si citovala zdroj, ze kde presne sa vo svatom pisme pise, ze homeopatia je diablov nastroj .... kedysi boli satanovi posluhovaci aj lekari, chirurgovia, aj Galilea upalili, ked tvrdil, ze sa Zem toci, jednoducho to, co si nevedeli v danej dobe vysvetlit bolo diabolske vzdy....a tak isto to moze byt aj s homeopatiou, ked je to prenos informacie na kvantovej urovni a bezne to pochopit ZATIAL nevieme, to este neznamena, ze je to magia

oriesoky098
8. mar 2017

@lowike Nie je to tam napisane ako som uz povedala NIE DOSLOVNE😉 treba citat bibliu. Toto je sice zo stareho zakona, plati aj v novom zakone.

…9 Keď voj­deš do zeme, ktorú ti dá Hos­podin, tvoj Bôh, nebudeš sa učiť robiť podľa ohav­nos­tí tých národov. 10 Nenaj­de sa u teba ni­kto taký, kto by viedol svoj­ho syna alebo svoju dcéru cez oheň, ani veštec ani planetár ani za­klínač ani čarodej­ník 11 ani bosorák ani do­pytujúci sa veštec­kého ducha ani vedomec alebo taký, ktorý by sa niečo pýtal mŕt­vych.…

Napisem ti aj z Noveho Zakona je tam to iste.... iste🙂

oriesoky098
8. mar 2017

Homeopatia je carodejnictvo!!! Je to ohavnost pred Panom Bohom... AJ Ježíš varoval. S pozdravom🙂

yollanda
8. mar 2017

@oriesoky098 homeopatia je podla mna cistokrvny cukor

oriesoky098
8. mar 2017

@yollanda Mala by si urobit dobry skutok a varovat aj ostatnych v skupine
Medzi nebom a zemou. A prestat tarat🙂 http://www.bible.sk/sk/rohacek/deuteronomium/18/10 9 Ohavnosti pohanov: veštectvo a čarodejstvo. http://www.biblia.sk/index.php?akc=biblia_sk&hl...

yollanda
8. mar 2017

@oriesoky098 myslis ten moj prispevok tam 🤔😜

yollanda
8. mar 2017

@oriesoky098 zas aby sme nekrivdili... co chudak taky, co vidi buducnost? 😆 Ved za to nemoze

oriesoky098
8. mar 2017

@yollanda Srandu si rob zo seba😉 Ale i tak ti prajem vsetko dobre🙂 Aby si to pochopila, kym je este cas🙂

yollanda
8. mar 2017

@oriesoky098 vidim ze si nepochopila

oriesoky098
8. mar 2017

@yollanda Clovek nema ziadne nadprirodzene schopnosti, nemoze ani vidiet do buducnosti. A ten kto sa nadzava, ze vidi, ano moze vestit a povedat pravdu ale to nevidi ta vestica ale ten co cez nu posobi. Aj Jezis umlcal vesticu, ked mu hovorila ty si ten syn Bozi. Hovorila sice pravdu ale od zleho. A Jezis z nej vyhnal zleho ducha🙂 Ale toto neni diskusia na tuto temu.

oriesoky098
8. mar 2017

@yollanda Ja som velmi dobre pochopila😉🙂

yollanda
9. mar 2017
oriesoky098
9. mar 2017

@yollanda Ospravedlnujem sa, som si nevsimla ten prvy 🙂🙂

bobulazelena
9. mar 2017

Uplne najlacnejsia homeopaticka lekarnicka pre deti a ma rovnake ucinky nez tie drahe je kockovy cukor.

yollanda
9. mar 2017

@oriesoky098 ale este furt neviem ci sme sa pochopili 😂

tehulka2016
14. júl 2017

Dobry den, viete mi prosim. Poradit ci mozem davat tieto homeo pri prerezavani zubkov? Mame 10m, 0 zubov:
Silicea 15ch
Antimonium crudum 9ch
Belladonna 5ch
Poumon histamine 30ch
Calcare phosporica 30 ch

Dakujem

monilik
26. aug 2017

@vadula Prosim vas, kontaktovali ste sa nakoniec s p. Gecelovskou?Dcerka ma zdravotny problem a rada by som ho skusila liecit alternativnou liecbou len neviem ci je v Martine nejaky spolahlivy homeopat s dobrymi vysledkami..

lucylka25
26. aug 2017

Pani Gecelovska už dávno nerobí. Pozrite zoznam tu: www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov Osobne doporučujem Adrianu Beresovu z Turcianych Teplic. Venuje sa veľa detickam a otvára teraz aj kurzy pre mamičky.

lucylka25
26. aug 2017
marti35
16. sep 2017

Svedectvo lekárky o homeopatii - Emília Vlčková

https://www.youtube.com/watch?v=wUc8XPnJ-gs
31era31
28. jún 2018

Dobrý.mohli by ste mi poradiť čo na zápchu u dvojročného dieťaťa? A na nekludny spánok? Strašne sa prehadzuje zo spánku .ďakujem.odozvy na 31era31@centrum.sk 😉

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka210
4. jan 2020

Ahojte prosim vas ake homeopatika pred prvym ockovanim

lucylka25
4. jan 2020

@alenka210 potrebujete homeopatika z danej latky, na ktorú idete ockovat. Pridajte sa do skupiny Homeopatia pre celu rodinu, tam máte veľa info ohľadom tohto.

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz