Homeopatiká na liečbu ekzémov. Ako dlho to pomáha?

tucniacik
9. jan 2009

ahojte,
chclela by som sa opytat ci mate niekto skusenot s liecenim exemov,alebo inych cervenych suchych flakov pomocou homeopatikckej liecby, ak ano co ste brali a za ako dlho to pomohla..
natierat dieta kortikoidmi sa mi veru nepaci...
dakujem

wali
9. jan 2009

ahoj, my sme sa vyliecili z atopickeho exzemu za pomoci homeopatik. tiez som nechcela davat kortikoidy a homeopatika nam super pomohli. trvalo to sice par mesiacov, ale dolezite je, ze sme sa toho zbavili a nastalo. homeopat nam ich dost casto striedal, tak zhruba po 2 tyzdnoch sme chodili na kontroly a vzdy podla stavu nam predpisal, ake bolo treba. takisto je rozdiel, aky exzem je, ci suchy, alebo mokvavy... cize bez homeopata by to neslo, nevedela by som konkretne ake homeopatika kupit v lekarni - jednoznacne sa to neda povedat, ze pri exzeme vzdy len tieto. co som si pisala s inymi maminami, tie mali zase uplne ine typy homeopatik. ale inak - homeopatiu vrelo odporucam 😉

tucniacik
autor
9. jan 2009

dik moc, mam este jednu otazku, ak nemam exem - kozna trvdi ze je to seberoicka dermatidita, a padiatricka nas zase postrasila ze psoriaza, aj taketo veci vie homeopat riesit?

wali
9. jan 2009

podla mna ano a vacsinou plati, ze cim skor sa zacne, tym je to lepsie. ze sa skorej z tela vyzenie ta choroba, kym je dietatko male. drzim palce, aby ste to skoro vyriesili! nie je to nic moc, ked sa drobec trapi a my mu nevieme pomoct ☹

tucniacik
autor
9. jan 2009

dakujem, uz mam aj kontankt na homeopaticku, tak som zvedava...

kv1981
9. jan 2009

Mohli by ste mi dať kontakt na nejakého homeopata, homeopatičku?Aj my máme také problémy.Ďakujem