Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim originálny Manuka med z Nového Zélandu?

janette1105
1. aug 2014

Ahojte, neviem sa dopatrat ku Golden Hills Manuka Med 20+
nasla som jedneho distributora ale velmi zle referencie mal..... a inde sa uz nemozem dopracovat... po ukaju aj iny manuka med, ale ze ostatnym nevelmi verit. ten je overeny a oficialne dokazane ze zabera, ostatne mozu byt zmiesane z obycajnym medom a pod.....
diky vo pred za rady.

lilysk
1. aug 2014
janette1105
autor
1. aug 2014

@lilysk dakujem. Na tej webovej stranke je uz dlho nedostupny. Asi skusim M&S. Pomohol alebo si ho brala len preventivne?

lilysk
1. aug 2014

@janette1105 len preventivne - v M&S maju stale - je dost drahy ,ale ked je akcia tak je aj 30 % dole z ceny 🙂

janette1105
autor
1. aug 2014

@lilysk diky

pastelka17
5. aug 2014

Ceramel.sk, kamenny obchod maju v BA aj v Piestanoch.

janette1105
autor
14. aug 2014

@pastelka17 diky moc.... ufff ale tie ceny ...... zatial najdrahsie ceny maju.... ale dobre vedieť, je malicko obchodou tu na slovensku ktory ponukaju original s UMF®20+

pastelka17
15. aug 2014

@janette1105 priznam sa,vobec som doteraz o nom nepocula. Az kym som neuvidela tuto otazku. Ma to zaujalo. A ten obchodik mam kusok od prace v BA. Tak som zistila,ze aj tu ho maju 🙂

ladywitch26
15. aug 2014

😲 teda to su ine ceny tam na svk, co za to pytaju... ja kupujem s UMF 400+ , certifikovany a stoji ma 20e, 250g. ideme akurat v utorok na slovensko, tak ak niektora chcete, mozem ho doniest.

janette1105
autor
15. aug 2014

@ladywitch26 diky. aj ja som teraz v UK. sa mi zdalo ze tu je dost drahy, ale v porovnani so Slovenskom to nie je az take drahe, kde ho zvyknes kupovat? lebo uz je vela takych co napisu je je to pravy manuka med a nie je.....

janette1105
autor
15. aug 2014

@pastelka17 ani ja som o tom nic moc nepocula pred tyn, az ked my maly zacal byvat moc chory tak mi radili kupovat tento manuka med. len je niekedy tazko najst pravy.....

ladywitch26
15. aug 2014

@janette1105 ja kupujem od watson&son, ten dostat aj u nas v obchode. ale dostat ho bezne aj v lekarnach. v podstate sem na ostrovy to ide vo velkom, tak je to lacnejsie na prepravu ako ked to niekto nakupuje este na svk, prihodi si tam za tu prepravu este cosi navyse

belasy_motylik
16. aug 2014

@ladywitch26 ahoj, ja by som som jeden medík potrebovala, ak by sa ti dal doviesť bola by som veľmi rada.

pastelka17
16. aug 2014

@ladywitch26 ahoj,ak by si mohla,ja by som 1 poprosila. A vies mi ho potom v ramci SVK poslat postou,ci ako? Dakujem za info.

pastelka17
16. aug 2014

@janette1105 Chcem ho vyskusat. Nam moc lieky nezaberaju a nerada nimi deti "napchavam". Tak sa snazim skor preventivne nieco davat a potom nam skor babske recepty zaberaju. A ani moc nebyvame chori. Ale 1.rok v skolke bolo peklo.

enduro1
20. okt 2014

caute dievcata, ohladom tych cien: pozor nie je manuka med ako manuka med, manuka medik by mal mat oznacenie MGO alebo UMF, inak je to o nicom a ten ktory ma oznacenie je aj drahy...ak by niekto chcel, viem zaslat, staci napisat
pekny dnik prajem Slavo

marosinko26
21. okt 2014

Suhlasim so Slavom. Inak len tak pre informaciu, kedze mam pocit, ze sa manuka stava na Slovensku temou o ktorej by mali ludia vediet co najviac aby dostali naozaj to za co platia.

TU SU ZAKLADNE PRAVIDLA pred kupou:
Označenie medu: MGO, UMF, alebo NPA (musí byť na balení, nielen v popise medu)
Od Januára 2016 je zákonom povolené certifikované medy označovať iba s faktorom MGO, kedze ten vypoveda o skutocnom obsahu latky zodpovednej za vynimocne antibakterialne vlastnosti.

Med je v špeciálnom plastovom obale (sklo je prinajmenšom podozrivé)

Ak chcete usetrit skusil by som ebay.co.uk, resp. bodykind.com (oplati sa pri vacsich nakupoch) , alebo sa skontaktovat so Slavom.

Ak ho chcete mat na druhy den, staci otvorit heureku a tam si najdete obchod, ktory vam poskytne vsetko co potrebujete.

lenyy
10. nov 2014

@enduro1 ahoj.mas prosim ta aj daky web kde sa da kupit od teba manuka med?aky najvyssi MGO faktor ponukas??vyrobca?vdaka.

lenyy
10. nov 2014

@enduro1 resp.UMF faktor som chcela napisat

eekie
9. dec 2014

neviem ci je to este aktualne, moja kamaratka to dodava exkluzivne zo Zelandu, je to urcite top kvalita, mam osobnu skusenost, neviem ako ostatne shopy, ale zevraj sa svindluje

http://www.liekymanebavia.sk/

Zuz

41zubrienka
16. dec 2014

Dobry den.
Tusim som neskoro precitala uzitocne rady. Dnes som kupila 25+(vidim,ze dost slaby) za 33eciek. Oznacenie ma TA.Pisu tam,ze ostatne faktory(UMF,MGO) mozu byt ovplyvnene zohrievanim pri spracovani alebo dlhoudobou skladovania.Preto sme sa rozhodli pre TA faktor ktory nemoze byt ovplyvneny dalsimi faktormi.TA faktor je detekovatelny,meratelny a nemoze byt nijako zmanipulovany.

TAk neviem ci je ok ten TA faktor,lebo tiez som pocula,ze by mal byt UMF oznaceny.
@enduro1 Kolko by ma vysiel od vas med?
@ladywitch26 Vy nahodou nejdete na slovesnko na vianoce? Inak kamosku mam v londyne,neviem ci aj tam by to mali za taku super cenu.
Dakujem za odpovede . Ada

betka22betka
16. dec 2014

možem sa spytať- na čo sa používa tento med?1.x o tom počujem.....

erika1103
2. jan 2015

@enduro1 Dobrý deň, koľko by ma vyšiel med Manuka 550+ od Vás?
Ďakujem za odpoveď. Erika

nmarie
10. jan 2015

Já osobně si nemůžu vynachválit manukový med Watson and Son. Užívám ho už skoro rok a je super. Zítra mě teda teprve čeká stěhování na Slovensko, tak nevím, zda jde koupit v kamenném obchodě. Já ho na doporučení v jedné diskuzi kupovala přes český e-shop a budu v tom pokračovat, protože ho naštěstí doručují i na Slovensko.

kovalson
10. apr 2015

@enduro1
Slavo, viete mi pomoct zohnat manuka med? Dakujem.

enduro1
30. jún 2015

Zdravim vsetkych a zaroven sa ospravedlnujem ze som tak dlho neodpisal, som strasne zaneprazdneny a internet pouzivam iba na pracu, ak by niekto mal zaujem o Manuka produkty, staci mi napisat spravu priamo na moj nick, inak vsetky produkty najdete tu: https://www.neuseeland-haus.de/ je to sice v nemcine ale mam to overene a spolupracujem s tym obchodom, ja som sa ale este nedostal k aktualizacii mojej stranky www.sptrading.eu, ale med aj ine produkty mam odskusane na sebe a rodinke a mam aj skladom 😉 odporucam aj 100% olej z manuky, siroke spektrum pouzitia, bakterie, infekcie, plesnove ochorenia atd...
Slavo

vikitwill
6. aug 2015

@enduro1 http://www.vitaline.sk/eshop/action/productdeta... Tento Manuka med asi nieje potom pravý že? 😒

kovalson
6. aug 2015

vikitwill: ten ktory vy uvadzate urcite nie je original. Ja som si objednala original z nasledovnej spolocnosti v CR, vyborna cena:
http://www.manuka-med.cz/sleva-med-manuka-umf15...

enduro1
7. aug 2015

vikitwill ja som nehovoril o pravosti ale o kvalite medu a nechcem hovorit o niecom, co nepoznam 😉 😉 med ktory ponukame mam osobne vyskusany

angelina82
12. jan 2016

@enduro1 Dobry den,mam 18mesacnu dcerku a nasli jej v hrdle zlateho stafylokoka. Kedze zatial nema problemy,antibiotika nam krcna neodporucala,skor upozornila na posilnenie imunity. Docitala som sa o manuka mede. Neviete mi nahodou poradit ci by bol vhodny aj pre dcerku,kedze pisete,ze mate osobnu skusenost. Velmi pekne vopred dakujem.Anezka

enduro1
13. jan 2016

@angelina82 Ahoj, to neviem povedat, nie som lekar, ja by som to vyskusal na mojich detoch, tento med nestraca ucinky ani v horucom napoji, na rozdiel od medu aj kvalitneho ale domaceho.Cize do cajika/mlieka by ste to mohla dat, len neviem ci taketo babetka uz mozu prijimat medik. ALebo ak este kojite, urcite by sa do dcerky medik dostal cez Vase materske mliecko si myslim. Prajem skore uzdravenie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli