Kineziológia. Vaše názory, skúsenosti

emma_932
16. jan 2010

Ahojte,
otvaram novu temu s nazvom kineziologia. Boli ste uz niekto u kineziologa?? Cakam na vase nazory,skusenosti...

bielavila
19. nov 2018

@ala111 dobry den chcem sa opytat ci by kineziolog vedel pomoct s pomocovanim u 4 rocneho chlapceka, dakujem

jadranka40
20. nov 2018

@bielavila určite áno, ale u tak malých detí to asi bude musieť riešiť cez teba

lindalinda7
20. nov 2018

Klasicka One brain metoda kineziologie nie je vzdy bezpecna, je tazkopadna, zdlhava a neefektivna. Jej mladsi surodenec FEN kineziologia (pochadzajuca z Ciech) je naopak velmi efektivna, rychla, jednoducha a vie riesit viac poblemov naraz.

majobea
20. nov 2018

@bielavila boli sme raz koli tomu na o brain...nepomohlo, možno by to chcelo viac sedení....

robert2121
9. dec 2018

Čo je Kineziológia alebo One Brain je dobre napísané tu: http://www.onebrain.sk/co-je-one-brain/

zebramon
14. dec 2018

@zvieratko31 Ahoj, teraz citam tvoj prispevok...uz dlhsie hladam nieco, co by mi pomohlo svoje problemy vyriesit a pohnut sa dalej...v tejto diskusii su rozpacite nazory na kyneziologiu, asi aj zalezi od konkretneho jedinca 🙂 ja som uz par veci vyskusala, ale asi velmi okrajovo...
zaujala ma ta Katarina Živoslava Soleil, bola si teda u nej na tej energetickej konstelacii?
Ak ano, popises mi to trochu a ci to pomohlo?
Vdaka! ;)

zvieratko31
15. dec 2018

@zebramon ahoj, prepáč, ja len stručne (musím sa chystať do práce). Pani Katarína ma velmi sklamala, išla som kvôli nej 120 km do BA a nakoniec mi napísala, že cíti, že stretnutie nebude teraz vhodné alebo niečo také. Úplne ma to ranilo, zrušila som viac vecí a cestovala kvôli stretnutiu s ňou do BA. Takže Ti s týmto nepomôžem... pekný víkend a Vianoce prajem všetkým 🙂

zebramon
16. dec 2018

@zvieratko31 fuu, tak to si viem predstavit tvoje sklamanie
mozno ozaj citila, ze to to z nejakeho hladiska nebude vhodne...ale mohla to vysvetlit a hlavne vacsinou tito ludia to vedia posudit uz po telefonate alebo tak, ci zoberu konkretneho cloveka
no mrzi ma to, ale aspon to mozes tak brat, ze mne si tym vyriesila moju dilemu ci k nej ist ;) :P
Pekne Vianoce aj Tebe!

zvieratko31
16. dec 2018

@zebramon My sme spolu komunikovali len cez facebook, žiadny hovor cez telefon sa nekonal. Prišlo mi to velmi zvláštne, ale mohla mi to napísať skôr a nie, keď som už zrušila niekolko vecí a pricestovala do BA... Poznám viac ľudí, ktorí sa venujú takýmto "duchovným" veciam a určite nájdeš nejakú osôbku, ktorá Ťa osloví a vtedy to bude ten správny človek 😉 ja som bola v Hodoníne u jednej kineziologyčky, nechcelo sa mi od nej odísť, bola ako Anjel ♥ išla by som k nej zasa, no s iným problémom, než som bola. Pretože ona mi ho v podstate len potvrdila, že je to tak, ako si myslím.

zebramon
17. dec 2018

@zvieratko31 aj ti to teda pomohla realne vyriesit? ci ti ukazala cestu akou to sa da vyriesit?
neviem totiz co mam cakat od tej kyneziologie, ci to je hned nejake narazove odblokovanie ci postupne 🙂
ten Hodonin mam kus od ruky a nemam auto...ale mozno by sa to dalo niekedy poriesit, ak to to stoji za to

zvieratko31
17. dec 2018

@zebramon na môj problém, ktorý som riešila aj s ňou v Hodoníne, je prikrátky každý. Ide o môj blok vo vzťahoch vďaka zlému vzťahu s mojim otcom. Darmo tu o tom písať, aj tak nepochopí, kto nepozná jeho a situáciu... Čiže ja Ti teraz poviem, že nie, nepomohla mi ten blok vyriešiť, ani mi neukázala cestu. Len mi vlastne potvrdila, že tu ten blok je vďaka nemu. V kineziologii nejde o odblokovanie, ale ten "pacient" musí na tom pracovať. Mne doporučila urobiť s otcom rozhovor, no upustila som od toho. Bojím sa ho, je to môj psychický tyran a žial som od neho závislá, aj ked mám 34. smutné, no nesmie súdiť, kto nepozná a nevie... Moc som Ti nepomohla, ale kineziologia je dobrá, čítala som si o tom veľa, než som sa rozhodla, že za ňou pôjdem. Napríklad sa pozri aj na www.omlazeni.cz alebo emimino.cz a daj si do lupy "kineziologie" 🙂

estrapo
17. dec 2018

Tu najdete nico o kineziologii: http://www.mojesuvislosti.sk/

zebramon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zebramon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zebramon
18. dec 2018

@estrapo dakujem za stranku ;)

zebramon
18. dec 2018

@zvieratko31 je mi luto ze mas taku situaciu, ale prajem ti nech sa ti to da postupne do poriadku ;)
mozno by si sa cudovala, ale vela zien si zazilo rozne veci a maju alebo mali problemy s otcom...ja mam tiez svoje issues, ale snazim sa odpustit uplne a nesudit ich a pohnut dalej
dnes som akurat natrafila na toto video, snad vies po anglicky mne to opat a zase raz pomohlo si uvedomit iste dolezite veci
https://www.facebook.com/redtabletalk/videos/71...
ja ti ale radim odist od neho co najskor, ak si stale konfrontovana voci nemu, nerobi ti to dobre a podla mna sa ti to len prehlbuje...mne velmi pomohlo, ked som sa odstahovala, nevyriesi to uplne veci, ale uz len to ze odides z toxickeho prostredia, ti strasne odlahne a tie tvoje vnutorne veci sa ti budu lahsie zvladat a postupne si to doriesis sama v sebe
neviem aka je tvoja situacia financna a celkova, ale vzdy sa da nieco vymysliet...preto drzim velmi palce!!

zvieratko31
20. dec 2018

@zebramon Prepáč, nemám moc na písanie bunky, som velmi chorá a nevládzem...
Napíšem len toľko, že som v situácii, že nemôžem odísť z domu. Nechcem to tu verejne popisovať... Keby to čo len trochu išlo, odídem. Lebo veľmi trpím, keď som tu s ním. Psychicky... Tu neplatí veta, všetko ide, keď sa chce, žial. Viem, je to také záhadné, čo píšem, no je to tak. Viem aj to, že v tomto všetkom máš pravdu, neskutočnú pravdu 🙂
Ďakujem pekne 🙂

zebramon
21. dec 2018

@zvieratko31 jasne, rozumiem....kazdy ma iny pribeh. Tak drzim celmi palce! a pekne sviatky este ;)

zuzta1
14. feb 2019

@bielavila ahoj, boli ste tento problém riešiť u kineziológa? Ak hej ako to dopadlo? Ďakujem.

tinca99
4. nov 2019

@emma_932
Dobrý deň,
vedeli by ste mi prosím dať kontakt na tú numerologičku 🙂

emma_932
autor
5. nov 2019
tinca99
5. nov 2019

@emma_932 vdaka!

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renulianka
9. aug 2020

@novell11 dobrý deň prosím vás pomohli vám so zablokovaním u dcéry my máme ten istý problém a neviem či skúsiť oné Brain alebo nie

lilitela
14. mar 2022

Ahojte, ake mate skusenosti s tym One brain? A konkretne s Krculovou? Ja som u nej bola, a nejako som neni presvedcena. Teoria pozitivneho postoja k zivotu ma celkom zaujala, ale celkovo som tam citila cosi... ja neviem, prisli mi ze tato pani si zije svoj zivot vytrhnuty z reality, ale ono sa to nie vzdy da takto, ked ma clovek deti, rodinu a pod. Vela veciam som nerozumela, nechcem to tu rozvadzat konkretne, a ked som sa na ne pytala, aby mi to vysvetlila, rozne paradoxne situacie, tak som nedostala nejaku adekvatnu odpoved. Na vsetko bola len jedna odpoved, pozitivne myslienie. Mozno az to zazijem a pozitivne myslenie vyriesi vsetky moje problemy, tak to uznam.

lilitela
14. mar 2022

No a este teda, bola som u nej lebo som mala zaujem o tie konstelacie, ani raz mi ich neurobla, namiesto toho sme si "vymysleli" akesi situacie z mojho detstva, kde udajne z toho svaloveho testu nasla negativnu energiu... na ktore som si ani nepamatala, som mala pocit natlaku, ze teraz si musim na nieco spomenut, tak som si cosi imaginarne predstavovala, kedze som tam uz 5 minut sedela a nic mi neprislo na mysel, co som jej aj povedala, ale ona pokracovala dalej, ze co vidim, co vidim ... ja som zatial nezaznamenala nejaky pozitivny efekt.

zvieratko31
14. mar 2022

@lilitela smutné 😕

krasnevecinapredaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz