Koloidné striebro

mimuska7
12. okt 2012

Je naozaj také účinné ? Pomohlo by mojej malej 3,5r. na opakujúce sa zelené soplíky? Nastúpili sme v septembri do škôlky a máme doma kolotoč - soplík, kašeľ - soplík, kašeľ. Nosnú mandľu máme vybratú v lete - júli. Dostanem ho aj v lekárni, alebo len na nete??? Ďakujem

alena16
12. okt 2012

@mimuska7 Ved vyskusaj a uvidis, ako na to dcerka zareaguje. Ja ho pouzivam odkedy malemu vybrali mandlu a fakt netusim, ci je to tou mandlou alebo aj striebrom, ale nebyva casto chory a ak je, tak jeho chorby trvaju 2-3 dni. Hned mu zacnem davat striebro aj po lyzickach na prehltnutie, ak ho boli hrdlo, tak je dobre pol minuty podrzat v ustach. Ked ma sople, tak mu tym aj vytieram nos. Vskusaj, mozno to ma na kazdeho ine ucinky a je to ako s homeopatiou, ze niekomu zabera a niekomu nie. Ja som si ho objednala cez net, v lekarni nemali...

sima.p
12. okt 2012

@alena16 takže mu ho dávaš aj vypiť? To som zatiaľ neskúšala, ale striekam im to do pusy ak ich bolí hrdlo, alebo kvapkám kvapkadlom do nosa ak majú nádchu. Aj na sebe som už skúšala a ja myslím, že to pomáha.

reluska
12. okt 2012

nám to lekárka zavrhla, nakoľko máme zoperovaný obličkový reflux.... vraj striebro zaťažuje vnút. orgány.....

maria444bb
12. okt 2012

@mimuska7
@reluska baby ja tomu striebru tiež nejako neverím, ja som si dala poradiť od jednej maminky, písala na modrom koníkovi, že im pomáhajú homeopatiká z Nemecka, poradila mi, kde ich zohnať, tak sme to teda vyskúšali, a fakt nám to zaberá, akonáhle vidím na malom akýkoľvek príznak choroby, hneď mu ich nasadím a soplíky sú fuč, neviem si to vynachváliť, lebo tiež nechcem dávať synčekovi zbytočne chémiu.

zebra41
12. okt 2012

@mimuska7 my mame ten isty problem. chodime sa vtedy kupat idealne do nejakeho wellness. maly sa tam potapa, vsetko sa precisti a domov ideme vzdy bez soplikov. nam ich nejde ani odsat odsavackou. ked to mal dlhsiu dobu,tak pomohlo koloidne striebro. no ako pisem,ak vidim naznak,ze na neho nieco lezie,tak dame nejake teply bazenik popr. detsku saunu - ma 1.5 roka a domov ideme bez soplov

zebra41
12. okt 2012

@mimuska7 to nepatrilo do tejto temy....

mimuska7
autor
12. okt 2012

Nám homeopatiká pomohli len na krátky čas, skôr by som povedala, že nám to nejako utlmilo soplík a po týždni sme ho mali znova. Naozaj asi na každého pôsobí niečo iné. Teplé bazény a wellness centrá máme zakázané úplne, dokonca aj kúpanie doma vo vani, nakoľko sme prekonali zápal obličky. Takže skúšam niečo iné, čo by zabralo.

rolla20
12. okt 2012

@mimuska7 a neskusala si kapucinku tinkturu?? kedze to obsahuje alkohol, tak treba to nakvapkat do horuceho caju, kde sa alkohol odpari a ostane ti len kapucinka v caji, Ja som to takto robila v tehotenstve a teraz davam synovi (13mes.) bo akoby nam zacinali sopliky. Striebro mam odskusane len na sebe, na hrdlo mi pomohlo kloktat 3krat denne a zabralo cca na 4den, ale pre dieta by bolo vhodnejsie striekat do hrdlo niekolko krat denne a tiez kvapkatkom davat do nosteka a hadam nemusim pripominat probiotika

maria444bb
13. okt 2012

@mimuska7 nám tiež nepomáhali homeopatiká ktoré dostať u nás na Slovensku, ale povedala som si, že vyskúšam ešte z Nemecka, lebo mi sme vo všetkom 100 rokov za opicami, a oni sú vo všetkom popredu.

monikamajova
13. okt 2012

@mimuska7 do uška,áno,kloktať áno,vyplachovať áno,ale ak piť,tak jedine veľa veľa probiotík,lebo to je prírodné antibiotikum,a to zničí všetko v hrubom čreve,aby si malého nezaplesnila ☹
a nesmú to obličkári,to je pravda,a ked tak,len urobiť kúru a dosť,nie dlhodobo..síce pomôže,ale potom telo treba posilniť a zregenerovať,tak zmeniť stravu,otužovať,veľa ovocia,zeleniny,cibuľa,cesnak..to má podobné účinky..a hlavne po striebre piť vodu..kôli obličkám..moja kamarátka má aj stroj na výrobu striebra,ale ja to používam napr. na vyrážky ale mám to "zákaz piť" a som dospelá..a nosná mandľa opäť narastie..

luciferova
13. okt 2012

@maria444bb prosim ta co su to za zazraky z toho nemecka, mozes zverejnit aspon nazov? Dakujem 🙂

gaby21
13. okt 2012

Ja pre maleho pouzivam na imunitu toto, zabera stopercentne http://www.zdravienamieru.sk/skusenosti-vyzivov... 😎

maria444bb
13. okt 2012

@luciferova jasnačka, ide o minerálne soli......vidím, že sa už pomaličky pripravuješ na bábenko, držím palčeky

luciferova
13. okt 2012

@maria444bb a nieco blizsie? kludne cez IP 🙂

maria444bb
13. okt 2012

@luciferova ja ti k tomu neviem povedať bližšie, ak chceš kukni na http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=165801, pani vie super poradiť, ak by si mala konkrétny problém, napíš jej, ona je veľmi ochotná 🙂

xlucia
21. nov 2012

@maria444bb ato treba kupit vsetky cisla? a spolu to stoji 13e ci kazda flaska zvlast. ako to davkujes? pri com vam to pomohlo?

lollipop1
26. nov 2012

@maria444bb Ahoj, mohla by si mi prosim tapovedat ake su to tie homeopatika z Nemecka akde by som ich mohla kupit? Moc dakujem🙂))

lutsine
15. dec 2012

@maria444bb ahoj posli mi link na tie homeopatika co pouzivate.

zmajerikova
12. mar 2013

@mimuska7 trosku neskoro ale ja mam doma aj pristroj na vyrobu koloidneho striebra, vzdy ked je mala chora, teda ked jej nieco zacina, tak sup naordinujem a nikdy sa to nerozbehne. Je to dobre aj na pokozku ked su nejake vyrazky alebo exem, to fakt funguje. Neviem ako je to s tymy kupovanymi, je to dost drahe v lekarni a neverim tomu az tak ako ked si to spravim dooma a v tom zarucene len to co tam dam. 🙂

maji4
12. mar 2013

@zmajerikova A ako to dávaš dcérke?? dávaš jej to piť alebo ako?? aké máš dávkovanie??

zmajerikova
14. mar 2013

@maji4 davam jej to pit ked je chora, na velku lyzicku rano a vecer, ked su kozne problemy, tak bud jej to potieram, aj som ju uz v tom kupala, teda nie iba v striebre ale pridala som do vody aj celu flasku, pripadne som namocila v striebre body a nechala vyschnut....

weronyca
15. mar 2013

Ahojte kocky, potrebujem surne zohnat koloidne striebro, neviete kde v ba ho maju??

alenkam.
15. mar 2013

@weronyca maju uz skoro vo vsetkych lekarnach, ja som kupovala na strecnianskej...

weronyca
15. mar 2013

@alenkam. Ja som bola v 3, vsade maju len mineraly ale striebro nie

luy
6. jún 2013

Koloidné striebro dobrala celá rodina.Okrem nás aj dedo podstúpil túto liečbu.Tu je v skratke moja recenzia .

Takže, kúpila som ho už zo zúfalstva. Kedže ho mám doma a po otvorení sa musí spotrebovať do 90 dni požívali sme ho na všetko a všetci. Dlho som vyberala produkt. Nakoniec som si vybrala jeden, lebo má v balení aj rozprašovač. Ide o to ,že koloidné striebro nesmie byť v hocičom a tak som chcela predísť znehodnoteniu. Plus ma presvedčilo, že v balení je telefonne číslo, kde sa môžem pýtať na otázky a verte či nie to číslo fungovalo a funguje a odpovedal mi pán na všetko čo som chcela. Odvahu piť ho ešte nemám, ale postrek som robila. Takže idem postupne kde sme ho využili. Ako na potvoru sme mali toho požehnane.

1. Štipanec od komára? alebo niečoho čo sme neidentifikovali: výborne, nesvrbelo, hojilo sa rýchlo, začervenanie v mieste bodnutia krásne bledlo

2. Popálenie od žehličky, ktoré mi hnisalo: keď sa neoplatí inak tak určite na hnisavú ranu áno, pretože za 5 dní sa mi dala rana úplne dokopy, dokonca sa urobila chrasta ,ktorá už aj opadla

3. Prievan v uchu: manžel tvrdil, že na 4 deň ho to začalo páliť, bolo to nepríjemné a prestal si to koloidné striekať, na chrupavke sa mu urobila chrusta, neviem z čoho a prečo.Malú bolelo ucho ,stále po alpikácii asi po 5 min. plakala ,že ju to bolí,štípe.Neskôr sa zistilo na ORL ,že na ľavé ucho nepočuje....do ucha neodporúčam

4. Tvár: taktiež som presvedčená o striekaní na pleť, absolvovala som oxigenterapiu a pomohla na pár dní a potom som bola tam kde pred tým, vyhodené peniaze to boli, ale koloidné budem určite používať na pleť. Pleť sa rozžiarila a drobné akné sa mimoriadne zlepšilo.

5. Nos: na druhý deň používania sme všetci začali mimoriadne sopliť, všetko sa uvoľnovalo, toto ale neviem zhodnotiť pretože sme v tom čase všetci užívali aj inú liečbu. Ale !!!!! Určite sa to lepšie uvoľnilo, keď porovnávam predošlú liečbu bez koloidného. Na 5 deň to, ale malú začalo štípať a manžela tiež, mňa a malého nie.Jednému sa začala púšťať krv z nosa !!!!!!!

6. Hrdlo: nikto nepocítil žiadnu zmenu.

Takže toto je zatiaľ čo som zistila. Ster som dala urobiť celej rodine pred užívaním a po. Výsledok bol,dvaja z nás sa zbavili zlatého stafylokoka,traja nie !

Poznámka: nutné počas liečby vylúčiť vit. C, skladovať na suchom, tmavom mieste, nesmie byť blízko tv, mikro, mobilu, držať len v predpísanom obale, nepoužívať s kovovou lyžicou ani plastom.

!!!!!!!! Pozor!!!!!!
Nutné brať s probiotikami, ničí všetko tak ako ATB.

lienkafoj
13. júl 2013

dobry den, vie mi prosim niekt napisat ci to koloidne striebro funguje na zapalene alebo bolestive hrube crevo?

rolla20
14. júl 2013

@luy ja koloidne streibro aj pijem, aj kvapkam do nosa, stipe to jak fras, lebo to cisti a rozpusta nahromadene hliene, ktore ma kazdy a ja som zavisla na spreji do nosa, takze takto si to uvolnujem, dufam, ze do buducna sa zbavim aj toho spreja do nosa, tiez na dezinfekciu po vybrati kliesta, na intimnu hygienu potieranim tamponom pri svrbeni, uz aj do ucha som kvapkal a svrbievaju ma oci aj ocna lekarka povedala, ze tam mam slaby zapal, takze to bolo jedine co som vahala, ale nakoniec predsa som si ho kvapkala aj do oka 😵

mariagela
3. aug 2013

ja uzivam momentalne kololidne striebro vnutorne 7deň, chcem sa zbavit ekzemu.aj si to potieram, uz mi to uschyna a odpadava..Len by som chcela vediet,lebo som sa nikde nedocitala, ci ma niekto taku skusenost tiez ako ja,ze sa mi to zhorsilo, asi mi to vyplavuje toxiny a potom sa toho ekzemu zbavim??Uz som z toho zufala, ale hovorim si, ze vydrzim a nenatriem sa mastami od koznej..lebo nikde som sa nedocitala, ze sa to najprv zhorsi a potom vylieci..Vie mi niekto odpovedat?dakujem

aliza
3. aug 2013

@mariagela koloidne striebro nie je na ekzem, aspon co ja viem. striebro sa pouziva na bakterialne, virusove, plesnove ochorenia, ak si atopik, tak ti to nepomoze. precistit ta to moze, ale to je tak vsetko. A 7 dni je vela. Pit by sa malo maximalne 3 dni, ale zalezi, akej potencie mas striebro. Tie slabsie nemaju ziaden ucinok, tie silnejsie fakt len par dni, inak moze prist reakcia. Ja som atopik a striebro som skusala a nepomohlo.

mariagela
4. aug 2013

zabudla som napisat,ze nie atopicky ale mokvavy ekzem na rukach..striebro mam 20ppm,podla navodu na precistenie si davam 10ml,ma sa to 21dni pit..preto si to davam vnutorne ,aby mi precistilo creva..teraz neviem,ci mam prestat,co by si poradila?