V čom vám pomohla Kraniosakrálna terapia?

babikadaska
3. júl 2019

Je tu niekto,kto ma konkretne pripady,ze mu alebo dietatku tato terapia pomohla a v com?

juzanka151
22. júl 2019

@babikadaska ja som ju absolvovala pred 7 rokmi pri migrenach pred menštruáciou a po 4 sedeniach mi to naozaj pomohlo

babikadaska
autor
22. júl 2019

@juzanka151 ja uz som teda bola medzitym s panvou po porode a tiez pomohlo.

juzanka151
22. júl 2019

@babikadaska kolko krát ste bola

babikadaska
autor
22. júl 2019

@juzanka151 uplne stacilo 2x !

me3
22. júl 2019

@babikadaska ja som chodila so synom ,narodeny medzi 36/37tt vyvolavanyn porodom pri preklampsii a vobec nespaval,plakal,brusko bolelo atd atd..po asi 6/7 sedeniach som zacala vnímať zmeny ..za mna ÁNO

susminka
23. júl 2019

@me3 Asi sa spytam hlupo, ale ako to prebieha? Ci zavisi od toho, co sa riesi? Pocula som uz o tom, ale nevenovala som tomu pozornost. No ked citam tieto pozitivne referencie, zacinam prehodnocovat a zvazovat.... Dakujem

zvieratko31
24. júl 2019

Ahojte. Ja mám syndrom vyhorenia (práca najviac /nemôžem dať výpoveď/, nedobré vzťahy, na dobrých vzťahoch mi velmi záleží, vzťahy v rodine, doma veľa práce tak isto, v jednom kole, málo psychického odpočinku, resp. žiadny), volala som jednemu dobrému terapeutovi, ktorý to robí v Hodoníne a Prahe, teraz nemá do konca roka volné miesto, dal mi kontakt na svojeho syna a jednu pani, ktorá to robí tiež a je velmi dobrá. Zajtra im zavolám, má to pomôcť aj v takomto prípade. Som vážne na dne čo sa psychiky týka, aj som sa mu rozrevala do telefonu. Ešte mi jedna pani ide miešať bachove esencie, od nej už roky kupujem pre dcérku a úžasná vec, to pomôže snáď na všetko.

juzanka151
25. júl 2019

@zvieratko31 bachove si su už mala dať dávno keď si v takomto stave su aj take prvej pomocí o vies kúpiť a hneď uzit

zvieratko31
26. júl 2019

@juzanka151 Tie krizové bachovky mám, dala som si pár krát, ale to bolo tesne pred týmto stavom. Budúci týždeň mi prídu tie na mieru a verím, že to zvládnem. Musím a chcem

bluka2
26. júl 2019

Ja som na tom bola raz a akoby 100 nasobnou rýchlosťou mi prúdili myšlienky v hlave a bolo to dosť vyčerpavajúce v pozitívnom zmysle slova. Pomohlo mi to akoby nakuknúť do svojich hlbších myšlienok, že čo ma trápilo... zaujímavé

petter89
13. dec 2019

@zvieratko31 ahoj, bola si prosim ta na tej kranio terapii? Mam podobny problem, budem ti vdacny za tvoju skusenost a aj pripadny kontakt na dovreho terapeuta. Dakujem srdecne

zvieratko31
14. dec 2019

@petter89 Ahoj. Naozaj ti neviem povedať, či by mi pomohla táto kraniosakrálna terapia, či by ma zachránila od kolapsu. Jednoznačne mi pomohli bachove esencie, ja ich mám od TOP terapeutky, ktorá namieša po podstivom "výsluchu" potrebné na ten ktorý problém. Zabrali presne ako napísala, za dva týždne. Ja bývam na Morave na hranici, tak si dávam balíčky z ČR posielať na českú poštu. Keby si chcel kontakt na ňu, dám ti ho, no budeš platiť o niečo vyššie poštovné. Kranios. terapeutka je tiež z Moravy, konkrétne Uherské Hradište.

petter89
14. dec 2019

@zvieratko31 ahoj budem ti vdacny za kontakt na tu top terapeutku na bachove esencie. A tesim sa, ze ti to pomohlo🙂

zvieratko31
14. dec 2019

@petter89 napis mi ale ss 😊

innilein
20. nov 2021

@zvieratko31 ahoj, mozem aj ja cislo na tu terapeutku na bachove kvapky.

zvieratko31
20. nov 2021

@petter89
@innilein ahoj, na fb Ludmila Salemová 🙂 ak by sa vám nedarilo nájsť ju, napíšte ešte sem, dám screen

innilein
21. nov 2021

@zvieratko31 dakujem, nasla som ju.