Ktorú značku vitamínových doplnkov odporúčate?

jaroe
9. aug 2013

Ahojte, chcela by som zacat uzivat nejake vitaminy, mineraly na posilnenie organizmu po porodoch, poradite nejakeho vyrobcu doplnkov na prirodnej baze - aby som si viac neuskodila ako pomohla. Najlepsie take, co sa daju kupit v lekarni. vdaka

zuzulikh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stano26
29. okt 2015

Dôležité je porovnávať porovnateľné kategórie "vitamínov"-doplnkov stravy. Či sa porovnávajú syntetické, alebo prírodné. Ak prírodné, no tak, či sa jedná o PRÁŠKY Z RASTLÍN (majú najnižšiu účinnosť obsahujú viac ako 80% pre telo nestráviteľnej celulózy), alebo o EXTRAKTY-výťažky z rastlín (majú za optimálnych podmienok vyššiu biologickú využiteľnosť ), alebo o KONCENTRÁTY Z RASTLÍN-ich užívanie má zmysel.
Viac sa o danej problematike dá dočítať na: www.prirodnedoplnkystravy.eu, alebo na: www.cestazazdravim.eu

zieenkaa
2. dec 2015

na vitaminove doplnky rozhodne odporucam navstivit http://www.iherb.com/Supplements?rcode=KWT752
postovne z usa je max 4e, ale ak nechces platit clo treba si vybrat max do 150e a zaroven ak nechces platit dodatocne dph treba mat objednavku max do 22e aj spostovnym
pre prvy nakup mozes pouzit zlavovy kod KWT752 na 5$ a zaroven pri prvom nakupe si mozes vybrat gratis produkty zdarma: http://www.iherb.com/free/?rcode=KWT752

petra_ml
18. apr 2016

Roky sa radim s www.damianvit.sk Su znami niekolko rokov, myslim od 2006-7. Maju velmi osobny pristup. Nemaju az tak velky vyber doplnkov, ale zato asi tie najdolezitejsie, najpotrebnejsie. Odpovedia na kazdy email. Ja som prvykrat cakala malu s komplikaciami a taky bol aj porod. Pisala som p Damianovi a poslal mi velmi jednoduchy protokol na tehotenstvo a porod (a kojenie). Druhe babo som nemala jediny problem, bolo vacsie a porod bol uplne hladky. Maleho kojim az doteraz a to ma takmer 3 roky. Teraz cakam tretie a tesim sa nan. Mam 41, ziadne komplikacie. 🙂 Ja ich odporucam celej rodine a doposial nikoho nesklamali. Su (alebo je) fakt zlati. Nevahajte ich kontaktovat ohladom cokolvek, najma ak cakate babatko. Ich spolustranka je Vedomec.com

zuzulikh
27. apr 2016

ja som zakaznickou naturonline.sk, maju nemecke vyrobky za super ceny a kvalita sedi!

kvetulienka253
27. apr 2016

Jamieson

sisa2525
15. nov 2016
Používateľ sisa2525 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisa2525.

ahoj, ja som mala tiež s tým problém a pomohl mi keď mi kamarátka doporučila colostrum,ktorý mi veľmi pomohol.. vdaka zlavovým kuponom na pilulku sk som to mala ešt aj lacnejšie www.zlavove-kody.sk
pomohlo mi to dosť a určite aj uľavilo..odporúčam

richardad
29. mar 2017

@pasteleria Doba sa mení, za 50 rokov sa znížil obsah vitamínov a mikroelementov v potravinách na tretinu. V lekárňach majú nepríjemný zlozvyk dávať do fľaštičiek len polovicu deklarovaného obsahu, aby zaujali nižšou cenou. Hlavne Walmark to robí. Odporúčam originálne vitamíny určené pre americkú klientelu.

nelinka2011
19. jún 2017

@boise dobrý deň prosím vás pekne kde sa dajú kúpiť tie probiotika? Ďakujem veľmi pekne

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Maminky ak by ste mali zaujem poradila by som vam vybornu vec na imunitu. Kontaktujte ma spravou dakujem. Prajem pekny vecer 🙂

emamaj
6. mar 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte, ja mám osobnú skúsenosť so značkou vianutra. 100% prírodné doplnky a navyše v tekutej forme,čo je pre mňa obrovskou výhodou. v prípade záujmu: https://www.vianutra.com/

stano26
6. mar 2018

@emamaj mnohé doplnky stravy sa tvária ako prírodné... Zaujíma ma , aké certifikáty majú spomínané doplnky, kým boli certifikované (akou certifikačnou autoritou), no a na stránke, ktorú uvádzaš som sa nedozvedel nič o tom, ako a kde sa pestujú rastliny, z ktorých sa vyrábajú tieto prírodné doplnky stravy no a nič sa tam nepíše, aké sú dodržané štandardy kvality pri výrobe.

alobalka
6. mar 2018

Moje nervy, dôležité je snažiť sa o kvalitný spánok a vyváženú stravu. Sem tam si urobiť "kúru" z nejakých doplnkov výživy. Ja popri dojceni odporúčam napriklad Femibion 2. Ak už autorka nedojci, treba pátrať aj po možnej príčine vycerpanosti. Často stačí doplniť železo alebo len dlhšie užívať horčík. V dnešnej dobe je chémia a technologické spracovanie hoci aj prirodnych produktov na každom rohu, preto dolezitejsie ako užívanie produktov v neviem akej bio prirodnej organickej kvalite je možno skôr pravidelne dopriať telu ten oddych, koníčky, naučiť sa vzdať vecí, čo nás zotrocuju a kvalitne jesť. A pravda je tiež tá, že čo sa týka kombinovanych multizlozkovych produktov, látky v nich sa často ovplyvňujú v strebavani. Preto je niekedy menej viac a skúsiť skôr jednotlive zložky samostatne.

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz