Liečiteľ Šuvara z Dubnice

galanthus
28. sep 2013

Prosim vas mate nejake skusenosti s liecitelom Suvarom z Dubnice nad Vahom? Mame problemy s kolikami a nic nepomaha ziadne kvapky cvicenie tak chceme vyskusat aj alternativny pristup. Dakujeme za kazdu radu.

janickacrazy
28. sep 2013

@galanthus Ano, mám s ním skúsenosť, mojmu synovi veľmi pomohol, dokonca aj mne osobne, takže ja možem len odporučiť. No druhá vec je, že moj syn mal tiež problém s kolikami a nakoniec mu zistili alergiu na mlieko....tak neviem, či to máte už otestované, ak nie, tak by som to najskor dala otestovať. Koľko má vaše dieťatko mesiacov?

galanthus
autor
29. sep 2013

@janickacrazy ahoj alergicky nie je. Uz sme boli na gastre v Tn ale pokracujeme na mliecku bez laktozy kedze je najlahsie stravitelne no napriek tomu je stale v krcoch. Akurat sme mali 3 mesiace. Kazdy hovori vydrz to prejde no my uz nevladzeme stale pozerat na to trapenie. Prosim ta a ako je to financne u neho? Mame tam ist tento tyzden. A ake techniky pouziva? Nenasla som na neho nejake recenzie tak budem vdacna za kazde info ze co nas caka. Dakujem 🙂

janickacrazy
29. sep 2013

@galanthus Mne malý mal tiež krče z každého mlieka, nakoniec sme dali sojové, existuje aj špeciálne sojové pre malé bábatká Nutrilon soya sa volá a zo dna na den bolo po krčoch....síce lekárka v TN s tým nesúhlasila, aby sme ho dávali, ale ja som vyskúšala všetky mlieka a stále bolo zle....my sme žili nejaký čas v zahraničí a tam sojové dávajú v pohode, ked dieťatko nemože normálne mliečko.....no ale už záleží na vás, či vyskúšate alebo nie......no u Suvaru som bola už dosť dávno, ale finančne to bolo už vtedy dosť drahé....používa ruky prikladá a ide z nich teplo....a dáva aj lieky kvapky, čo sa dávajú do vody.....tie sú dosť drahé.....ja som tam chodila so starším synom, ktorý má ale závažnú diagnozu, takže u vás to možno bude iné neviem....vtedy ma to stálo okolo 3000 SK......no bolo to už asi 9 rokov dozadu, takže teraz už neviem aké má ceny.....potom daj vedieť ako ste dopadli

galanthus
autor
29. sep 2013

@janickacrazy Nad tym sojovym vazne uvazujem. Ale este chceme vyskusat toho liecitela. Urcite ti potom napisem ako sme dopadli. Sama som zvedava. Len nech uz to prejde a mozeme sa tesit z vytuzeneho babatka. Zatial je to skor trapenie. Pekny vecer 🙂

dadika111
19. dec 2013

Prosim Vás, bol niekto u liečiteľa Šuvadu v Dubnici? Chcela by som vediet, kedy ordinuje. Ďakujem

natuska87
19. dec 2013

@janickacrazy Existovalo aj mlieko Prosobe, mojmu synovi velmi pomohlo...bol alergicky na mlieko