Liečiteľ z Kluknavy pán Tomáš

leonus
13. apr 2016

Baby pozna niekto Tomasa z Kluknavi co lieci?

livocka21
14. apr 2016

Byvame na jednej ulici...na liecebnej procedure u neho som vsak nebola 😀 ... Nazory na neho su aj dobre aj zle...rovnako ako u kazdeho liecitela....chodi tam ale vela vela vela ludi, tak mozno na tom nieco bude...no priprav si peniazky 🙂

leonus
autor
14. apr 2016

@livocka21 super ako sa k nemu dostanem? Cislo nahodou? Kamoske pomohol fakt

leonus
autor
14. apr 2016

@livocka21 ak ta mozem poprosit nejaky kontakt.. Ano pocula som ze ma vela ludi a viem ze zadara to nebude

livocka21
14. apr 2016

@leonus Cislo pozhanam...do vecera napisem

leonus
autor
15. apr 2016

@livocka21 podarilo sa zohnat? By som mu dnes zavolala

livocka21
15. apr 2016

@leonus juuuuuj prepac som zabudla na to....idem to riesit

lydia22
15. apr 2016

Ahojte vola sa na druhe Hvizdos? Jasom bola u Hvizdosa s ekzemom ale zial nic a dost penazi sme mu dali

leonus
autor
15. apr 2016

@lydia22 to neviem ake ma priezvisko. Mozem vediet kolko?

lydia22
16. apr 2016

@leonus tak manzel tamchodil rok kvoli tomu ze ho casto hrdlo bolelo a mozxno mu aj pomohol ale mne ako ekzematicke nie. Naposledy sme mu dali 80 eur predtym asi 60 a kolko mu dal mmked tam rok chodil tak boli to pekne peniaze. On si sam vypyta lebo dava tie preparaty.

leonus
autor
16. apr 2016

@lydia22 a cislo na neho nemate? Prosim

lydia22
17. apr 2016

@leonus 0944 295 646

leonus
autor
17. apr 2016

@lydia22 dakujem vam pekne. Snad je tam iba jeden liecitel v tej Kluknave😀

melinocka
17. apr 2016

Ja by som vam odporucila radsej pani Katku z Iliasoviec. Mne sa zda ze p. Hvizdos funguje na principe ako Anezka Contosfalska z KE. Pani Katka pristrojovo zmera vsetky vase patogeny a odstrani ich, pouziva aj plazmu... pekne proste mate na papieri co vam je. Dcerku aj syna mi dlho Anezka liecila ... nebolo to zeby ze zle ale nedostali sa z toho. Pri p. Katke uz po 2 tyzdnich som videla zlepsenie. Dcerku mi vyliecila za 3 mes. Syncek je velmi zlepseny ale nakolko to ma uz od malicka tak to dlhsie trva. Cize aktualne este lieceny. Ked dokojim tak pojdem k nej aj so sebou, dat sa preliecit. Vyliecila aj rakovinovych pacientov, poznam. Lieci aj autizmus, tinitus tiez uspesne. Proste vsetko. Teraz vsak caka babatko, kazdu chvilu ma termin... tak ma pauzu. Zacne pomaly pracovat az od septembra. Bezne sa u nej caka na objednanie 2-3 tyzdne.

lydia22
17. apr 2016

@leonus tak snáď ano ale na mňa už pri prvom stretnutí neurobil dojem, proste mi pripadal dôležitý a ja som myslela že on mi povie napr. tak vidím že máte kožný problém, ale ja som mu musela povedať čo mi je. a on taký čudný smiešny pohyb robil rukou

leonus
autor
17. apr 2016

Ja mam problem s chrbticou

lydia22
17. apr 2016

@leonus tak nech pomože dajte potom vedieť.

leonus
autor
17. apr 2016

@melinocka cakat pre mna do septembra je vela. Keby mi ten pan nepomohol mozem vas poprosit kontakt na nu?

melinocka
17. apr 2016

@leonus co znamena s chrbticou? Ak je to vyslovene ortopedicky problem, vyskocena platnicka alebo co, tak v tom liecitelia nepomahaju. Liecitelia liecia choroby, nie urazy. Ale ak je to nieco vnutorne tak ok. U Anezky v KE si bola? Ona tiez len tak s rukou robi. Je to ten isty princip ako Hvizdos. Ked tak ju mas blizsie vies.... ja som raz bola u nej a bolelo ma v stredd chrbta pri predklone - povedala ze mam opuchnuty pankreas a je to z toho. Vylucila som tazsie stravitelne veci (ona ti nadiktuje... alebo ti aj ja tu mozem napisat - to kazdemu rovnako hovori) plus dala mi daco z cinslych byliniek za 5 eur a fakt to preslo!. Ona ma akurat tendenciu davat vela preparatov. Ktore nie su zle, ale dakedy zbytocne toho vela naraz. Dakedy aj obycajny urologicky caj vie urobit zazraky 🙂

leonus
autor
17. apr 2016

@melinocka mna boli krk,az tak ze mi tam sekne cez den aj 5x niekedy. Plus mi huci v hlave a mam v kuse pocit ako keby som bola vo vode ponorene. Proste sum a nepocujem na prave ucho. U usneho som bola strojcek mam,no nepocujem ani cez neho. Stal ma 300€ . Myslim preto ze bude niekde inde problem. Mam aj magnet.vysetrenie hlavy,kde vylucili nejaky nador. Preto by som rada skusila liecitela

leonus
autor
17. apr 2016

@melinocka ja som z Okres.Gelnica v Ke mame byt no chodime tam malo kym maly nemusi do skolky.

melinocka
17. apr 2016

Ti liecitelia ti povedia, co im hovori tvoja aura. Aspon ja to tak vnimam, nie som ziadna odbornicka, ze aura povie, ze to, ze ta boli v strede chrbata je preto, lebo ten pankreas je pretazeny a opuchnuty - a oni daju preparaty na to. Ale nepovie, ze mas v pankrease dajakeho "koka" lebo aura nestudovala medicinu :D. Pani Katka ma na taketo veci pristroj, ktory jej presne ukaze co v tele robi sarapatu a takisto aj hodnotu ze v akom stave je to, Uvediem priklad. Ak mas v tele nejakeho streptokoka, ktory ti sposobuje problemy, napriklad dietatu zvacsenu nosnu mandlu, tak vidi teda, ze je tam streptokok, ze je v nosnej mandli a ze je na urovni 0,5. Co je zle lebo normal je 1. No a ked sa ten streptokok odstrani, mandla sa uzdravi, dieta je uzdravene. To ze na SR sa este stale vyberaju nosne mandle, o tom potom... ten streptokok s apokojne prekotula inde do tela... Pani Katke chyba uz len titul Holisticky doktor, na skusky sa chysta. Este uvdediem priklad mojej mamky. Citila sa zle, zle jej travilo, unava, neschopnost vykonavat obycajne domace prace. Presla vsetky vysetrenia, ktore existuju. Vysledok doktorov - nic, je uplne zdrava! Skoncilo to slabou porazkou a nasledne opat milion vysetreni kopec liekov, kopec!. Avsak zmena ziadna, citila sa stale zle, zle vseobecne, lebo to potom uz ani neviete povedat, co .... dostala sa k Anezke do KE. Ta ju ako tak znormalizovala, mamka avsak mala len uzku skupinu jedal co jest, kedze vylucit musela skoro vsetko. Nasledne samozrejme jej chybali vitaminy a mineraly... tak k dalsim tabletkam dalsie... ale aspon jej uz nebzvalo zle. Takto dietovala 3 roky. Bola chudsia ako ja! A ja som dost tenka. Bola taka trosku mumia chodiaca :( Cize Anezka jej pomohla v tom, ze neprejavovali sa tie problemy, ale aj tak mamku casto este bolievala hlava (Anezka odporucila pridat castejsie prechadzky). Ale vyliecit problem - nevyliecila. Lebo aura uz nevravela, ze boli mamku to a to... Potom som natrafila na p. Katku s mojimi detmi. Mamka sa nechala presviedcat asi 3 mesiace, kym naozaj k nej zasla. P. Katka bola prekvapena ze mamka ma taky dobry krvny obraz na to vsetko co v tele ma. Krvny obraz mala dobry preto, lebo vsetky mineraly a vitaminy co Anezka dala, tak mamka uzivala. Neviem tu vymenovat vsetky veci, ktore mamke p, Katka povedala, ale co si pamatam, tak ze zlateho stafylokoka ma rozlezeneho po celom tele, a skrkavka ze jej sposobuje problemy s tym travenim. Po zacati liecenia, sa mamka po 3 tyzdnoch mala lepsie, po mesiaci uz sa jej upravilo aj travenie! Konecne po 3 rokoch si mohla dat rozok. Mamka bola len na 1 navsteve u nej a je to lepsie. Teraz mame teda vsetci pauzu :D So syncekom este musime to dotiahnut.... sa normalne neviem dockat septembra :D, aby bol po 8mich rokoch konecne vylieceny. Je to taka zdlhavejsia liecba, ale oplati sa! Tel. Katka Bekova 0907406594. Ale fakt az v septembri.

melinocka
17. apr 2016

@leonus hej skus liecitela, je to dobry napad! Ak si teda vyskusala vsetky mozne klasicke vysetrenia. S tym sumom a nepocutim - to by mohol byt ten tinitus, co som aj vyssie spominala, ze p. Katka vyliecila. Drzim ti palce! Fakt ani nevieme co kde chytime, a robi nam to sarapatu v tele!!!

leonus
autor
17. apr 2016

@melinocka fakt uz som v nudzi a cakat na september ohhh joj. No ja jej iba zavolam zajtra a opytam sa jej po telefone na moj problem. A urcite pockam na ten september aby ma pozrela. Vrela vdaka som ani nevedela o nej.

leonus
autor
17. apr 2016

@melinocka snad mi pani Katka zajtra aspon zodvihne,aby som sa s nou dohodla,ze ja pockam az zacne pracovat. A ci ma vezme ako svoju pacientku . Musi mat urcite vela ludi.? No za pokus to sroji

melinocka
18. apr 2016

@leonus ved mozes skusit medzitym toho Hvizdosa. P.Katka dviha vzdy, ale ako vravim teraz je termine, co ked akurat vcera rodila? Vies... netusim. Pripadne jej mozes skusit napisat sms ale email: katarinabeckova@azet.sk

yukagyr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
indiga123
11. okt 2019

@melinocka Ahoj, prosím nevieš priezvisko? Ďakujem

melinocka
14. okt 2019

@indiga123 tak ako ma v maili Beckova

toro730305
Autor odpoveď zmazal
Zobraz