Liečiteľka Betty z Košíc - Alžbeta Borošová

teodozia
14. apr 2018

Nech si každý robí čo chce, ja len chcem varovať naozaj chorých ľudí...Z liečiteľmi sa vrece roztrhlo. Jeden podvodník o ktorom sa tu písalo a tému zmazali bol doktor Mikuláš Štefan a teraz som natrafila na ďalšiu podvodníčku. Takže ja , už na žiadnych liečiteľov neverím. Všetci sú to podvodníci a hlavne liečiteľ, ktorý si vypýta za hodinu čiastku, ktorú nezarobí robotník za celý deň...Liečiteľ by hlavne mal liečiť a ne zaujímať sa o peniaze, keď chce niekomu pomôcť. Mal by byť spokojný s čiastkou, ktorú mu sám liečený ponúkne. Ešte nevieme či dačo pomohol a už platiť...!?
Bola som pri liečiteľke Betty v Košiciach, u ktorej som bola objednaná na jednu hodinu a ona ma presvedčila, že tam musím byť dve hodiny...Vôbec nič som necítila, hoci ma presvedčiala, že musím citiť teplo ale bohužiaľ. Nakoniec mi povedala, že môj zdravotný stav sa zlepšil o 60% a vypýtala si 80eur...je to podvodníčka a neverím, že niekomu pomohla!!!! Môj stav sa vôbec nezlepšil, hoci som tomu naivne verila...ale nič!

meandbaby
14. apr 2018

Pravy iecitel neberie peniaze

janinah
14. apr 2018

čisto teoreticky-ak by som bola liečiteľ ,tak si dám cenník..taký normálny,primeraný,hoc viem,že taká pomoc je nezaplatiteľná...lebo predpokladám,že liečiteľ pracuje vo svojom dome,byte,tak má aj nejaké náklady...

@teodozia skutočný liečitelia existujú,niečo o tom viem,ale takých na nete nenájdeš😉

katharines
14. apr 2018

Nerobila nahodou reiky? Pretoze je to okultna praktika a s tou ti nepomoze, ale uskodi.

teodozia
autor
14. apr 2018

@katharines bola v hoteli, kde prenajíma izbu a na hodinu berie 40eur. a či robila reiky, to boh vie, prikladala ruky a stále sa pýtala, či niečo cítim a nič som necítila...nikdy viac!!!

teodozia
autor
14. apr 2018

@janinah a kde prosím ich nájdem, potrebujem nie pre seba, ale pre človeka s ťažkou diagnozou. Ja som vlastne pri tej liečiteľke bola iba na skúšku...keby si mi vedela poradiť tak napíš do IP, prosím...

zirafienka
14. apr 2018

S podvodnikmi akoby sa vrece roztrhlo

teodozia
autor
14. apr 2018

@zirafienka a najväčší podvodník MUDR. Mikulaš Štefan, ten nemá konkurenciu...

janinah
15. apr 2018

@teodozia toho čo ja poznám ti už nemôžem poradiť,lebo sám je veľmi chorý a už nelieči,tam podvod vylučujem,je to kňaz,nikdy nebol nikde "reklamovaný" a chodili tam ľudia z celého Slovenska...ak príde pani na vozíku a odíde po vlastných alebo dieťa pred operáciou mozg. nádoru a potom niet čo operovať,lebo nádor zmizol....sú liečitelia,ktorí pomôžu,tým reagujem na tvoje slová,že všetci sú podvodníci,no ,nie sú...

katharines
15. apr 2018

@teodozia a ked si z KE, mozes ist na sv. Omsu ku cti sv. Charbela, ktora sa kona vzdy 22. V mesiaci

teodozia
autor
15. apr 2018

@katharines ja nie som z KE. Do Košíc mám cez 100 km. Som z okresu Mi.

teodozia
autor
15. apr 2018

@janinah škoda, lebo veľmi by som takého človeka potrebovala...

katharines
15. apr 2018

@teodozia a blizko Michaloviec je Klokocov, tiez odporucam.

zuzkamargit
7. máj 2018

a Ivan Kostov Ivanov? kedze si z MI?

jadranka40
27. jún 2018

@zuzkamargit on tu ešte chodí do MI ?

zuzkamargit
29. jún 2018

@jadranka40 ano chodi

engie35
12. aug 2018

@janinah mozem poprosit aj ja info na spolahliveho liecitels,dakujem

janinah
15. aug 2018

@engie35 bohužial nepomôžem,už nie je aktívny a iného nepoznám

sehrfrech
22. júl 2019

@teodozia 😊 napíšete mi prosím viac o tej pani Betty? Mala som tiež zlú skúsenosť.

teodozia
autor
22. júl 2019

@sehrfrech to už bolo dávno, jednoducho šarlatánka...ale príbuzný boli u Galiny v Rimavskej Sobote a to je vraj liečiteľka! je to vyštudovaná ukrajinska doktorka, ktorý vraj má aj niejake také iné schopnosti, vedela povedať aj aké problémy človek má a tak...

babikamm
14. máj 2020

Dobrý deň. Poprosila by som poradiť naozaj dobrého ľudového liečiteľa. Ďakujem

konnvalinka
8. sep 2020

U Betty Borošovej som bola tiež, keď som jej volala kvôli objednaniu, najprv nemala ten mesiac žiadny voľný termín, o hodinu mi volala, že mám prísť o tri dni, ale aspoň na dve hodiny, jedna je vraj málo. "Ordinuje" v Košiciach a Bratislave, mňa pozvala do Bratislavy. Má tam prenajatú jednu miestnosť bez príslušenstva, okolo na chodbe sú rôzne kancelárie alebo sklady, celý ten dom, či bytovka, ani neviem ako to nazvať, je neútulný, na chodbách neporiadok a plno "harampádí"... V miestnosti kde "lieči" je to pod úroveň, kto tam bol mi iste dá za pravdu a to som veľmi nenáročný človek. Necelé dve hodiny mi na boľavom mieste držala ruku, v jednom kuse mlela rôzne epizódy zo svojho života a občas sa opýtala či citim teplo. Zaplatila som 80 € a dohodli sme sa, že o tri dni zavolám, ako sa cítim. Aj som na štvrtý deň ráno volala, no ona si na mňa nepamätala ani podľa mena ani podľa bydliska. Bola som len prísunom do jej pokladničky. Táto moja skúsenosť je už staršieho dáta, ale iba dnes som našla túto diskusiu, tak pridávam komentár. Všetkým prajem pevné zdravie, a veľa šťastia na dobrých lekárov i liečiteľov.

esmera50
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sehrfrech
5. sep 2021

@esmera50 pani neverte jej 😇 je to iba vo vašej hlave, hlavne pozitívne, my sme tiež prešli aj takýmto obdobím, keď sme nevedeli čo ďalej a skúšali všetko, pani Betty je podvodníčka, pekne si pracovala pri našej malej, ktorá má problémy s kiahnami 🙏 zaplatili sme 145 e, žiadna pomoc, kašlala celý čas, celá miestnosť zafajčená ešte bonus kiahne 🙏

esmera50
Autor odpoveď zmazal
Zobraz