Liečiteľka Betty z Košíc /Alžbeta Borošová/

Nech si každý robí čo chce, ja len chcem varovať naozaj chorých ľudí...Z liečiteľmi sa vrece roztrhlo. Jeden podvodník o ktorom sa tu písalo a tému zmazali bol doktor Mikuláš Štefan a teraz som natrafila na ďalšiu podvodníčku. Takže ja , už na žiadnych liečiteľov neverím. Všetci sú to podvodníci a hlavne liečiteľ, ktorý si vypýta za hodinu čiastku, ktorú nezarobí robotník za celý deň...Liečiteľ by hlavne mal liečiť a ne zaujímať sa o peniaze, keď chce niekomu pomôcť. Mal by byť spokojný s čiastkou, ktorú mu sám liečený ponúkne. Ešte nevieme či dačo pomohol a už platiť...!?
Bola som pri liečiteľke Betty v Košiciach, u ktorej som bola objednaná na jednu hodinu a ona ma presvedčila, že tam musím byť dve hodiny...Vôbec nič som necítila, hoci ma presvedčiala, že musím citiť teplo ale bohužiaľ. Nakoniec mi povedala, že môj zdravotný stav sa zlepšil o 60% a vypýtala si 80eur...je to podvodníčka a neverím, že niekomu pomohla!!!! Môj stav sa vôbec nezlepšil, hoci som tomu naivne verila...ale nič!
meandbaby
14. apr 2018
Pravy iecitel neberie peniaze
janinah
14. apr 2018
čisto teoreticky-ak by som bola liečiteľ ,tak si dám cenník..taký normálny,primeraný,hoc viem,že taká pomoc je nezaplatiteľná...lebo predpokladám,že liečiteľ pracuje vo svojom dome,byte,tak má aj nejaké náklady...

@teodozia skutočný liečitelia existujú,niečo o tom viem,ale takých na nete nenájdeš😉
katharines
14. apr 2018
Nerobila nahodou reiky? Pretoze je to okultna praktika a s tou ti nepomoze, ale uskodi.
teodoziaautor
14. apr 2018
@katharines bola v hoteli, kde prenajíma izbu a na hodinu berie 40eur. a či robila reiky, to boh vie, prikladala ruky a stále sa pýtala, či niečo cítim a nič som necítila...nikdy viac!!!
teodoziaautor
14. apr 2018
@janinah a kde prosím ich nájdem, potrebujem nie pre seba, ale pre človeka s ťažkou diagnozou. Ja som vlastne pri tej liečiteľke bola iba na skúšku...keby si mi vedela poradiť tak napíš do IP, prosím...
zirafienka
14. apr 2018
S podvodnikmi akoby sa vrece roztrhlo
teodoziaautor
14. apr 2018
@zirafienka a najväčší podvodník MUDR. Mikulaš Štefan, ten nemá konkurenciu...
janinah
15. apr 2018
@teodozia toho čo ja poznám ti už nemôžem poradiť,lebo sám je veľmi chorý a už nelieči,tam podvod vylučujem,je to kňaz,nikdy nebol nikde "reklamovaný" a chodili tam ľudia z celého Slovenska...ak príde pani na vozíku a odíde po vlastných alebo dieťa pred operáciou mozg. nádoru a potom niet čo operovať,lebo nádor zmizol....sú liečitelia,ktorí pomôžu,tým reagujem na tvoje slová,že všetci sú podvodníci,no ,nie sú...
katharines
15. apr 2018
@teodozia a ked si z KE, mozes ist na sv. Omsu ku cti sv. Charbela, ktora sa kona vzdy 22. V mesiaci
teodoziaautor
15. apr 2018
@katharines ja nie som z KE. Do Košíc mám cez 100 km. Som z okresu Mi.
teodoziaautor
15. apr 2018
@janinah škoda, lebo veľmi by som takého človeka potrebovala...
katharines
15. apr 2018
@teodozia a blizko Michaloviec je Klokocov, tiez odporucam.
zuzkamargit
7. máj 2018
a Ivan Kostov Ivanov? kedze si z MI?
jadranka40
27. jún 2018
@zuzkamargit on tu ešte chodí do MI ?
zuzkamargit
29. jún 2018
@jadranka40 ano chodi

Začni písať odpoveď...

Odošli