Mám mastné vlasy

natalia939
11. jún 2018

Dobrý večer, mám problém s mastnymi vlasmi. Používam headen shouders. Večer si umyjem hlavu a ráno už ju mam trochu mastnú a po dvoch dňoch ani nehovorím... Už som skúšala asi 5 druhou samponou ale nič nepomáha. Mám 15 rokov možno to je tým.
Tak ak má niekto s týmto skúsenosti tak prosím vás poraďte.
Za rady vopred ďakujem. 😊

eliska13
13. jún 2018

@kiwi3 nie je to mýtus, ako zmyjes mastnotu, tužidlo...každá kaderníčka zmyva 2x vlasy.Kto má mastné vlasy väčšinou má aj mastnú pleť je to taký typ človeka mám mastné vlasy vyskúšala som za tie roky x prípravkov cez šampóny z lekárne a pod...

kiwi3
13. jún 2018

@eliska13 ja mam tiez mastne vlasy. praveze tu mastnotu az tak umyvat netreba, nejaka tam musi zostat, pretoze pokozka hlavy su jej potom vytvori este viac

dzulik_
13. jún 2018

@natalia939 mne pomohol šampón z čajovníkového oleja s neutrálnym pH 🙂 zmývam vlasy tak 1x týždenne, predtým každý/každý druhý deň 😉

caray
13. jún 2018

@dzulik_ alebo stačí do klasického žihľavového dať pár kvapiek oleja a je to super pomôže to 🙂

elizita
15. jún 2018

Urcite vyskusaj este Alverde ako tu niekto spominal. Ja ho mam tyzden a mne robi veeeelmi dobre na vlasy. A to inak pouzivam drahy biolage, ale tento alverde ze super.

pralinka86
3. nov 2018

Skus sampuch od ponio, je to tuhy sampon. Mne sa nezdalo, zeby to mohlo fungovať alebo vobec penit 😁 ale je super. Aj ich pazuch je dobry, prirodny deodorant

moneequa
3. nov 2018

podla mna nepomoze nic, ak mas taky typ pleti. Tiez mi vsetci hovrili, ze si ich mam menej umyvat..Raz som brala roacutane, nizku davku kvoli pleti, a vtedy sa mi vlasy nemastili lebo to zabranuje tvorbe mazu. Vlasy som si asi pol rok umyvala raz tyzdenne, takze boli zvyknute sa neumyvat, ked som prestala brat lieky tak hned sa mi zacali mastit ako predtym. Umyvam si vlasy kazdy druhy den a este pouzivam suchy sampon. Je to blbe, ale asi sa neda nic robit..😑 Bolo to,ale krasne nemat hned mastne vlasy 😀

essenceee
22. mar 2019

skušala si na to použit nejaky suchy šampon? AKo rychlovka na mastne vlasy je naozaj dobry

sunnnnny
22. mar 2019

@natalia939 Preboha! Head an shoulders je najhorší šampón aký existuje! To že ide v TV reklame neznamená že je super. Brat ho tiež používal a mal ešte viac lupín ako pred jeho používaním! Všetci doma používame obyčajný brezový alebo žihľavový a vlasy máme zdravé, pevné a lesklé.
...Skúšal som aj ja, vlasy neumývať so šampónom, ja mám síce krátke vlasy, ale je pravda, že po čase sa ti trošku menej budú mastiť, ale akosi som si nevedel zvyknúť, vrátil som sa k šampónu 🙂.

sunnnnny
22. mar 2019

...ešte chcem dodať, že z tých drahších šampónov mám dobré skúsenosti so značkou Syoss. Ale to som používal, len keď som mal dlhšie vlasy a robil som si účesy 😎, na krátke vlasy Syoss netreba.

mareri
25. jún 2019

z drahších šamponov som vyskušala Nioxin, bol vlemi dobry, ale mastne vlasy su aj tak mastne. Na to pomože jedine suchy šampoooon!

malinajahoda
25. jún 2019

@mareri mne nepomohol ani ten 🙂

martina2ve
25. jún 2019

Kludne to moze byt sposobene hormonami , mas 15 rokov ked dobre citam,ono sa to zvykne upravit ale odporucam sa opytat v lekarni na sampony.Jasne ze hned budu nukat drahsie 15€ a viac ale skusit treba.
Mne osobne sa z tuhych samponov mastia este viac, svrbi ma hlava akoby som mala vsi,skusala som vsetko mozne od obycajnych po drahe "specialne" ale najviac sa mi pozdava Panthenol na mastne🙂 ten stoji cca do 6€

michaella94
25. jún 2019

Neviem ci to uz niekto radil necitala som diskusie ale skus na db pozriet skupinu svk curly girl...mne to pomohlo a nie len na mastne vlasy ale na vseetko..teraz staci ked umyjem hlavu raz za 10dni cca

zuziellen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
10. júl 2022

určite ich nezmývať každý deň, vydržať radšej

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz