Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte inhalátor na odporúčanie lekára?

gabesz919
11. nov 2014

Ahojte, mate inhalator na odporucanie lekara? Ake ochorenia malo vase dieta, ked vam ho predpisal lekar? Uz mame obdobie chorob v plnom prude, tak neviem ci pre istotu rychlo inhalator kupit, alebo by nam ho mohli schvalit aj cez poistovnu. Dakujem

solmula
11. nov 2014

Ahoj ano máme inhalator syn ma astmu ....

marilea
11. nov 2014

Ahoj,inhalátor môže napísať napr.alergolog,alebo pľúcny lekár,ak je dieťatko často choré,alebo má astmu a potom to záleží na revíznom lekárovi z poisťovne či to schváli,podľa toho akú diagnozu ti lekár napíše.

pixma321
11. nov 2014

Moji mali noń stop sopliky...a z toho dalšie ochorenia...zapalene uši alebo priedušky.... nikto nam nevedel pomoct, len odporučali sirupy, spreje, predpsovali antibiotika...Nakoniec menši skončil v nemocke...tam mu nič nedavali....len inhalovali...a prešlo mu to...kupili sme si ho sami.... použivame ho pri každej chorobe,...aj my dospelí.... Ak sa už rozhodneš tak určite si kup nejaky vykonnejši.... ak maš často chore dieta na dychacie ustrojenstvo....bude vam dobrym pomocnikom...neobanujete... Nikto nam nič neprispieval, žiadna poistovna...

danielahamar
11. nov 2014

mojmu tiež nikto nič neprispel na inhalátor, horné a dolné dýchacie cesty sme mali stále každý mesiac do 7,5r.

beatkazvenuse
11. nov 2014

Ahoj pri astme sme ho dostali s príspevkom od poisťovne. /VŠZP/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli