Máte skúsenosti s liečbou pomocou koloidného striebra?

bosssorka
7. jan 2010

Ahoj,

chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti s liecbou prostrednictvom koloidneho striebra. Dakujem pekne

bluebarablue
4. mar 2017

baby, necitala som celu diskusiu, lebo je tu toho dost, no myslite si ze je bezpecne pouzit KS aj pre 5 rocne dieta? konkretne nam kozna lekarka odporucila pit jednu cajovu lyzicku denne. mate s tym niekto vyslovene skusenost ze ste to davali dietatu? ja som si rovno aj flasticku u tej lekarky kupila no prisla som domov a pozeram ze na flasticke je napis nevhodne pre deti ... tak neviem co spravit ... doktorka je uznavana a viac krat mne samej pomohla, no mam strach ...

olivia77
4. mar 2017

@ludka707, ano, mame uplne rovnaky nazor na vec 🙂

rosovak
7. mar 2017

olivia77 a ludka707 úplne s Vami súhlasím.
Zdravý pacient pre nich nie je zaujímavý. Lieky "liečia" následok ,ale nie príčinu. Čiže len potláčajú problém.
V konečnom dôsledku keby aj naozaj liečili tak tie ich negatívne vedľajšie účinky sú tak negatívne ,že by potlačili tie pozitívne.
Je hrozný pohľad na hl. starého človeka ,ktorý ma doma plnú igelitku liekov na to na to a na to :(
Sranda je ako z VÁS urobia ľahko "narkomana". Diagnóza. Máte zápal na žalúdku. Lekár predpíše liek na zápal a povedia Vám no pane toto už budete musieť užívať celý život.... po pár rokoch zistia ,že máte zlý krvný obraz tak aj na to Vám dajú lieky. Časom príde stav ,že máte zlé výsledky pečene tak už aj na to Vám dajú lieky a tak postupujú až do VÁŠHO súdneho dňa.

ludka707
7. mar 2017

@rosovak úplný súhlas. Len potom nechápem, prečo ľudia vždy a za každých okolností slepo poslúchajú lekárov a nehľadajú nejaké alternatívne liečivá z prírody, menej zaťažujúce organizmus bez vedľajších účinkov. Neženiem to do extrému. Netvrdím, že máme teraz behať po lúke ako deti kvetov a živiť sa korienkami :D Ale človek by sa mal aspoň pokúsiť si trošku pomôcť, ak sa to dá, aj z iných prírodných zdrojov. Nie len poslušne pchať do seba tie kopy liekov, ktoré častokrát spôsobujú len dalšie a dalšie pridružené ťažkosti

rakuskorakusko
30. apr 2017

Ahojte...mozem uzivat koloidne striebro, ked uzivam antibiotika?

ludmilaka
30. apr 2017
rakuskorakusko
30. apr 2017

@ludmilaka dakujem 🙂

teflonka
30. apr 2017

@rakuskorakusko osobne v tom nevidim zmysel uzivat koloidne striebro sucasne s ATB... ja by som neuzivala...

teflonka
30. apr 2017

@bluebarablue nemusite sa bat KS pre dieta, ak je to nizke PPM, co bezne dostupne su, tak je to uplne v poriadku. Az sa cudujem, ze to lekarka odporucila, akoze palec hore 🙂 urcite na kozne zalezitosti je koloidne striebro perfektne...a ked je to na kozu potierat, tak to sa ani nemusite pozastavovat nad takou otazkou, ale vnutrone je tiez bezpecne KS....ked mate overeny zdroj, netreba sa toho bat...ak je nejaky problem, len to pomoze

ludmilaka
30. apr 2017

@rakuskorakusko KS je vlastne prírodné ATB.

bluebarablue
30. apr 2017

@teflonka dakujem za radu, no mame ti užívať jednu čajovú lyžičku denne. Zatial som to ale nenasadila lebo manžel sa boji ked je na fláske napísane ze nevhodne pre deti ... Tak možno aspon potriem ten vysyp okolo pusy ... Možnosť potrieť nam nespomenula

nevenka
17. júl 2017

@spuntikmathiasko este ma k tomu napadlo, aj nam sa to stalo, ale nemal bakterie, len krv, ked fukal sopliky a mne to tiez vysusuje sliznicu, takze davam tak 3x do dna a nasledne dam masticku Nisita, morske vody tiez nezvlhcili.

petoro
30. aug 2017

Ahoj, vie mi niekto poradiť v akých dávkach môže užívať KS 20 ppm dospelý? Ďakujem

dvekacky
19. sep 2017

Vie mi niekto odporucit na zaklade skusenosti predajcu v bratislave? Dakujem

kvetinka1990
2. mar 2018

Ahojte. Sice je to uz starsi clanok, ale myslim si, ze to video v clanku hovori za vsetko...je tam otestovanych viac znaciek, ktore nestoja za nic. Pozrite a uvidite 😉
http://www.ezopress.sk/2016/02/koloidnym-strieb...

alexia222
10. sep 2018

Máte niekto skúsenosti s aplikáciou KS na jazvy?

olivia77
11. sep 2018

@alexia222, KS na jazvy sa dava, aby sa to dezinfikovalo.

superholka77
23. sep 2019

@mywiel prosím vás aky mate konkretne môžem foto alebo nazov

carmenuska
12. apr 2020

Prosím vás,pomohlo niekomu koloidne striebro na mandle? Hrozí mi výber krčných mandli, chronicky zápal...

kago
12. apr 2020

@carmenuska moja dcéra mala problém s opakovanými anginami.od novembra do januára mala 3krat.nasadili bronchovaxom,dávam jej stále probiotiká plus orálne probiotiká.samotne koloidne pri angine nám nepomohlo.od januára sa nezopakovala zatiaľ.

carmenuska
12. apr 2020

@kago ja som s tým nikdy problém nemala.Ae som silná alergicka a nosnú už nemám mandlí od detstva.Stale mi zatekaju sople do hrdla.No a mandle si to odniesli.Praveze má hrdlo nebolievalo,ani angínu som v živote nemala.Pred 2 rokmi mi krcna povedala,že mám chronicky zápal na mandliacj a že by bolo dobré dať to von.Ale nič mi nebolo,nerieisla som to.Teraz akurát v karanténe má už mesiac boli hrdlo a ucho.Ani nemám kam s tým ísť Na pohotovosti mi dali ATB ,pred 2 týždňami som dobrala,ale zas je to tu.Mam strach,z toho vyberu.Chc sa tomu vyhnúť.Alergologicka mi nasadila bronchovaxom a zmenila lieky.Este by som možno toto skúsila.

kago
13. apr 2020

@carmenuska my koloidne používame dosť často.pri sopliach do nosa,pri kašli im dávam inhalovať,určite by som to aspoň vyskúšala,ale sa nám opakovane stalo,že sme sa liečili aj koloidnym a ATB sme sa nevyhli.koloidne je super,ale nie je to zázrak.

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz