Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

gabinecka_
22. jún 2011

@ccaro napísala som vám do internej pošty.

ccaro
22. jún 2011

@molka Vedela by ste mi poradit, ze z akej diskusnej stranky je tento prispevok? Dakujem velmi pekne za odpoved.

ccaro
22. jún 2011

@gabinecka_zatial nic mi neprislo. Mozete mi to poslat este raz?

gabinecka_
22. jún 2011

@ccaro napíšte mi do internej pošty - kliknite na tú obálku so šípkou pod textom.

ilonka53
22. jún 2011

@samantha223 Nemáš nápad ako ho obviniť? Slobodne podvádza ľudí a ešte aj peniaze za to berie . Už je z neho milionár. Tí ľudia nemajú oči alebo asi ani rozum!

ilonka53
23. jún 2011

@tinnky ale máš k tomu ešte aj málo inteligencie

ilonka53
26. jún 2011

@okanka Prosím oznám mi či si ešte tehotná alebo sa to bude ťahať do roku 2014 a bude z teba ťahať peniaze?

okanka
26. jún 2011

😝

lubik30
27. jún 2011

čaute🙂 dnes mi známa odporučila p. popluhára. Neviem čo si mám o tom mysliet,ale nejako tomu neverím. Verím že niektorý ludia majú silu liečit ale niektorý to robia večšinou kvoli peniazom a sú to šarlatáni! Inak o p. P. som nejaké super info vobec nečítala! 😒

ccaro
28. jún 2011

@lubik30 Preboha, len tam nechodte. Neviem sice, ake mate zdravotne tazkosti, ale radsej vyhladajte dalsich lekarov. Urcite natrafite na spravneho lekara. Alebo si precitajte knizky od Louis L Hay alebo nejake knizky o pozitivnom rozmyslani a jeho vplyvu na psychiku a zdravie cloveka. Tento pan nic ine nerobi, len nici zdravie ludom, popripade ak mate iba nejake jednoduche tazkosti, z ktorych sa vyliecite i sama, tak to bude pripisovat svojim "zazracnym schopnostiam" - to Vam hovorim preto, lebo sama s tym mam skusenosti a poznam vela ludi, ktorym uz takto "pomohol". Mimochodom jednej tvrdil, ze ma zlcnikove kamene a po dvoch mesiacoch "liecenia" nakoniec jej zistili, ze ma rakovinu a ak by bola isla skor, este jej mohli pomoct. Teraz bohuzial zomiera. To, ze niekomu urci reumu podla skrutenych prstov, nie je znak toho, ze vie liecit. Ak si nechcete znicit zdravie a nechcete mat ovela stihlejsiu penazenku a nariekat nad vyhodenymi penizami a stratenym casom stravenym u tohto pana, tak tam nechodte prosim Vas.

lubik30
28. jún 2011

@ccaro Dakujem za odpoved🙂 Nič pozitívne som o nom nečítala! Ja som tam ani nemala chut íst,lebo osobne tomu neverím.
Bola som u bylinkárky vo Vrbovom. Verím v liečivú silu byliniek! A pani Kopáčová je milá pani možem odporučit!
Ešte raz Dakujem🙂

ccaro
28. jún 2011

@lubik30 Ja Vam dakujem, ze ste tam nesla. Som rada, ze je o jedneho cloveka menej, ktoreho moze pobalamutit.

michaela80
29. jún 2011

@tinnky tak co dvojcata uz by mali mat prinajmensom mesiac.... nepochvalis sa fotkou?

mystery333
29. jún 2011

Ahojte!
Neviem, preco niektore rypete a pytate sa take otazky, na ktore viete ze vam neodpovedaju. Viete vy vobec, co tie baby prezivaju? A vy im iba vsetko zhorsujete. Myslite si, ze tie dievcata su vsetky take naivne a sproste? Ze nevedia, ze mozno neporodia? A preco zrovna vam, by mali ukazovat nejake fotky. Ci porodia alebo neporodia je to len ich vec. Ja mam jednu znamu, co to vsetko podstupila a prezivala a neporodila, tak viem o com pisem. Nie je to vobec lahke pre ziadnu z nich. Ak ich chcete vyvarovat pred liecitelom/mi prosim, ale da sa to napisat aj slusne a respektovat ich rozhodnutie.
Ja ked som sa o tom rozpravala s mojim lekarom, zaujimave je, ze mi povedal, ze on takeho "liecenie" podporuje, lebo liecitelia dokazu po psychickej stranke vyliecit alebo mu velmi pomoct-samozrejme odtial potial. Ako pisala jedna dievcina, vzdy je to dobre, co povie liecitel odkonzultovat s lekarom.
A vase pohrdanie a ustipacne poznamky nezabrania aby tam tie baby dalej chodili. Ako sa hovori "nadej zomiera posledna". Tie ktore nemali problem s otehotnenim a donosenim dietata to nikdy nepochopia, preco sa zeny/pary rozhodnu vyskusat aj tuto cestu, napriek tomu, ze este nijaka neporodila a nikdy neverili na liecitelov, vestcov atd. Kazda z nich do toho ide s pochybnostami, co ak nahodou, preco to neskusit.
Je dobre, ze je o tom aj tato diskusia, aby aj ostatne vedeli co ich caka, ale nezabranite tomu, aby tam isli a to riskli. Diskusia je o tom napisat svoje nazory a skusenosti a nie utocit na tych, ktori sa rozhodnu vyskusat tuto cestu...

ccaro
30. jún 2011

@mystery333 Problem nie je s tymi, ktori sa rozhodnu takuto cestu vyskusat. Problem je s tymi, ktori zufalym ludom slubuju uzdravenie alebo to, ze dostanu co chcu a zavadzaju ic. Neraz tym nakoniec sposobia trvale poskodenie zdravia - ci uz fyzicke alebo psychicke. Psychika je mocny nastroj a ked sa s nim zahravaju laici a podvodnici, moze to mat velmi vazne nasledky.
Hlavne si myslim, ze ak o nejakom liecitelovi si ludia precitaju negativne prispevky, treba si preverit toho cloveka a ked maju i tie nejamensie pochybnosti, vyvarovat sa takemu cloveku! Velmi casto ludia nepisu tieto negativa preto, aby niekoho ohovarali, ale hlavne preto, aby varovali ostatnych.

inn
30. jún 2011

a počuli ste niekto niečo o tých vrútkach?

http://www.liecenievrutky.wbl.sk/

mne uz sa z viacerých uší dostali dobré recencie hm....?

dalsiskeptik
30. jún 2011

Vazene dámy! Je mi ľúto ľudí, ktorí majú vážne zdravotne problémy, trpia neplodnostou. Chápem ich, keď hľadajú pomoc všade možne. Často sú sklamaní modernou medicinou, alebo prístupom lekárov, ktorým je slovo empatia neznáma. Títo ľudia ľahko sa môžu stať obeťou rôznych manipulatorov, treba i tzv. "liecitelov", alebo rôznych náboženských siekt.
Obávam sa, že toto fórum je plne bezbrannych obetí ľudí, ktorý chladnokrvne dokazu zneužiť ľudské nešťastie.
Jedným z nich je pán Popluhar, ktorý vystupuje ako novodoby spasiteľ, zázračný liecitel, človek neobmedzenych schopnosti, posledná nádej chorých a zufalych.
Podľa príbehov z tohto fóra nepripomina Vám náhodou nejakého sektarskeho "guru"? Je schopný vodit ľudí za nos, vedome im klamať, stanoviť im rôzne diagnozy, z ktorých ich môže "vyliečiť" len on a na základe toho ich drží v strachu (kto by sa nebal smrti?). Prakticky sú závislí na ňom.
Neviem, či to robí z dôvodu pocitu moci, alebo sám trpí mesiaskym syndromom? Neviem či sa jedna o manipulatora bez vycitky svedomia, alebo o obyčajného blazna. V každom prípade sa jedna o človeka, ktorý je veľmi nebezpečný, dokáže dostať zufalych ľudí do svojej moci, nahovoriť im rôzne choroby alebo im slubit zázračne vyliecenie

dalsiskeptik
30. jún 2011

Pokracovanie: Nepripomina Vám náhodou Rasputina? Pozor na neho a na jeho nebezpečné a beztrestne konanie!!!
Keď hovorí o neviditelnych plodoch, o viac než 9 mesiacov trvajúcich tehotenstvach, tak tam asi niečo nebude v poriadku! Alebo z vás s prepacenim robí vola, veď v konečnom dôsledku sa jedna o bývalého zootechnika!!!

sedita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
2. júl 2011

@dalsiskeptik,pán P. to robí pp z troch dôvodov a to sú- peniaze,peníze,peňeži 😒
@mystery333 ,zaujímavé,prvý príspevok nového nicku a práve v tejto téme 😉

mystery333
3. júl 2011

@janinah ,zaujimave nie ne na tom nic. Ved do diskusie sa moze zapojit hocikto a kedy len chce. Prepac ale nemusim ti vysvetlovat preco zrovna na MK nepisem... Napisala som len moj nazor! A preco zrovna k tejto teme?myslim,ze z mojho prispevku je to jasne.

dalsiseptik
6. júl 2011

Vážené dámy! Iste ste si všimli, že už sa nemenujem dalsiskeptik, ale dalsiseptik. Stala sa mi taká nemilá vec, že som sa nemohol prihlásiť na svôj pôvodný účet. Nemyslím si, že som sklerotik alebo paranoik (To, že idú po mne, ešte neznamená že som paranoidný! - ako povedal klasik!). Určite nie som ani cieĺom FBI a určite neexistuje žiadny človek s nadprirodzenými schopnostmi, ktorému by vadil môj predchádzajúci príspevok a ktorý by bol schopný nabúrať do systému ...

V kauze p. Popluhár som sa dozvedel ďaĺsie zaujímavé veci, ale predtým preberieme pár základných pojmov, aby sme boli v obraze:
- Lekár musí vyštudovať pomerne náročnú vysokú školu a po ďaľších 4-6 rokov zložiť atestáciu z konkrétneho medicínskeho odboru.
- Veterinárny lekár je tiež absolventom veľmi-veľmi náročného vysokoškolského štúdia, počas ktorého majú anatómiu, mikrobiológiu, farmakológiu, chirurgiu apod. Keby som bol v krajnej núdzy a v blízkosti by som nemohol zohnať ľudského doktora, kľudne by som sa zveril do starostlivosti veterinára!
- Čo študuje zootechnik? Priznám sa, to neviem a rád sa nechám poučiť. Jediná vec, ktorá sa mi vynorí z pamäte sú tie strašne dlhé rukavice (siahajú až po rameno), ktorými zootechnik naberie býčie semeno do dlane a zavedie ho hlboko do kravičky. Kam konkrétne, to nechám na Vašu predtsavivosť!
Nechali by ste sa ošetriť od takého inseminátora? Ja určite nie!

Ale sú ľudia a je ich stále viac, ktorí sa obracajú na p. Popluhára. Pre mňa známe zdravotné problémy sú (aspoň malý výber):
rôzne druhy rakoviny, roztrúsená skleróza, žlčové kamene, závažné a neliečiteľné dedičné choroby, nadmerná alebo znížená funkcia štítnej žlazy (praktický lekári z okresu GA sú už na harnici zúfalstva, keď "pacienti" p. Poluhára žiadajú o opakované vyšetrenia, CT a iné, keď im Popluhár nahovoril, že majú upchaté cievy v hlave),
rôzne neduchy chrbtice, tráviacej sústavy apod.
Pre mňa je jeho top hláškou: nechá pacientovi s nádorom na mozgu ztiecť nádor dolu. Kam dolu a ako, to je mi záhadou.
Údajne lieči aj svalovú dystrofiu, ktorá je smrtelná choroba, ktorá končí tým, že sa pacient zadusí pri plnom vedomí, keď mu prestanú fungovať dýchacie svaly.
Podobnými hovadinami (a zase sme u zvierat!?) krmí svoju klientelu deň čo deň.

Je mi ľúto tých ľudí, na druhej strane za blbosť sa platí. Bohužiaľ cena "liečby" u Popluhára bude privysoká. V lepšom prípade trvalé poškodenie zdravia, v horšom smrť. Jeho schopnosť sugescie a manipulácie s ľudmi nemôže byť nekonečná. Šok nad mrtvým dieťaťom alebo následkami neliečenej rakoviny bude obrovský a trpký.
Výčitky svedomia u pozostalých ešte väčší!
Samozrejme nechcem Vás strašiť, ale Popluhár je extrémne nebezpečný človek, ktorý na rozdiel od nás všetkých nemá sebemenšiu zodpovednosť za "vykonanú činnosť". Pilot lietadla je zodpovedný za život pasažierov, chirurg je zodpovedný za výsledok operácie, ale tento človek nenesie zodpovednosť za nič! Keď sa mu niečo nepodarí, ešte Vás obviní z toho, že ste mu málo verili!

Ten zločinec je (zatiaľ) nedotknuteľný, neexistujú zákony, ktoré by trestali človeka, ku ktorému chodia zástupy ľudí na základe vlastnej vôle. Naviac on nevykonáva žiadnu tzv. liečebnu-preventívnu činnosť, kľudne môže tvrdiť, že ľudia chodia k nemu na pohovor a on je taký dobrák, že si ich rád vypočuje, naviac bez nároku na odmenu. Nemá žiadny cenník, pred úradmi neexistuje.
To je na tom to najhoršie. Keď človek chce otvoriť kadernický salón, potrebuje niekoľko povolení, súhlas hygieny, či spĺňa základné hygienické normy, či má zabezpečenú toaletu pre klientelu, či má čakáreň 3x3 m2.
Keď Popluhár "ordinuje" v garáži, nepredpokladám, že by tieto podmienky dodržoval ...

Vážené dámy, na dnes končím. Dúfam, že keď ste rozumné ženy, starostlivé matky, duševne zdraví rodičia, partneri, partnerky, súrodenci, ľudia s dobrým úmyslom, tak sa zamyslíte nad obsahom môjho skromného príspevku a urobíte správny obraz o tom podvodníkovi!

S prianím pevného telesného a duševného zdravia, neomylného sedliackeho rozumu Vás zdravím a teším sa na Vaše reakcie!

michaela80
7. júl 2011

@mystery333 ja som cakala na druhe babo 4-5 rokov, takze viem aka moze byt silna tuzba po babetku..ale radsej sa budem kazdy mesiac pozerat na biely test , co bolo kazdy mesiac velke sklamanie po vsetkych tych folikulometriach a injekciach ako verit ze som tehotna s neviditelnym dietatom ktore sa nikdy nenarodi... ziadne prenasanie mesiac ,dva ci rok... to je vyplod chorej fantaazie akehosi liecitela ktory tym nestastnym zenam mozno na par mesiacov pomohol ale potom pride velmi trpke sklamanie .... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tot moj ustipacny prispevok na ktory si reagovala pred par dnami...

strana
8. júl 2011

Mojej znamej posuval p. Popluhar luskanim prstov maternicu na spravne miesto, lebo ju mala vysunutu 🙂

aero
8. júl 2011

😀 😀 😀 . lúskaním prstov sa dá vieš čo napraviť ? čo sme v rozprávke ???
ženy , trošku rozumu .....
ja som len tak prišla nahliadnúť do témy , lebo som veeeľmi zvedavá , ktorá ste už porodila ....... čiiiii prenášate ??????? 😀 😀 😀

aero
8. júl 2011

@michaela80 - tak teraz si jej dala 😀 😀 😀

strana
9. júl 2011

Inak to som myslela akoze zo srandy, ze jej ju napravil, lebo ja som tam bola s nou...pisala som uz prispevok vyssie 😀 A mam este zopar preliciek , co kazdej z nas povedal, to bola reakcia na prispevok @dalsiseptik ohladom "stekania nadoru", ze okrem toho vie p. Popluhar aj ine veci. Asi ten prispevok neznel dostatocne ironicky.

xaxana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xaxana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agent444
12. júl 2011

dalsiseptik, ďakujem za vyčerpávajúci názor 🙂 Naozaj neexistujú voči nemu žiadne právne - neprávne (neviem aké) kroky? Treba tam ísť osobne a vynadať mu pred všetkými? Prečo mlčia tie po bábätkách túžiace ženy, manželia? Aký máš názor na hromadné podanie trestného oznámenia? Pochodili by?
A keď môžem poprosiť niektorých ostatných, tak ma ušetrite od výsmešných a ironických poznámok, padnú zo mňa, ako hrášok zo steny, tak nestrácajte svoj drahocenný čas!