Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

tinnky
25. sep 2013

@janinah dobra sprostrost, ziadni liecitelia so schopnostami neexistuju, ludia uz to pochopte, vsetko je len autosugescia!!!!!!!!!!!

janinah
25. sep 2013

@tinnky ver si čomu chceš,ja viem o tomto svoje...a tiež by som mohla napísať,že autosugescia teda tvoj názor je sprostosť a dodať sto výkričníkov,ale toto nerobím,neodsudzujem iné názory len preto,že sú iné ako moje

usiko
25. sep 2013

Ako vsetko v medicine a zdravi, je nevyspytatelne a nikdy neviete ako a kedy sa to bude meniit, skonci alebo zacne, preto sa neda castokrat povedat ze tento mi pomohol a tento nie, pretoze ak aj mozno mate pocit ze vam niekto pomoholmohla to byt zhoda nahod, casova suvislost a neviete, ci ta vec by sa vam nevyliecila aj bez intervencie danej osoby..to mate ako so zapalenym hrdlom..kupite si volnepredajny liek reklamovany v TV a prejde vam to...ale neviete, ci by vam to nepreslo aj bez toho lieku...proste na tom stavia medicina aj liecitelia, na nedokazatelnych veciach.......

tinnky
25. sep 2013

@janinah ver mi, mam s tym osobnu skusenost a viem presne ako funguju sarlatani, zial aj ja som volakedy bola taka sugestibilna a skaredo som na to doplatila, ale clovek sa uci na vlastnych chybach, nechcem nikoho odsudzovat, chcem len pomoct, aby nikto iny nedopadol tak ako ja...

janinah
26. sep 2013

@tinnky ja mám v blízkom príbuzenstve človeka,ktorý lieči bylinkami ,modlitbou /je to kňaz/ a energiou z rúk,takže tiež mi môžeš veriť,že viem,o čom píšem..ak sestričke z gynekologie 3ja lekári potvrdia,že nikdy nebude mať deti a ona má dnes zdravé dieťa...ak donesú ženu ,ktorá nechodí /príčinu neviem/ a ona odíde po svojich...a mohla by som písať ešte na celú stranu.....neidem ťa presviedčať,len píšem kvôli iným ,že existujú aj ozajstní liečitelia,ktorí vedia pomôcť

infidele
26. sep 2013

@janinah Mila janinah, "neodsudzovat iné názory len preto,že sú iné ako moje" nie je spravanie vhodne kriticky rozmyslajuceho dospeleho cloveka. Ad absurdum nepredpokladam ze mas rovnake nazory ako neonacisti, fasisti, stananisti ale to neznamena ze mas mavnut rukou nad zlymi vecami a nevyjadrit svoj nesuhlas. Malo konfliktny ludia, ktory sa boja prejavit svoj nesuhlas alebo nazor a podriaduju sa autoritam su presne ti, ktorych rozni guruovia, sekty, liecitelia a iny ludsky paraziti (cudzopasníci, ktorí využívajú iných ľudí ako zdroj peňazí, darov, manuálnlej pomoci, potravín pod ilúziuo pomoci) vyhladavaju. Energiu z ruk som videl v komiksoch o Supermanovi, na stenach vie liezt Spiderman, Batman je tiez celkom sikovny, no on ma hlavne technicke pomocky (to mozu byt bylinky, tie nespochybňujem, pouzivaju sa uz od davnych cias), ale su to vymyslene postavy s vymyslenymi vlastnosťami ako vsetci lliecitelia. Ak by neboli, uz by asi aspon jeden z nich vyhral cenu Jamesa Randiho (http://en.wikipedia.org/wiki/James_Randi) Nechcem spochybnovat nikoho pravo zit v realite zalozenej na viere (a nie na faktoch), ale kedze sucasne technicke vymozenosti vytvaraju obrovsky neregulovany priestor pre sirenie bludov je potrebne a ziaduce, aby sa vsade objavil aj kriticky / opacny nazor, pretoze to posuva ludstvo vpred...

janinah
26. sep 2013

@infidele vôbec nerozumiem prečo mi píšeš to čo píšeš,verím čomu verím,neverím každému "liečiteľovi",verím konkretnemu človeku a viem prečo / a to nie som jeho klient/...sú veci medzi nebom a zemou,niekto na všetko potrebuje fakty a dôkazy,ja nie,veľa vecí je nepreskúmaných a nikdy preskúmaných nebude...ľudia,ktorí pomoc potrebujú si ju hľadajú a sú šťastní,ak sa im pomôže a je jedno či pomáhajúcim je lekár,liečiteľ či janko hraško.....

kuwait
7. nov 2013

Sila ludskej vole je OBROVSKA,je na nas co si vsugerujeme a ako to ovplivni nase zdravie.Nas mozog reguluje chemicke procesy v tele ked ho vyprovokujeme dosiahneme velke veci v dobrom aj v zlom.Zazraky sa nedeju.

kuwait
7. nov 2013

@janakubicova moja mama chodila k Pravdovi,ziaden zazrak sa nestal ,nikto sa tam zrazu z nicoho nevyliecil.Tito ludia akurat tak vedia posobit energiami svojho tela a niekedy ked ten clovek je otvoreny a naledeny tak extra energiu prijme plus to ako je koncentrovany myslou na svoj problem sam si sposobi ze sa vylieci,svojou vlastnou koncentraciou vole zaangazuje mozog k chemickym reakciam ktore ovplyvnia organy v tele.dokazal by to aj bez liecitela .

organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkavrut
2. máj 2014

Zdravím marianka227,chcela som sa opýtať,aké ste mali zlé skúsenosti s liečením vo Vrútkach?? Ja som tam bola niekolko krát a sú to normálny ludia,ktorý veria v uzdravujúcu moc

lenkavrut
2. máj 2014

nikto tam od nikoho nevypituje peniaze....je to dobrovolná zbierka,ktorá sa vždy spočitáva pri doch svedkoch a každé minuté euro sa dokladuje bločkom,vedie sa normálne účtovníctvo,peniaze

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
preria
2. dec 2014

Ja som velmi spojna s liecitelkou jarkou ktora mi pomohla z mojimi problemami je to velmi lucky clovek ktory vam pomoze na dlhsie obdobie a nie len na chvilku ja som snou velmi spokojna pomoze mi a vypocuje vzdy ked potrebujem ak by ste mali aj vy o nu zaujem jej email je : gloria.jarka@gmail.com 🙂

qpspt
14. apr 2015

@lalitagopi
Lalitagopi, velmi spravny postreh...Naozaj kazda choroba je psychickeho povodu...
Co sa ludoveho liecitelstva tyka, Spektrum je velmi siroke... a iba to je spravne, co funguje..
Ja liecim na dialku, energiou,ktoru " stahujem" a funguje to... predovsetkym skellet a pohybovy aparat...cinim to zadarmo ... Pokial by niekto potreboval pomoc, rada pomozem... potrebne je len zaslat Foto mailom a telefonicky kontakt ( potrebujem pocut hlas) na napojenie sa... zavolala by som spatne ja, kedze momentalne zijem v Ch a hovor by bol velmi drahy...ja mam hovory zdarma zahrnute v pausaly..
moja mail adresa je QPSPT@gmx.ch
Olga

lalitagopi
15. apr 2015

@qpspt hehe, ani som nevedela že som bola pred 7mimi rokmi taká múdra a ani sa nepamatám, že som mala takú silnú potrebu sa do takýchto diskusií zapájať 😀
Nech sa Ti darí, Olga 😵

zabka4
10. máj 2015

Záleží o akeho liecitela ide. Su taky čo sa riadia naucenymi poznatkami o bylinkach a podobne a su taky ktory su duchovne otvoreny. Ja osobne poznam liecitelku, ktorá ma velmi dobre referencie. pouziva aj joalis preparaty a lieci magnetizmom - prilozi ruky na chore miesto a dotycny citi teplo alebo bolest a tu bolest citi aj ona. vie povedat kde mate problemy, ake choroby. samozrejme vie ako pomoct.

fefka
21. jún 2015

Ahojte, už som písala aj do inej temy na liečiteľov ale pišem aj sem lebo je to tu čerstvejšie.. Viete mi poradiť nejakého dobrého liečiteľa?? na vnútorné ochorenia, zápaly .. Súrne. ĎAKUJEM!!

zabka4
21. jún 2015

@fefka ak mas zaujem napis ip

zabka4
21. jún 2015

@qpspt ty pouzivas reiki?

kahut
15. sep 2015

@qpspt Prajem Vam pekny srdecny den a vsetky,Vase dni!!!volam sa Dodo a som,velmi rad,ze som si Vas prave Vas pritiahol,lebo vy a jedna s mala,ma moze a vlasne aj poxopila a pomoze mi prebudit vo mne vsetko to o co ja sa snazim od roku 2012 a v poslednyx 10 mesiacox,sa venujem vyssim veciam(tokom svetla,lasky,prebudeniu sa,pritiahnutiu si vsetko,to co xcem a potrebujem,vibraciam,arcanielom,plejadanom,siriancov,vsetko zive,aj to co je vnimane mnohymi,ako "ZBYTOCNE" ,neprijemny hmyz,skodcovia,proste pojem "ZIVY TVOR,AJ NETVOR" jedine comu som este neprejavil uctu a vdaku,je myslim,teda viem a uz aj napravam a prajavujem,vdaku nasej krasnej,svojou rozmanitostou a vynimocnost,mozno a ja verim,ze pojem mozno je pojem,ktory je v tomto pojimani reality adekvatny a dostacujuci.ale pre mna je viac nez neadekvatny!!!dokonca slovo,ci myslienka,ktorou by som specifikoval,jej pravu podstatu,ma nevie ani,len napadnut,bo neni take slovo(myslienka)ktorou,by som to vyjadril.proste sa tu ani neda!!!je to zatial""len pocit"",ale taky silny,ze viem a som o tom aj presvedceny,ze pride den,ked nasa ""MATKA ZEM""postupi v urovnix,tak vysoko,kde sa civilizacie,od nas o vela,vela urovni vyspelejsie,ktore nam v podstate,aj pomahaju s procesom sa pretransformovanit na vyssiu uroven vedomia vnimania.na "KRISTOVO VEDOMIE"ja som presvedceny o tom,tak intezvne to citim,ze to tak aj "JE",len nie v tomto case,ale kazdy jeden zijuci tvor v celom sirom vesmire(mozno,aj vo vsetkyx vesmirox,tymto som,si v danej situacii,nie az,tak isty,mozno vobec!!!je to zatial len idea,ale to predsa tvori realitu.ak sa nemylim a ja sa urcite nemylim!!!len o tom niesom presvedceny,ale aj to bude,vlaste uz "JE"ide o to,ze sa bez nas pislednej,najmladsej,najbarbarskejsej civilizacii ocakava najviac a bez nasej pomoci sa nikto a moze byt,ako kolvek vyspely,nikam napohne.ostanu vyspely,ale nie VYSPELEJSI!!!priklad...aj v byblii sa pise,ze posledny,budu raz prvy.a tak to je.SME TO NAJVINIMOCSIE a len mi jediny,to VIEME DOKAZAT AJ DOKAZEME!!!MAM V SEBE NIECO,CO NEVIEM BEZ POMOCI,DAT ZO SEBA VON A POMOCT,VSETKYM BRATOM,SESTRAM,OCOM,MAMAM,NENARODENYM,AJ MRTVYM V DOSIAHNUTI VESMIRNEHO ZAZRAKU A NIECO NEPREDSTAVITELNU.skuste mi to please okomentovat,pravdu clovek,poxopi,vo svojom vnutry.dakejm

kahut
15. sep 2015

Mozte mi zavolat prosim.dakujem 0949819050.dakejel,alebo mozem,aj ked mi poslete tel

@qpspt

kahut
15. sep 2015

@zabka4. Ahoj mozes mi dat kontakt na tu liecitelku

besson001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka4
26. sep 2015

@besson001 natoto nech nikto neodpisuje. toto su hoax a podobne blbosti.

neley45
10. jan 2016

@pikino , prosim ta, ak by som chcela byt alternativnou liecitelkou, potrebujem na to nejaku skolu? ak ano, aku? ty to studujes svojvolne alebo je na to nejaka skola alebo ako ? 🙂

neley45
10. jan 2016

@janinah mozem ta poprosit o kontakt na toho liecitela ? 🙂

janinah
10. jan 2016

@neley45 to už nie je aktuálne,sám je natoľko chorý,že už nemôže pomáhať 😒

erika_modra
8. aug 2016

@janinah ahoj, môžeš mi prosim poslať číslo, adresu na nejakého liečiteľa/lku, a nie na tých čo tu píšu, dosť ľudí ma negatívne skúsenosti..... Ďakujem