Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

marusia999
8. máj 2011

@gabinecka_ Po druhom IVF mam naaadhernu dcerenku a tiez mi pan liecite teraz povdedal, ze som znova v tom, aj ked mam menzes a test mi vysiel negativny. Nastastie nie som az tak zufala, a viem ze aj ked je tuzba po dietatku velkaaaaa, treba zostat s nohami pri zemi.... 😉 Drziiiim palce a verim, ze sa to podari !!!!!

agent444
10. máj 2011

Ja len zareagujem na tie neviditelné detičky. Dajte www.zoznam.sk a kliknete na článok "Lekár nerozoznal tehotenstvo...." Čo vy na to?

janinah
10. máj 2011

samí novoprišelci, prvý príspevok na MK a akurát v tejto téme 😉 a potom zas nič ,vlastne áno,ale s novým nickom 😉

denisocka
10. máj 2011

@agent444 nič tam nevidim,ani ten članok,čo ty nato?

denisocka
10. máj 2011

http://www.topky.sk/cl/13/1274935/Lekar-nerozpo... keby som mala veriť každej capovine,čo sa napíše, tak si to hodím

agent444
10. máj 2011

janinah, keď už, tak so starým nickom 🙂 A ty prečo reaguješ akurát na túto tému?
denisocka, tak tam nič nevidíš? alebo nechceš vidieť? alebo neveríš? 😅 A keď veríš len to čo vidíš tak k tomu už nemám čo dodať 😨 je to úbohé 😢

monika_123
10. máj 2011

no ja ten clanok vidim,a nevravim ze to nieje pravda. Ale ten doktor jej urcite nerobil utz,ani krvne testy lebo potom by urcite zistil ze je tehotna... To ze nejaka zena si nevsimne ze je tehotna a zrazu porodi to sa deje,to vsetci vieme.Ale tie zeny by mali urcite aj dokaz keby im doktor urobi vysetrenia

janinah
10. máj 2011

agent,akože koho tu chceš oblbovať? nový nick,akurát v tejto téme a samozrejme obhajujúci "neviditeľné deti" 😀 a ak vám chce niekto otvoriť oči,tak hneď "útok",no nič,verte si ďalej a plaťte podvodníkovi,váš problém,spočiatku som vás ľutovala,už na to kašlem 😒

molka
10. máj 2011

@agent444 ja som si ten článok prečítala, ale tá žena ani sama netušila, že je tehotná. Nechodila na prenatálne vyšetrenia, nerobili jej sono, nepribrala, nemala žiadne vonkajšie príznaky tehotenstva. Ale tu sa bavíme o situácii, že tieto ženy sú presvedčené, že sú tehotné, aj keď na sone nič nie je vidno. Nehovoriac o tom, že doteraz ani jedna z nich neporodila. Údajne poznáte nejakú, ktorá porodila vďaka Popluhárovi, ale dotyčná to nikdy nepotvrdila, takže zase len nejaký výmysel.

agent444
10. máj 2011

janinah, no konečne, že už na to kašleš 😀 Ja nie som vševedko a ani ty a na svete sa deje toľko neuveriteľných vecí 😨

berenika39
10. máj 2011

@agent444 akorát že těhotenství není neuvěřitelná věc (pokud odhlédnu od toho zázraku vzniku života). miminko je pomocí utz v děloze jasně vidět, přesto nejede vlak, takže pokud maminka na utz jde, miminko vidí. když ho lékař nevidí, není tam. to není žádná science fiction, to je ralita dnešní doby....

denisocka
10. máj 2011

myslím,že zbytočne si všimate baby nejaku JEDNU zmagorenu osobu

janinah
10. máj 2011

denisocka,tiež som to už zistila,ak niekomu chýba zdravý rozum a nechce si dať pomôcť,tak jeho problém 😉

gabinecka_
10. máj 2011

Dievčatá nechajte to tak, nemá zmyslel sa doťahovať a urážať, o pár mesiacov bude "tehotným" všetko jasné keď neporodia.. Dieťa nemôžu nosiť rok, dva alebo koľko si Popluhár vymyslí.. Len som zvedavá, či sem potom niektorá z oklamaných napíše, alebo len zostane ticho. Ja som sem napísala preto, aby som upozornila na to čo sa mi stalo, aby sa aj niekomu inému nestalo to čo mne. Urobila som to v tom najlepšom úmysle a nie aby som niekomu ublížila. Ale veď na to príde..

janinah
10. máj 2011

@gabinecka len podľa toho,čo som tu o "liečiteľovi" čítala je on asi schopný tým chuderkám nahovoriť,že dieťa nechceli=neverili a ono odišlo...a vieš si predstaviť ten dopad na psychiku? ja len nechápem tých ľudí dookola,manželov,matky,kamarátky,sestry.... 😒 ak zmanipuloval ich ženu/ženy tak oni kde majú rozum? ☹

agent444
11. máj 2011

denisocka_ stačilo mi prečítať tvoj posledný príspevok a hneď mám jasno aký si človek 😒 A neuškodilo by, keby si prečítala "Pravidlá fóra - bod č. 4" 🤐 A keď nepoznáš niekoho, tak láskavo neurážaj!!!!

denisocka
11. máj 2011

@agent444 neuškodilo by nevymyšlať si nicky a nepísať tu somariny. kedysi sem mali v teme jednu babu, bola slobodna,otehotnela,rodičia ju nechapali .... frajer ju nechal .... po čase potratila, a neskor už zas čakala s nezodpovedným frajerom dvojičky .... a nakoniec sa zirilo,že naša draha :spolutehulka" je tehukla v dalších 10tich temach a v každej vymýšla bájky a historky.dokoca v našej teme bola s dvomi menami . takže taketo veci,čo tu píšeš si nechaj pre forum daneho liečitela. z posledneho mojho prispevku nič nieje jasne, a ked sa ti zda že som ťa hlboko urazila,je tam taky trojuholníček s výkričníkom,nato treba kliknuť a ohlasiť to . oni ma potom vymazu 😉 vieš? a dufam že aj pozru na teba,či nemáš dalších 5 nickov . možno si sam pan Populhár,či ake to ma meno

agent444
11. máj 2011

denisocka_ moja zlatá ty píšeš somariny 😲 a prečo berieš až tak k srdcu tie podľa teba somariny a názor druhých? Ja som len napísala to čo písali na Zozname 🙂 A ja som len JA! Že nemáš iné starosti 😢 No chvála Bohu, že nemáš iné starosti! A nemusíš reagovať, lebo nemám záujem čítať nezrozumitelné texty!! Maj sa krásne 😉

denisocka
11. máj 2011

@agent444 😉 to chce klud 😉

samantha223
11. máj 2011

Ahojte baby!

Ja by som sa rada tiež zapojila do tejto diskusie... k p. Popluhárovi sme zacali chodiť vo februári, s tým že rok sa snažíme o bábo a nič, odporučila mi ho jedna známa, ktorá k nemu chodí už rok a pomáha aj jej aj manželovi, tak sme si s mojim manželom povedali, ze teda za pokus nic nedame... hned na prvy pokus stanovil diagnozy aj mne aj muzovi, mimochodom uplne presne, ktore mam potvrdene aj lekarmi, isli sme domov dost hotovi, manzel sa k nemu vratil po dvoch tyzdnoch, lebo okrem toho ze sa nam nedari ma aj dost tazku inu diagnozu, na ktoru sa lieci uz 3 rok a uspesne, na ktoru p. P. povedal ze to vobec nie je ono a ze lieky berie uplne zbytocne a ze mu len skodia, ale je len na nom ako sa rozhodne ci ich brat bude alebo nie, tak tam siel znovu a znovu a znovu, lieky ktore berie si potajomky vysadil, za co som ho skoro zabila, ale pri jeho liecbe je to nastastie mozne, vysledky ma vyborne. Ja som doma cakala dva mesiace podla jeho instrukcii, prvy mesiac sme s vyrobou bába mali cakat, a potom 3 den po druhom cykle som mala otehotniet, co aj "potvrdil" ked sme tam dalsi krat isli, tak sme sa asi 4 dni tesili kym som nedostala MZ, manzel mu este pisal sms, ze teda co sa deje, ale odpisal ze vsetko je ok. Tak sme to zobrali ze teda dobre, moze byt vselico, tiez som mala kamosku ktora prve tri mesiace krvacala... mala som zvlastne pocity, ako keby sa mi roztahovala maternica, brutalna unava a tak podobne. Medzitym som bola u lekara ktory mi povedal ze tehotna nie som. Svagrina v tom case bola asi v 5 tyzdni a lekar babo videl a to malo par mm... manzel uz bol uplne skepticky povedal ze s p.P. koncime ale nakoniec som ho presvedcila este na jedno sedenie, tak sme sli znova, akurat som mala druhy den MZ tak som bola zvedava co zase povie, tvrdil ze babo v brusku je a ze ma 2,5cm. Pri dalsej navsteve moj lekar zase povedal, ze vsetko je v poriadku akurat mam ovulaciu ale tehotnost ziadna. Tak sme si povedali ze koncime. Citala som o tom co tu vsetky pisete, ale fakt nechcem skoncit so sklamanim, uprimne vam vsetkym zelam aby to dopadlo tak ako si to vsetky zelate, tak aby to bolo pre vas co najlepsie a aby ste drzali stastne svoje deticky. Verim tomu ze nieco medzi nebom a zemou je, viem ze aj psychika spravi 90% uspechu, verim tomu ze p. Popluhar nieco v sebe ma, ked uz aj liecit nevie ale mozno podpori cloveka natolko ze sa spusti samoliecenie, nechcem nikoho z nicoho obhajovat alebo aj obvinovat, su ludia co k nemu chodia a pomaha im akym sposobom je jedno, ale ja viem urcite ze uz viac k nemu nepojdeme a nase sanzenie sa budeme radsej konzultovat s lekarom. Tiez som velmi zvedava ako dopadnete vsetky vy cakatelky, budem vam drzat palce nech to uz dopadne akokolvek. Budem to tu sledovat, dufam ze sa so svojimi dalsimi skusenostami s nami podelite. 🙂

dea3
21. máj 2011

dobry den chcela by som vediet ci p .popluhar stanovil dakomu diagnozu presne alebo striela len tak od dukaaj ked mate uz diag .par rokou a on povie inu .potvrdila sa dakomu jeho.

denisocka
22. máj 2011

stale dookola - populhar a nove nicky

aero
22. máj 2011

želám Vám , milé čakateľky - veľa , veľa triezveho pohľadu na vec ....

samantha223
22. máj 2011

"dea3" - co viem stanovil par ludom, presnu chorobu, hlavne co sa tyka zlomenin a mechanickych poskodeni, aj mne povedal veci, ktore mam uz roky potvrdene lekarom, takze si nemyslim ze si vymysla.

A "denisocka", samozrejme ze nove nicky, kazdy kto sa o nom dopocuje hlada nieco na nete, a ked sa sem neda prispiet bez toho, aby si nebola registrovana, jasne ze sa objavuju nove mena, ked sa ti nepaci naco sem prispievas, nechapem...

dea3
22. máj 2011

ja som len chcela vediet ci su jeho diag .spravne a ma ich clovek brat vazne ...

samantha223
22. máj 2011

podla mna je rozumne dat si vsetko potrvdit lekarom a nebrat vsetko hned na 100% 🙂

marika73
1. jún 2011

Akosi tu "skapal pes". Nič nové? Neporodil nikto? Nejaké foto? ☹ 🙂 ☹

gabinecka_
1. jún 2011

No nové je to, že dievčatá čo mali rodiť vo Februári stále neporodili. Neporodili ani tie čo mali rodiť v Marci, Apríli a Máji... "Liečiteľ" im stále tvrdí že porodia.. tak asi toľko je nového. Len chyba je to, že keď si tie baby uvedomia že ich oklamal, tak tam nejako potichu prestanú chodiť namiesto toho aby sme sa spojili a podali na neho trestné oznámenie...

adela76
5. jún 2011

Ahojte baby.
My sme sa snazili obabo 6 rokov.Boli sme na 3x IVF, 1xKET a 3xIUI.Dva krat som otehotnela.Raz som potratila v 8tta druhy krat v 22tt.Ked sme si uz mali platit stvrte IVF tak som povedala,ze skusim vsetk.Nikdy som neverila na liecitelov a ani bylinkarov ale ked je clovek bezradny vyskusa vsetko.Moje 3 kamosky mali tiez problem otehotniet a dali mo cislo na jedneho liecitela.Tak sme isli.Boli sme u neho 3x a do mesiaca som bola tehotna.Konecne po 6 rokoch som otehotnela sporadicky.Tehot.prebiehalo bez problemou a narodila sa nam dcerka,ktora ma dnes 1,5 roka.Chceli by sme dalsie babo ale nas liecitel mal tasky srdcovy infarkt a bol aj operovany.Odporucili mu aby uz liecitelstvo nevykonaval.Takze teraz hladam niekoho kto ma podobne skusenosti.
Vopred vam dakujem za informacie.

ccaro
22. jún 2011

@gabinecka_ Mohla by ste sa so mnou skontaktovat?