Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

julia225
21. jan 2008

dr. Jonas je nas rodinny priatel a jemu vyslo 11deti, mojim starkym 3, mojim rodicom 2 mojim krstnym 2 a tete 2, teraz si dali vypocitat aby mali dievca... dam vediet... len tak medzi nami, myslim, ze on nieje liecitel....
ps: staci ked porusis male pravidlo, ktore ti da a je to neuspesne.

liana
21. jan 2008

osobná skúsenosť s liečiteľom z Mederu - písali potom o ňom aj v novinách. bohužiaľ bol to podvodník. v prvom rade si vypýtal peniaze - a nie málo, potom nás s mamou poriadne všade poobchytkával, a aby sme nepovedali že nám nedáva energiu, tak si pekne nahrial ruky nad sviečkou. a keď mu moja mamina povedala, že je to šarlatan, tak ju normálne chcel zbiť. takže ja k liečitelovi už nikdy.

shela
21. jan 2008

Vy na to verite?? Ze liecitelia 🙂 liana to napisala pekne...su to len podvodnici co si vezmu peniaze za to ze vam este aj ublizit mozu.. 😉 no mat problem s niecim takym ako cystou istotne idem k lekarovi...a to ze niekomu to zmizne po takej kure je totalna blbost...mne cysta praskla a dozvedela som sa to az ked som sla na kontrolu..

gregy
21. jan 2008

Ahojte ja na liečiteľov veľmi neverím ale verím niektorým masérom alebo homeopatom. My s mužom nemôžeme otehotnieť a čaká nás IVF, dostala som kontakt od jednej kočky z tohto fóra, že aj oni boli pred IVF a šli k jednému akupresuristovi a on im pomohol. Včera sme tam boli aj my dvaja a poviem vám ja som čubrnela ako z pohmatu niektorých bodov vedel povedať presne kde je problém, a čo povedal bola úplná pravda a nie, že len povedal čo je zlé ale aj prečo a tiež sa trafil. Ja tomu verím ináč by som tam nešla, ked som sa ho opýtala či dokáže pomôcť tak nám, dosť jasne povedal že niečo vie odstrániť ale že nie je všemohúci a že uvidíme ako to bude ustupovať ... tak som zvedavá či to zaberie alebo nie. Keď budeme mať nejaké rukolapné dôkazy napíšem Vám ako sme dopadli ... 😵

slavik
21. jan 2008

liečitelia, ktorí berú svoju schopnosť ako dar od Boha, liečia zadarmo a určite si najprv nepýtajú peniaze. Poznám asi 2 liečiteľov, ktorí by si peniaze za svet nezobrali. Keď im človek prinesie napr. vajíčka alebo niečo zo záhrady ako poďakovanie tak to si zoberú ale peniaze nie.

pacna
autor
21. jan 2008

každa mame svoj nazor a svoje skusenosti.
shela nikto nechce aby si tomu verila a ked nevieš nepis že su to blbosti. nič v zlom. 😀
tu nedaleko je jedna stara babka a ona nelieči ale povie či je dieťa urieknute alebo ma porobene a funguje to.

katka432
21. jan 2008

laurita,neviem ako sa vola,kedze som neuvazovala nad tou moznostou tak som sa dako o tom neinformovala.o tej ceragem sa mi daco mari,ze som pocula,nemas nato daky link??

katka432
21. jan 2008

slavik,mojej znamej sa narodil chlapec,dokonca v den,kedy sa im narodil predosli,ktory predtym asi 3 roky zomrel...odvtedy chceli dalsie dieta,nedarilo sa a nakoniec im ten lekar pomohol(neviem ci konkretne tento)a narodilo sa to presne ako im povedal..a tym druhym znamim tiez to vyslo.julia..ja som to spomenula koli tomu,ze tu jedna kocka pisala o tom ze sa nedari babo,tak som asi az tak neodbocila 😖

shela
21. jan 2008

pacna...a to ako vyzera dieta co je urieknute alebo porobene 😕 no a ked povie ze je urieknute tak potom ako dalej?? Zhana sa nejaka dobra vila co ho odklaje??

katka432
21. jan 2008

vidim,ze shela sa tu natom dobre zabava..

shela
21. jan 2008

katka432... no ta co ine mi ostava 😅 ale teraz fakt ma to zaujima ze potom ako dalej...

yonanevi
21. jan 2008

shela ked je dieta urieknute tak povecsine place a je take nespokojne, mozno to vela z vas neveri ale ja ked som bola mala som bola casto urieknuta a chodili so mnou odrabat a to ma drzi az do teraz , proste je to ako impulzuje vsade energia tak energia je aj v cloveku a niekedy clovek nema tolko energie ako by mal mat a to sa nazyva urieknutie , proste zo mna ludia akoby zobrali aj tu energiu co mam a preto mi byva casto zle zyva sa mi a je mi na zvracanie, mne pomaha pospluvanie a uhlikova voda.
Mozno je to smiesne mozno aj mne by bolo keby som sa stym nestretla, napriklad aj ja si beriem energiu s ludi co mi ju daju a to napr tak ze sa vela stazujem a ked ma niekto polutuje ja akoby som od nich tu energiu zobrala 😅 , a tak ked sa vystazujem mne je potom super 😀 ja som tomu neverila sama, ale som to par krat vyskusala a momentalne o tom vela citam knih a funguje to 😀 😀

shela
21. jan 2008

😀 to je dobre...priatelovi som vravela o tej vode ta na mna kukol jak na zjavenie

yonanevi
21. jan 2008

shela asi sa dobre na tom zabavas tak peknu zabavu prajem 😀 😀 vies ja som vela veci tiez nevidela ale verim ze su 😉

katka432
21. jan 2008

yona,nic si z toho nerob...mne tiez kazdy hovoril,ze je mala urieknuta,ale nastastie asi nebola...vraj sa nato dava cervena nitka okolo rucicky,ale ja som jej ju nedala,mali sme cerveny kocik,tak som myslela ze to neni treba..a moc som nato tiez neverila..ale no teraz uz verim..vraj aj ja som bola urieknuta ked som bola mala

yonanevi
21. jan 2008

katka jasne clovek ktory sa s takym niecim nestretol neveri , a je to na nom ci to jeho rozum prijme a uveri alebo nie. Ja som tie vela veci nevidela ale verim ze su 😀 😀

julia225
21. jan 2008

urcite je nieco nad nami.... indiani veria na svojich duchov, cernosy sa modlia k roznym bohom a tancuju tance za dazd a liecitelia su znami, ved kto bol pred lekarmi.... mozno to funguje len ako placebo, ale ak funguje tolkym narodom, tak nechapem, preco si tu poniektore osoby robia srandu... ak sa ti nepaci tak sem nechod, .... lebo ta pocarujeme 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

dckami
22. jan 2008

dobrá ránko,
tak k nám dneska přijde náš léčitel, co dělá reiki. 🙂 To zase budu nabitá energií, tak doufám, že nám to pomůže k mimískovi.

pacna
autor
22. jan 2008

shela ked mas take "pozitivne nazory" na to načo tu chodiš.
tu uhlikovu vodu poznam a ta babka hadze cosi do ohna ale neviem čo.
dckami držim palce. 😀

lalitagopi
22. jan 2008

nechcem spúšťať lavínu, len taký skromný dotaz...
žial aj niektorý moderní lekári by sa mohli nazvať právom šarlatánmi, a tiež niie vždy presne vedia o čo v skutočnosti ide, a tiež niekedy len strielajú, a tiež sa velakrát netrafia, a tiež dokážu narobiť plno závažných chýb...hmm...no akurát majú na to systém ak to perfektne ututlať, vyhladiť , aby sa to nedostalo "na povrch".
Nie je to "podla mňa" - viem to. 🙄

melory
22. jan 2008

na urieknutie rastie aj bylinka na nasej zemy zem a vola sa cistec, ten sa uvari ako caj a prida do kupela. ak je dieta urieknute, tak sa sos zrazi ak nie ostane voda cista.

ja na licitelov verim....ale zas neverim kazdemu liecitelovi 😉

mouse
22. jan 2008

spravne pacna. A dobry liecitel Ti pomoze odstranit aj pricinu vzniku alebo opakovania ochorenia. Resp. Ti poradi, da navod ako a uz to je len v Tvojich rukach..

janka08
22. jan 2008

Melory a vy ste skusali ten cistec???

shela
22. jan 2008

dievcata nehnevajte sa na mna ☹ ja som k takymto veciam nebola vychovavana takze sa mi necudujte ze reagujem ako reagujem...ale fakt niektore veci ma dobre pobavili...ospravedlnujem sa za to

julia225
22. jan 2008

shela, podla mna to nieje o vychove u nas sa tiez skor riesia koliky a nie zarieknutie babatka, ale je to o tom ci sa niecim presvedcis, mozno keby si nieco skusila.... mna to bavi, vsetko mysticke a tajomne, anjeliky, karty, liecitelia, ale vzala ma i alternativna medicina.... mozno raz 😉

pacna
autor
24. jan 2008

dckami tak ako ste dopadli.
mne sa ten moj plan akosi ruti vobec nemožem nikoho zohnat k babam a mužiček teraz nemože ist autom. 😖

pacna
autor
22. feb 2008

tak po dlhšej dobe som tu.
bola som u jednej liečitelky a ta ma hned ako videla povedala no vy mate ženske problemy. prekvapilo ma to.
ona použiva nejake sviečky ale moc ma nepresvedčila.
a v pondelok som bola v Starej turej u p. Nedorosta a ten mi povedal ženske problemy aj štitna žlaza na tu sa liečim už asi dva roky.
v marci pojdem na ultr. ku ženskej a uvidime či to pomohlo.

ranger
2. mar 2008

Ahojte.
Tak to tu čítam a veľmi zaujímava téma a rozhovory. K tomu urieknutiu by som veľmi rád odporúčil knihu od MuDr. Teodora Rosinského, CsC.: Energoinformačný systém človeka v zdraví a v chorobe Choroby z nenávisti (urieknutie, porobenie, prekliatie), ISBN 978-80-88969-32-7. Je to psychiater, ktorý popisuje v tejto knihe prípady z praxe a ako to riešili. Veľmi zaujimavá kniha. K tomu čistcu, je to super bylinka a odporúčam ju keď sa niekto cíti, unavený, vyčerpaný alebo ak má bolesti hlavy. Veľa týchto zdravotných prejavov je spojených práve s tým že sme energetický oslabený a máme na sebe cudzie negativne energie, ktoré nám škodia a prejavuje sa to v najslabších miestach nášho tela. Tak ak by niekto chcel vedieť postup prípravy tak je to takto: do dvoch litrov vody dáme 5 polievkových lyžíc čistca rovného, mne sa osvedčil aj lesný a prikryté varíme 20 minút na miernom ohni, potom 10 minút lúhujeme, potom precedíme do lavóra, pričom si necháme asi deci na vypitie a trochu na poriadne prepláchnutie úst. Necháme trochu vychladnúť a potom sa v tom umyjeme tak že jednu minútu sa umývame so zatvorenými päsťami a päť minút s otvorenými dlaňami od hlavy až po päty. Necháme to potom chvíľu odstáť. Potom to skontrolujeme. Keď sa tam niečo vyzrážalo, sú to negatívne energie, ktoré sme mali na sebe. Malo by sa nám potom uľaviť. Ovšem z praxe viem že ak je toho príliš veľa nestačí sa umyť raz ale dva krát, aby sme cítili účinok. Ako zázrakom sa potom človeku uľavý, miznú bolesti hlavy, pocit na zvracanie, ak to bolo spôsobené týmito energiami. Je lepšie to najprv vyskúšať a až potom papať tabletky, abo keď nezaberú tabletky tak to vyskúšať. Potvrdilo sa mi to už viac krát. A z parxe sa i to potvrdilo viac krát lebo sa venujem liečeniu Reiki, bioenergiou, šamanizmom........

yonanevi
2. mar 2008

ranger super navodik dik vyskusam a tu knihu co si odporucil prave ju citam je dost zaujimava 😀

zuzitka
2. mar 2008

ja som chodila k liecitelovi so synom Samkom - kvoli atopickemu ekzemu.
aj sestra sa unho lieci s celiakiou.

inak v teme Babatka - co proti urieknutiu - su tiez dobre prispevky ohladne urieknutia babatiek 😉
co na to pomaha a tak 😵