Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

zuzana76
2. máj 2011

ahojte, ja uz tiez dlhsie sledujem tuto temu, doteraz som sa nezapojila, ale suhlasim s nazorom @denisocka a @cirkularka , denisocka to napisala uplne vystizne - ktovie ako dlho sa musi taky " vy-plod" vyvijat. Myslim,ze ste vlastne vsetky potencialne tehotne, liecitel sa vlastne poistil, kedze vraj taketo tehotenstvo nie je normalne a moze trvat akokolvek dlho, to znamena, ze moze sa stat, ze kedykolvek otehotniete vlastne prirodzene, mozno to bude o 5 rokov, dovtedy ma on zabezpecene, ze k nemu budete chodit a kazdy nieco da, nikto nepride, ze neda nic a on vam bude tych 5 rokov navravat,ze ste tehotne a potrebujete vlastne prehliadky u neho, kedze ziadny doktor ani usg babatko nevidia. Suhlasim,ze doverujte radsej Bohu a jeho zazrakom, ako " zazrakom " tohto muza. 😔

denisocka
2. máj 2011

ked sa uskutočni sen- príde prebudenie

monika2378
2. máj 2011

@denisocka aaaaaale neplac moja, su ovela horsie veci v zivote pre ktore treba plakat a nie toto🙂

monika2378
2. máj 2011

a opat staaaale to iste dookola.....

mywiel
2. máj 2011

Keby taky zazracny pan existoval vdaka ktorému su vsetky zeny tehotné co mali problémy tak by bol milionar a mozno aj raz bude ked bude mat stale klientov, kolko také sedenie u neho stoji?

gabinecka_
2. máj 2011

@monika2378 aj keď mi normálny lekár zatiaľ nepomohol, tak ma aspoň neklamal a nezavádzal že som tehotná keď som nebola. Popluhár ma vedome klamal a ešte za to aj bral peniaze. Keď si teda nebol istý alebo nevedel, nemal za to v prvom rade zobrať peniaze a čo už vonkoncom nemal robiť - nemal mi motať hlavu, že aké veľké mám dvojičky, čo robia a podobne.. Kde sú teraz tie deti čo som mala akože v bruchu? Mali každé 20 cm. Tak kde sú? Asi sa vyparili..
Ešte raz sa budem opakovať Monika2378, strašne by som vám všetkým želala aby ste boli tehotné a aby to bolo tak ako to on tvrdí. Ja len píšem svoju negatívnu reálnu skúsenosť. Nevymýšľam si to, aby som tu niekomu ublížila. Viem sa s ktoroukoľvek z vás stretnúť a pobaviť sa o tom. Mňa to veľmi ranilo a hlavne - stratila som kopec času.., preto som to napísala. Ty si napísala svoju skúsenosť, ja svoju. Rešpektujem ťa. Je na každom v tejto diskusii aby si vytvoril svoj obraz o veci. Len sa mi tu proste nedalo čítať aký je Popluhár génius, a nereagovať na to keď ja mám úplne inú skúsenosť. Preto diskutujeme, aby sme sa viac dozvedeli. Či už je to dobré alebo zlé, či sa nám nejaký príspevok páči alebo nie.

gabinecka_
2. máj 2011

@denisocka ďakujem, čo nás nezabije, to nás posilní. Ja som si aspoň do konca života vyriešila otázku o liečiteľoch..

denisocka
2. máj 2011

neprišlo by mi to luto,keby som sama po 2 potratoch nehladala zazračnu liečbu u liečitelky ,ešte že som po 2.sedeni otehotnela ( prirodzene ) bo neviem kolko by som platila ako dlho,ked jedno sedenie bolo vtedy 200sk a chcela min. 10x

mywiel
2. máj 2011

Je len velmi malo ludi na svete co nemyslia na svoj osobny prospech a takych ako Matka Tereza vela po svete nechodi, keby to naozaj robil nezistne s laskou k bliznemu tak by za takéto sluzby nic nebral ale to pochybujem. Aj Jehovisti si myslia, ze ich viera je uplne normalna, a predsalen Svata Maria bola len jedna, mozno pisem priamo ale tym, ze po niecom tak velmi tuzite on sa toho chytil si myslim a davajte fakt pozor kolko vas to nakoniec bude stat a to nemyslim len penazi ale aj sklamanie, ak to nevyjde, lebo on sa bude mozno potom ospravedlnovat potratom atd. nenechajte sa uniest do niecoho bez rozumu. Prajem vam aby ste nepotrebovali nikoho iného k vytuzenému babatku okrem vasho manzela a aby ste nemuseli za dar platit inym. 😉

gabinecka_
2. máj 2011

@zuzana76 oni si ani nič nepoistil, on najskôr povedal aj presný termín kedy kto porodí. Príde určený termín, nič sa nedeje, dá ďalší, prejde ten, no čo. Nič sa nedeje - dá ďalší. Alebo nedá. Jednej babe tvrdí už druhý mesiac že to bude každú chvíľu..Som zvedavá do kedy. Predsa len dva mesiace po termíne?

gabinecka_
2. máj 2011

@mywiel on si peniaze nepýta, každý mu nechá koľko uzná za vhodné. Bez problémov si zoberie. S tým by som nemala žiaden problém, keby neklamal. Chudák určite nie je. Hovoril že k nemu chodí 300 ľudí denne.

mywiel
2. máj 2011

@gabinecka_ ved to nik si nedovoli prist s prazdnymi rukami a sam mu nieco ponukne a keby aj len 10 euro mu necha tak 300 ludi za den to si dost zarobi aj tak, som zvedava dokedy bude takto zenam tvrdit, ze porodia ved nie sme slony co nosia 2 roky mlada. 😔

mywiel
2. máj 2011

@gabinecka_ som zvedava akoby sa zatvaril keby som mu doniesla len kavu ci bonboniéru, keby to takto ludia robili hned by prestal mat prognostiky si myslim. 😒

monika2378
2. máj 2011

@mywiel nemas pravdu, kedze poznam ludi, ktori mu chceli dat a nezobral od ich ani cent.... gabinecka, jasne ze chapem tvoj pribeh a osobne poznam babu, ktora bola na tom ako ty, no vzdala to skor nez ty. a toto je presne o tom, ze niekto veri a niekto nie, niekto vydrzi a niekto nie....
je na kazdom ako sa k tomu postavi... su liecitelia, ktori ludom pomozu ale aj ktori oklamu, my nie sme naivne a vieme ako to chodi. ak mate zle skusenosti a preto tu pisete tieto nazory, tak to ma mrzi. tento pan je liecitel, ktory ma vysledky aj bez nasich tehotenstiev. nerobime tu z neho boha, len pisme ze ma pozitivne vysledky. nepiseme, ze ich ma na 100%, ale len ze ma vysledky🙂... osobne poznam vela ludi, ktorym pomohol.
myslim, ze tato diskusia nabrala velmi zly smer a vacsina z nas, ktore verime sa sem uz radsej ani nezapaja, necita to a zapajat sa uz ani nebude. nema to vyznam, pretoze presviedcat cudzych ludi je to posledne, na co mame "nervy"... my sme sa tu len chceli stretnut a v klude diskutovat o nasich skusenostiach a nie slovne bojovat.. aj ked je to volna diskusia a mate plne pravo sem pisat aj vase dojmy a skusenosti,.......
baby tehulky sme v kontakte osobne, tak sa drzme🙂))) krasny dnik🙂

monika_123
2. máj 2011

mohol pomoct vela ludom,to nikto nevravi ze nie. Ale z toho mnozstva ludi ktorym teda pomohol je aspon jedna zena ktora vdaka nemu otehotnela a aj porodila???asi nie vsak 😔 😒

denisocka
2. máj 2011

co to je za supermana,čo zmakne 300 ludi ??? ešte aj ta naša okresna liečitelka čo berie 200sk berie len 1cloveka na 1.hodinu,celu hodinu sa mu venuje a vezme 200sk, za den zmakne len pár,lebo pracuje a robi po práci . no ale asi neni taka nenažrata ako henten

denisocka
2. máj 2011

@monika2378 tak ale date tu fotky deti,ak sa vam narodia?

gabinecka_
2. máj 2011

@monika2378 pozitívny výsledok v liečbe neplodnosti je podľa mňa dieťa. A to žiaľ ani jedna z "tehuliek" vďaka Popluhárovi neporodila. ☹

monika_123
2. máj 2011

@gabinecka_ presne to je to co si nechcu priznat,hovoria ako pomaha...ale to ze zatial ziadnej zene sa dieta nenarodilo,to ignoruju....A ako vidno nikto ich nepresvedci o opaku toho co si myslia, aj ked napr. ty si jedna z tych ktorej by mali uverit,ale bohuzial ☹

lianas
2. máj 2011

mylite sa porodila!!!!!!!!!!!

denisocka
2. máj 2011

@lianas jedna predsa z mnohých vas tehotna aj naozaj mohla byt,ale ked miesto lekára chodite do poradne k luskajucemu šamanovi tak ....

gabinecka_
2. máj 2011

@monika2378 pokojne mi ten drzý príspevok napíš aj sem, nemusíš do internej pošty, nech aj ostatní vidia aká si inteligentná.

biba12
2. máj 2011

@gabinecka ja by som ho zazalovala. Skvele, ze si to tu napisala. Ved ta dievcina co uz mesiac prenasa a caka dvojicky, preboha... Snad sa tie dievcata zobudia. Ja viem, ze vsetky velmi chcete, ale toto cesta nebude...
A dievcata skuste sa zamysliet... KEd lekar nevidi diet v 36 tt a dokonca dvojcata.... A tehu testy vam vysli? Tam nijake energeticke pole, ci co urcite nie je...Ja by som toho chlapa zavrela...neskutocne

monika2378
2. máj 2011

@gabinecka_ dakujem za kompliment moja krasna🙂))) len som ta tu nechcela strapnit, ze necitas riadne nase prispevky a vyberas si len to co ti vyhovuje🙂
a co sa tyka tvojej otazky ohladom fotiek nasich deti,...tak zlate ako si myslis ze po tychto nasich zazitkoch s vami ich sem zavesime🙂 sem na net, pre cudzych ludi🙂 zlate...
v tejto diskusii koncim, nema to uroven.........a sup sup piste piste piiiiiste ako to mate zvykom. vratte mi to🙂
krasny vecer🙂

dusika11
3. máj 2011

mile damy--neviem kto sa tu hra ale je zarazajuce kolke tu mate skryte identity a zalozene nove niky...v ktorych je len po par prispevkov v profile s toho vychadza len jedno...jedna z vas tu zalozila viacere postavy a hra sa a zavadza ostatnych...asi sa tu niekto nudi...dalej dvojicky...no ja mam dvojicky a pribrat 10 kil do 36 tyzdna je velmi malo tak ked tu niekto klame tak nech si to precita v prirucke...ja som mala 28 kil v takomto tyzdni....len tolko k tomu prijemnu zabavu.....

denisocka
4. máj 2011

@dusika11 možno by tie nicky mal preveriť admin,čo vy nato @latvia

michaela80
4. máj 2011

@monika2378 jasne ze sem nezavesis fotku babetka, ked ho ani doktor nevidel na sone tak tazko ho aj fotak odfoti po porode....sorry ale nic ine sa na to neda povedat....
Fakt Vam prajem co najskor mat babetko v naruci ale urcite nie takouto cestou s takym "sarlatanom"

dusika11
4. máj 2011

@gabinecka_ podaj trestne oznamenie..tolko k tomu..

xaxana
7. máj 2011

Ahojte vsetky tehotne mamicky,prajem Vam krasne prezivanie neuveritelnych pocitov,a zaroven Vas vsetky pozyvam na stretnutie.Bude to pre Vas vsetky, mile stretnutie a nebude to ani daleko pre Vas.Bude Vam stacit 2 tyzdnovy psychiatricky pobyt v Pezinku?

marusia999
8. máj 2011

@moniq Tiez som tehotna u pana Popluhaaara, beriem antikoncepciu,mam menzes presne na cas, test mi vysiel negativny.... 😉
Nastastie mam zdravy rozum a aj ked viem, ze ludom pomaha, myslim ze tuto zalezitost s NEVIDITELNYMI DETICKAMI by mal ukoncit, bo sa najdu naozaj zufalkyne, ktore uveria.... 😵 A ak by nahodou aj niektora z Vas porodila, tak by tu slo o zazrak a mali by ho vyhlasit za PROROKA... 😀