Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

sstefi
17. jan 2008

v každom prípade predpokladám, že uškodiť to nemôže. Tak za pokus to stojí. 😉 😎 Veľa šťastia 🙂

moni1412
17. jan 2008

Mne aj ked nepomohol, citila som sa po kazdej procedure unho velmi dobre, tak uvolnene. A neprestala som verit, ze naozaj pomahaju. Ty ked mas skusenosti s vyliecenim tvojej maminy, tak to skus ak tomu veris, lebo to je asi najdolezitejsie ked sa mu odovzdas do ruk 🙂

lalitagopi
17. jan 2008

Ahoj!
To nie je otázka viery. Bo niektorí tzv. liečitelia ani nevedia čo robia a narobia ešte horšie. teda asi by to bola slepá viera.
Z druhej strany ja osobne poznám zopár ludí, ktorí liečia, robia z energiamy, vidia do človeka...atd. a fakt vedia že čo robia a má to aj také výsledky.

Hmm...najdôležitejšie ale je, aby sme zistili že z čoho sme danú chorobu dostali, bo každá, každá jedna má nejaký psychický pôvod. A potom na tom začať pracovať aj vo vedomí. Bo inak liečitel alebo bežný Dr. ti odstráni vonkajší, telesný prejev choroby, ale ak nezačneme riešiť pôvod, tak choroba sa zase znovu prejavý...možno tak isto, možno v inej podobe.

katka432
17. jan 2008

moj tato chodil k jednej liecitele do trnavy a ta mu vraj velmi pomohla..a vraj pomohla aj mne ked som bola mensia...teraz som unej bola asi pred rokom,nemala som ziaden problem iba som sla so zvedavosti..a to co mi povedala,bola pravda..o mojom stravovani a taak..a nahovorila som aj manzela..a rozpravala mu take veci ze sme nechapali..a to tam siel s tym,ze tomu neveri,ze nikam nejde..a odchadzal,prekvapeny bo vsetko co po vedala bola pravda..aj o neho urazoch z detstva a tak..no a ked dodrziaval to co mu kazala bolo vsetko ok..takze ja tomu verim,a kazdopadne by som to skusila,ved zato nic nedas..teda okrem peniazkou,ale ked ti to ma pomoct,tak mylim,ze to zato stoji 😉 dryim prsty

moni1412
17. jan 2008

lalitagopi: Ked ti ale liecitel povie ze tomu musis verit, potom to o viere je. Jasne ze su taki ktori narobia este horsie, preto je dobre zistit si o tom ku ktoremu chceme ist vsetko, aj nazory ludi... tak potom mu uz len doverovat 🙂

katka432
17. jan 2008

moni,ale ty tomu verit nemusis je to na tebe..ja som tomu tiez moc neverila..a moj manzel vobec nie,ale ked sme odtial odchadzali,tak nadtym zacak uvazovat ako moze hento a to vediet...a je na tebe ako to vezmes..iez si myslim,ze to s vierou nema nic spolocne

anippe
17. jan 2008

lalitagopi -souhlas s tebou 😉
Já jsem přesvědčená že alternativní medicína může pomáhat, ale musí být něčím podložená.A nemusíš ani věřit i když to celé hodně usnadní!Vytáhnout cystu z vaječníku? hm ....to pokládám za blbost.....teda s prominutím.
Nesnáším magory co se nad člověkem potí a rozhánějí rakovinu....blbost se kterou si lidi zadělají na velký průšvih.

pacna
autor
17. jan 2008

anippe no nevieš.mama mala tesne pred operaciou a zrušili jej ju.
ja som unho bola ešte za slobodna a zistil mi stitnu žlazu to som nevedela ani kde to je.
už som tam potom nebola a terz sa liečim na štitnu žlazu a už viem kde je.
možno keby si skusila by si inač zmyšlala.a cysta nemusi byt rakovinova.

moni1412
17. jan 2008

katka:nemusis, jasne ze to je na tebe. ale pomaha to. To mas ako aj s vierou v Boha... 🙂

lalitagopi
17. jan 2008

MONI @ hmm...asi chápem na čo myslíš. Týka sa to hlavne takých tých ezoterických liečení, a tam to fakt funguje len ked tomu ten pacient verí. a dôkaz toho je, že už takého liečitela vyhladal, teda verí.
Zase z druhej strany oheň popáli aj toho,kto tomu neverí. Teda ak to funguje, tak to funguje či to mu človek verí alebo nie. Ale hlavne sa musí chcieť.

napr. moj lekár, hoci môže vidieť vela vecí, ale pokial ja sama sa na to nedotazujem, že to chcem zmeniť, tak mi nič nepovie, jednoducho to nerieši. Bo pokial ja vo vnútry nie som rozhodnutá, že to chcem zmeniť, tak mi môže hocikto dávať rady, ja ich nebudem schopná prijať, lebo nechcem.
ehm...ale trocha sme odbočili, no neva 🙂

ANPPE @ možno sa len Pacna zle vyjadrila z tým "vytiahnutím" kto vie ako to v skutočnosti bolo. pravda je, že je vela podvodníkov, ale niektorí dokážu robiť také čárimáry, prečo nie.

pacna
autor
17. jan 2008

no vytiahnut doslova nie tak zrušil alebo zničil?neviem ako to napisat jednoducho tam už nebola. 😒
ten liečitel je zo starej turej.

f.nina
17. jan 2008

Ahojky,má tchýně má známého očního léčitele,prostě to funguje na principu že jse ti podívá do očí svítilnou a pozná co ti je,a vše léčí vitamíny a bylinky.Tchýně tvrdí že zatím ji vše řekl zprávně a taky to co ji předepisuje ji pomáha,už jse tak léčí 7 let tak mooooožna na tom něco bude pravdy,ale já osobně tomu nevěřím.Myslím jsi že to funguje na principu placebo,je to ale jen můj názor 😉

dckami
17. jan 2008

ahoj kočky,
my se snažíme od miminko od 6/2006 - zkusili jsem pomoc u homeopatky a nepomohlo nám to. POtom k nám domů docházel tchán mojí kamarádky, který se zabývá reiki. Ale ani jeho zázračné ručičiy nám k miminku nepoomohly. Tak nevím. Ale určitě je dobré to vyzkoušet, pořád jet olepší, nežs e cpát práškama. 😉

anippe
17. jan 2008

pacna- mě by spíš zajímalo jaké motody používá!O jaké učení se opírá!nebylo by od věci to napsat! At dotyčného nechtěně nehážu do jednoho pytle se šarlatány. A ano cysta není rakovina, díky bohu, protože cysta se může sama rozejít a je fuč! A nemysli si..... já zkouším 😉 A věřím že nejen západní medicína je schopná léčit, naopak.

karla6
17. jan 2008

Nejlepší je ten léčitel, který člověka naučí, jak se vyléčit sám. Hodně lidem by pomohlo, kdyby si např. přečetli i jen knížky třeba Valerie Sinelnikova Dohoda s nemocí (I. a II.). U nás podobné věci vydává např. Miroslav Hrabica. Ale ten Sinelnikov je takový "míň okecující" a pochopí to každý a každý si může pomoct sám.

pacna
autor
17. jan 2008

anippe ja to nemyslim zle.chcem len vediet vase skusenosti... 😉
on lieči pomocou bioterapie a fytoterapie ma plamienok a rukami chodi po tele ale nodotyka sa.
tak to aspon bolo pred tymi par rokmi.

lalitagopi
17. jan 2008

hápem 🙂 ja viem, že sa dajú také veci robiť....
ale je praktické zistiť, že prečo to máš, a čo máš spraviť pre to, aby sa to už nezopakovalo...

dckami
17. jan 2008

🙂 🙂 🙂 zase mám lepší náladu. Mluvila jsem s tím naším známým léčitelem a říkal, že teď máme zhruba 6 týdnů velmi velkou šanci, že nám naše snažení vyjde. O víkendu mi bude znovu volat a příští týden přijde. já mám takovou radost. Asi jsem blázen, ale pokud by nám to v únoru vyšlo a testík by byl končně pozitivní // , tak se mimi narodí v listopadu stejně jako já a můj milovaný manžílek 🙂 🙂 🙂

lalitagopi
17. jan 2008

DCKAMI @ čo sa týka toho otehotnenia...vieš, homeopatia može pomôcť, alebo aj reiky, aby si mala niektor orgány zdravé, viac pripravené, funkčné atd, ale to, či už otehotnieme alebo nie, závisí od našej karmy teda osudu. chcem povdať, niekto môže byť na 108% zdravý, ale ak mu nie je dovolené, aby otehotnel, tak sa môže zblázniť, robiť čokolvek, sa to nestane.
Teda otehotnenie sa len tak jednoducho nedá vyriešiť liečitelmi. Oni to tiež pod kontrolou nemajú, hoci môžu spraviť preto maximum.

lalitagopi
17. jan 2008

DCKAMI @ držím ti palce!!! 🙂

anippe
17. jan 2008

pacna- já také ne 😉 já jen říkám svůj názor! A když už jsme u toho, k tomu co popisuješ jsem skeptická, i když to může být příjemné, nemá to moji důvěru.Řekla bych nejspíš příliš povrchní!

yonanevi
17. jan 2008

ja verim v takych ludi co vedia liecit a pod, jasne su aj tzv sarlatani, ale aj clovek tomu musi verit, ja sa momentalne zaujimam energiou a pod vecami a poviem vam ze na tom nieco bude,
ja sa akurat teraz vyplnila jeden dotaznik jednemu liecitelovi , ktory diagnostikuje ochorenia a potom to pomaha liecit tak uvidime 😉
inac , ktej rakovine clovek musi mat silu zit a sam chciet sa vyliecit a si myslim ze sa to da vsetky choroby vznikaju v nasej hlave, a je sila v cloveku ako sa vyzdravi a ci sa vyzdravi

dckami
17. jan 2008

holky, náš léčitel se zabývá reiki. Jeho návštěvy jsou pro mě vždy příjemné, druhý den jsem vždy jako nabitá energií 😉

moni1412
17. jan 2008

ja som tiez v lete chodila k liecitelovi co pouzival reiki metodu. Tiez som sa citila uzasne po tom... ako hovoris, dckami, nabita energiou 🙂

katka432
19. jan 2008

dckami,vraj exzistuje dakto,kto ti vyrata kedy mas dieta splodit aby vam to vyslo,a vraj to funguje..a dokonc sa da aj to ze povies ze chces chlapceka,a on ti povie kedy ho mas robit,vyrata presny datum a ak to dodrzis tak to bude chlapec...mozno si myslite,ze je to blbost,ja osobne to nemam odskusane tak vas presviecat nebudem..ale poznam dva pari,ktorym to vyslo...

lauritka
20. jan 2008

katka nemyslis nahodou dr. Jonasa ?? ktory to vypocita podla hviezd ?? 😉 ja som chodila k jednej bylinkarke, ta mi hovorila o meridianoch, energetixckych ciarach v tele, a ak su zablokovane, tak na nas idu rozne choroby, aj problemy s otehotnenim...
mna teraz lieci postel ceragem 🙂 uvolnuje to celu chrbticu a zaroven nervove ukoncenia..myslim ze povod vsetkych chorob je niekde tam a samozrejme v crevach 🙂 liecitielia takztiez vyuzivaju enrgeticke body v tele ;)
ved poznate akupresuru atd ? 🙂 ale naozaj si myslim -niekto to uz tu spomenul, ze hlavne je CHCIET 😅
to je jedno ci je to postel, alebo liecitel;)

lalitagopi
20. jan 2008

no , čo sa týka toho čreva, tak je to pôvod viacerých chorôb. napr. ten, kto nemá problém z črevamy chodí tolkokrát na wc, kolkokrát denne sa stravuje. hmm...je tu taký niekto? 😕
bola to len rečnícka otázka, nemusíme to dalej rozoberať 😀

ale každá jedna choroba vzniká, kvoli nejakým nevyriešeným problémom, a nezvládnutým životným skúškam 😔

dckami
20. jan 2008

tak metodu dr. Jonáše - výpočet plodných dnů dle data narození jsme vyzkoušeli, ale většinou takto vypočítané "plodné dny" vycházely do mojí menstruace, takže smůla 😠

Ale odpoledne mi volal náš známý léčitel a v úterý k nám přijde, tak uvidíme. 🙂

U nás doma je teď legrace, máme tu živé představení . Elí se začala převádět - vytáhla si deštník a nakrucuje se jako modelka, zpívá si. Pustili jsem jí k tomu oblíbené písničky od Skoumala a je jako v sedmém nebi. Klidně mám pózuje, my jí děláme fotografy, natáčmeí na kameru, fakt sranda....... 😀 😀 😀 Prima odreagování.

pacna
autor
21. jan 2008

takze som to pochopila spravne že každa choroba ma psychicky povod?
cosi na tom pravdy bude lebo my sme mali teraz dost problemov. 😒

slavik
21. jan 2008

Inak metóda dr. Jonáša nie je 100%´. Mojej tete vypočítala, že budú mať chlapca a narodilo sa im dievčatko 🙂