Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

monika2378
13. okt 2011

ano, ten casopis som si dnes kupila a som velmi stastna, ze konecne sa zacalo proti nemu nieco robit. dalej sa chcem podakovat vsetkym, ktori nabrali tu odvahu a cele to zrealizovali. klobuk dolu a velky obdiv!🙂 DAKUJEME!

2005nina
14. okt 2011

Ahojte, nakoľko som tiež podľa p. Popluhára tehotná a po prečítaní článku v časopise som v šoku, tiež chcem pridať pár mojich skúseností. Liečiteľa sme navštívili pred vyše rokom, reálne pomohol nielen mojim príbuzným so závažnými ochoreniami, presný bol aj v diagnostike. Hovorili sme aj o našej neplodnosti, tvrdil, že nám dokáže pomôcť, scenár bol podobný ako opisujete. Ešte teraz vo štvrtok sme boli u neho upresniť si termín pôrodu. Po troch mesiacoch "akože tehotnosti" som pochopila, že niečo nie je v poriadku, ani som už neverila, ale bolo tam to 1% nádeje a preto som v tomto šialenstve pokračovala. Kladiem si len jednu otázku, prečo si takýmto hazardom pokazil nielen dobré meno, ale psychicky zničil mnohé ženy a ich príbuzných. Ak by sme tu hovorili o peniazoch, tak to si nemyslím, že išlo iba o peniaze, veď tie mu platili mnohí za iné ochorenia, pričom má objednávky takmer rok vopred. Myslím, že to mohol byť z jeho strany experiment, ktorý mu nevyšiel a on ho nezastavil. Odpoveď prečo však nepoznám. Napriek všetkému, čo spôsobil nemyslím si, že je to len nehanebný manipulátor, určité schopnosti má, o čom ma presvedčil. Len tým otehotneniam nerozumiem. V tomto ho treba určite nejak zastaviť. Ak má niektorá z vás nápad ako, rada sa pridám.

infidele
14. okt 2011

@2005nina ahoj, publicita je super vec a je jednym z nastrojov ako upozornit na pochybne praktiky pana Popluhara. Aj ja som velmi rad, ze sa s tymto pripadom konecne zacali zaoberat media. Je to sice maly krok (a dufam ze to bude mat pokracovanie) ale je super ze ti to pomohlo pochopit suvislosti a urcite to prispelo k tomu ze dnes napriklad uz pan Popluhar "neordinoval".

s93ify
14. okt 2011

Ľudia!! Ako môžete veriť v tak neskutočne nezmyselné a šialené veci, ktoré sa tu píšu?... Ako možete veriť, že ČLOVEK je schopný zapríčiniť aby žena otehotnela???... Veď to je choré, zobudte sa!!!... Jediný lekár akého ja poznám je BOH!!!... pretože len on má tú moc uzdravovať, a ked sa o niečo také ako tu čítam snaží človek zo svojej vlastnej moci tak to aj tak dopadne...ženy ktoré sú psychicky zdeptané a na dne...niekolko mesiacov žijú v tom že sú tehotné a potom príde sklamanie... Prečo sa neobrátite na niekoho kto vám môže skutočne pomôcť?... prečo hľadáte útočište u liečiteľa (ktorý bol mimochodom po havárií v kome a od tej doby verí že má zázračné schopnosti)...nechcem nikoho presviedčať o svojej viere...stačí mi že ja viem že je tá pravá...je mi len do plaču ked vidím ako sa všetci utiekate k niekomu kto s vašimi životmi narába tak lahostajne namiesto toho aby ste sa obrátili na Boha, ktorý dokonale pozná vaše trápenie, ktorý vás dokonale uzdraví telesne aj duševne a ktorý nikdy nespôsobuje bolesť a utrpenie... Prosím vás zamyslite sa nad tým... To čo robí tento muž nie je normálne...

katarina7777
14. okt 2011

@s93ify takze tie miliony chorych ludi na svete budu asi ateisti alebo ineho nabozenstva 😒 hmmm, prilis fanaticky vyznieva tvoj prispevok... A samozrejme ze ten popluhar je obycajna svina ked takto vyuziva zufale osoby 😠

biba12
15. okt 2011

@2005nina co tak poslat tam danovy urad? Berie peniaze , tvrdi, ze su to dary? dary sa nezdanuju? Inak je to hrozne. A je mi luto zien, ktore takto obabral.

nensyke
15. okt 2011

Ahojte, my sme tam boli bčera s malým. Má 2,5roka a má príznaky autizmu. Boli sme tam a povedal, že on nie je autista, že vraj má prasknutý ciev hlavičke. Nepítal peniaze a ani nám nelúskal. Tak neviem. Povedal, že máme vybavit CTG vyšetrenie. Tak teraz čo mám robit? Máme mu verit? Máme to CTG vyskúšat? Alebo len myslet že dobre nás oklamal, síce neviem prečo by to robil.....

nensyke
15. okt 2011

CTG ako rengen hlavičky, ako funguje mozog...

s93ify
15. okt 2011

@katarina7777 fanaticky?...možno 🙂...nehádam sa...a áno...tie miliony chorých, ktorí sú na svete je dôsledok hriechu ničoho iného....viac ti nemám k tomu čo povedať...

ccaro
15. okt 2011

@nensyke On ma velmi vela smutnych osudov a zbabranych rodin na svedomi. Ak nechcete byt dalsim, nechodte tam viac. Posluchnite radsej lekarov a snazte sa najst co najlepsieho. Ak chcete mat potvrdene, ci Vas syn trpi, alebo netrpi autizmom, chodte na Kliniku detskej psychiatrie na Kramare a tam spravia kompletné vyšetrenie a potvrdia, či vyvrátia diagnozu autizmu. Tomu panovi neverte, lebo Vas to moze velmi vela stat - ci uz penazi, nervov alebo zbabraneho zdravia.

2005nina
16. okt 2011

Ahojte, čo sa týka p. Popluhára, 6 moji rodinní príslušníci s ním majú veľmi dobré skúsenosti v prípadoch, kde bola lekárska veda bezradná. Stretla som tam veľa chorých ľudí, pre ktorých bol jedinou nádejou a často mal naozaj výsledky, takže jeho schopnosti by som nezatracovala. Len stále nechápem, prečo tie záhadné otehotnenia. Čo sa týka platieb, tak peniaze skutočne nepýta, ja som mu dávala za seba 5,-€, chodila som k nemu 1 x do mesiaca. Poznám ľudí, ktorí mu neplatili vôbec. Čo sa týka iných možností, vyskúšali sme s manželom všetko, čo ponúka lekárska veda, našťastie, napriek strastiplnej ceste sa nám podarilo adoptovať dcérku a práve v týchto dňoch čakáme na súdne rozhodnutie a mali by sme si osvojiť 2 mesačného synčeka. Adopcia nie je ľahká cesta, ale ja som rada, že sme sa po tej ceste vybrali a že pre synčeka sme sa rozhodovali práve v tom čase, keď nám p. Popluhár tvrdil, že som tehotná. Želám všetkým, komu sa nepodarilo otehotnieť vďaka klasickej medicíne, aby zvažovali aj túto cestu. Ja dnes po takmer 7 rokoch tvrdím, že to stálo za to. Držím palce.

janinah
16. okt 2011

@nensyke odporúčam prečítať túto knižku
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-rodicovst...

sisko78
17. okt 2011

tato tema je fakt zaujimava.....zaujala ma a udem ju sledovat ja byvam vo vedlajsej dedine od p popluhara ale nikdy som u neho nebola...ja takymto liecitelom neverim a podla mna je to chore co robi zo zenami....maly by ho trestat..........aj nadalej vas budem sledovat

mourinkacb
19. okt 2011

Ahoj, taky přidám zkušenosti s léčitely. Je to více než 2,5 roku, co mě začalo bolet levé koleno. Bolest se stupňovala a doktoři můj problém zlehčovali. Prý si mám vzít prášek proti bolesti, pak mě posílali na rozbory krve, navštívila jsem několik ortopedů, kteří mi tvrdili, že mám jen chondropatii, ale já bolestí nespala, nemohla jsem chodit a na magnetickou rezonanci mě nikdo nechtěl poslat. Prý že je to drahé vyšetření a pro mě zbytečné. Ale spíš šlo doktorům o to, aby neměli problémy se zdravotní pojišťovnou a nepřišli o koryto. Takže jsem postupně navštívila 10 léčitelů - astrologa Emila Havelku, Radka Hriba, MUDr. Hoffmanna, který se zabývá čínskou medicínou a další. Bohužel ani jeden z nich nebyl schopen stanovit alespoň diagnozu, jeden tvrdil, že to mám od střev, další od ledvin, prostě každý měl jiný názor a hlavně mi každý nutil svoje bylinné produkty, které stály vždy několik tisíc. Takže můj názor je, že jsou to všichni příživníci a pokud některý z nich je schopen s nějakým zdravotním problémem pomoct, tak snad jedině s psychickými problémy, to je asi tak všechno. Nakonec lékaři zjistili, že mám natržený meniskus.

aurum_8
23. okt 2011

Ak ste chorý a chceli by ste sa vyliecit (z cohokolvek) urcite by ste si mali najprv zistiť, čim je to liečenie podložene, neverím žiadnym energiám "ki", ani nadprirodzeným silám niakych liecitelov (aj keď s nimi majú dobre skúsenosti vaši známi). Akakolvek forma liečenia ma svoj pôvod v bielej alebo v čiernej mágii, preto sa vám moze zdat, ze to s počiatku funguje, človek sa dočasne uzdraví a neskor k nemu opat zavíta jeho choroba aj spolu s dalsimi následkami - vacsinou psychickými!! Buďte veľmi opatrný, naozaj by som sa spoliehala len na Boha ako tu už spomínala s93ify 🙂 .
http://sites.google.com/site/milann77/okultizmu...
Co sa týka p. Pop-LUHARA 😠 😀 osobne poznám jeho rodinu a viem o tom, ze jeho teta dostala schizofréniu, v čase, keď začal s liecenim, a doteraz ju ma! Jeho dcéra odmieta chodiť k lekárom (pretože ma doma otca liecitela), aj napriek tomu, ze ma uz nejaký čas zubný kaz a zapálene ďasno, boli ju od toho aj ucho, p. liecitel ma na to takú výhovorku, ze vraj v minulom živote mala siamské dvojča zrastene na tej strane, kde ju to boli. Takže riadny sarlatan!!

anid
24. okt 2011

Som liecitel. mam medicalne vzdelanie a doktorat naturalnej mediciny.Rada by som odpovedala na adresu skepticov. Byt liecitelom v dnesnej dobe znamena obrovsku konkurenciu z technologiou ktorou je vybaveny svet comercialnej mediciny. Lekarov neuvadzam ako konkurenciu. Su trenovani v totalne inej professionalnej sfere.Musim vsak dodat ze aj my v liecitelstve vyuzivame urcite smery najnovsiej technologie a nanotechnologie. Samotne liecenie rukami mimochodom scientificly dokazane na universite of SOUL v Korei je vlastne liecenie photonmi.Photon je najmensia castica energie ,ci svetla je produkovana mitochondriou ludskej bunky,absorbovana DNA a emitovana do celeho vnutorneho ,dokonca aj vonkajsieho prostredia ludskeho elektromagnetickeho pola ludskeho organizmu.bez tej malickej casti svetla (energie) ludske telo nemoze existovat. Ak nema ludske telo energiu,je mrtve.Chore telo ma nedostatok energie v organoch ktore su chorobou postihnute. Liecitel vyrovnava energiu na ivnutrobunecnej urovni aby bunky boli schopne vykonavat funkcie bunecnych syntez a organy metabolicke processy.Nebudem sa dalej rozpisovat. Vy . co akoze neverite, vlastne neviete a priznat si nevedomost nie je lahke to sa da pochopit. Prosim ale, ucte sa nekritizujte.Energeticke liecenie rukami je poslednych 20 rokov materialom ktorym sa zaobera vyLooking to share ROOM currently occupied by a Natural Health Practitioner (acupuncture/hypnosis)

to share current space on a 3 days/week basis

It is a ground unit space, 200 sq feet, neutral colours, with windows, in a complex on Hw7/Keele.

GREAT OPPORTUNITY for someone who wants to work Part time or is just starting out - lowest price for furnished room - CAN NOT BE BEAT.

Please note, this is out of convenience, and I am being selective as to whom I rent out to...must be trustworthy, maintain high level of cleanliness of shared space, and congenial.

For further information, please send an email, including:
full name Dina Behar
phone number:416 556 2333
business/services offered:Acupuncture,Quantum healing,Energy hypnosis,Low laser therapy.
best time to meet:
(available to meet after 5pm)

Thank yousoka vedecka spolocnost.NASA sa zacala zaujimat liecenim photonmi pred 20 rokmi.V roku 1920 ruski vedatori Kirlievovci dokazali auricke pole ludskeho tela.Ludkovia vy Ste nejako pospali.

anid
24. okt 2011

@monika2378 Nepoznam pana Popluhara.Ale v mladosti som mala komplikacie v tehotenstve,Deti mi odumierali uz vo vysokom stadiu tehotenstva.Doktori ma odpisali po stvrtom z tym ze nikdy nebudem mat deti.Dnes vdaka panu doktorovi Jonasovi z Prahy ktory uz v tom obdobi "ilegalne" praktizoval liecitelstvo a mojmu otcovi ktory sa zaoberal liecenim bylinkami mam dnes dve dcery a tri vnucata.Mimochodom dcera ktora ma dnes tri deti bola tuna v Canade odpisana slovenskou gynekologickou tak ako ja doma. Teraz na margo viery v comercialnu medicinu. Doktor v Otave nakazil viac nez 60 tisic ludi z AIDS a Hepatitidou C. Co na to ?Keby to urobil liecitel na Slovensku vlacili by ste ho domuceneho po uliciach ako Kadafiho? Asi. Ako mozete tak nenavidiet ludi ktori maju snahu a schopnosti pomahat inym? Neuveritelne.

anid
24. okt 2011

@mourinkacb Preco na to doktori neprisli hned?

halienka
24. okt 2011

@anid ale bohužiaľ, tak ako v každej profesii, aj v liečiteľstve sa nájde "plevel", aj medzi komerčnými doktormi aj medzi liečiteľmi. To jednoducho neovplyvníš. Tak sa nečuduj ľuďom, ktorí narazia zrovna na ten "plevel", že sú potom nahnevaní, a to platí aj u lekárov. Bohužiaľ tu na slovensku obviniť lekára je síce možné, ale dosiahnutie skutočného odsúdenia alebo aspon potrestania je takmer nemožné, poznám pár prípadov, jasných ako facka a už sa vlečú súdy roky, lebo si kryjú chrbáty navzájom. Liečitelia takúto "posvätnú" úctu ako lekári nemajú, preto je ľahšie obviniť ich. Ja som skeptická a opatrná aj pri jedných aj pri druhých.

anid
24. okt 2011

@julia225 Mne vypocital dievcatka a presne na jeho datumy som ich mala.Mozno to bola psychotronika , alebo numerologiou,ale pytal si fotky takze uplatnoval morfologicku diagnostiku.

anid
24. okt 2011

@halienka Suhlasim z Tebou.Je to velmi atraktivna medicina.Hlavne financne. Preto sa mnohi zo zistnych dovodov pridaju. Ale neodsudzujte liecitelov ze beru peniaze. Neviete si ani predstavit co by brali lekari keby neboli poistovne. Liecitelia nemaju tu luxury brat peniaze z poistovne.Je to inak namahava , zodpovedna praca,ludia od liecitela ocakavaju priam zazraky ale od lekara spokojne prijmu zaver" zial viacej Vam nemozem pomoct." Naturalna medicina a liecitelstvo to uz davno nie je vec iba Shamanizmu. Zasluzi si presne take miesto v spolocnosti ako kmomercialna medicina. Predstavte si ze by pacient prisiel k doktorovi a povedal: ak uhadnete hned teraz co mi je tak zostanem Vasim pacientom." Co sa nam liecitelom velmi casto stava. Bez hromady biochemickych, hematologickych , microbiologickych vysetreni X-Ray az po najnovsie vysetrenia nanotechnologiou si uz nas maly "velky" doktor sprepacenim ani neprdne. Nezda sa Vam , ze musime mat tych vedomosti o zdravom a chorobne zmenenom tele trochu viac? Ano, nediferencujeme sa od obycajnych ludi najnovsimi diagnozami ktorym clovek nerozumie ale to je jedno lebo lieku na nich ani tak niet,ale sme jednoduchi ale presni.

anid
24. okt 2011

@biba12 Vy svoje povolanie vykonavate zdarma? To vam ale patri velky obdiv.

anid
24. okt 2011

@s93ify Podla dlhodobych vyskumov klinickej smrti bolo dokazane ze ludia ktori klinickou smrtou presli maju shopnost liecit.je to dane svetlom ktore kazdy v klinickej smrti vidi.Svetlo-energia-zaklad liecenia. Uz sa pouziva aj v medicine komercnej iba sa z tym velmi nechvalia. Na podklade ludskej energie su vybudovane aj najmodernejsie diagnosticke metody komercnej mediciny. Co myslite je obycajni rontgen? Vysledky MRI su podmienene electromagnetickou rezonaciou tela pacienta. Tu na tomto kontinente su ludia omnoho popredu. neviem ci viacej citaju kedze maju omnoho menej casu nez Vy doma ale to uz su veci publikovane a vsetci Ste internet literate. COME ON ! Vygooglujte si materialy o photonovej liecbe. Vychadza z liecenia rukami.(Naturalnymi bio-photonmi). V Europe su vedci na vysokej urovni v krajinach ako Juhoslavia a Rumunsko snad nie Ste Slovaci za nimi? Myslim ze na Slovenskych universitach tiez robia vela vyskumov na tuto temu.

ccaro
25. okt 2011

@anid Mila anid. Nie vsetci liecitelia su na jedno kopyto. Len sa prosim zamysli nad tym, ci doslova LUSKANIE PRSTAMI vyliecil uz niekoho, alebo nie. Odpoved je nie. P. Popluhar je jednoducho podvodnik a nie liecitel a mozem s istotou povedat, ze dobrym liecitelom kazi meno - na co by mali byt patricne nastvani. Ukazovat 19 rocnu babu, ktora chodi pomocou barli a ma cca 40 kil aj s topankami s tym, ze ako jej pomohol, je dost scestne - hlavne kvoli tomu, ze bohuzial ludia, ktori tam chodia vobec nevedia, ze pred tym, ako ta baba zacala chodit k nemu bola uplne zdrava!!!! - poznam ju. Nie je to chore??? To uz nehovorim o tych neviditelnych detoch. Tvrdit, ze dieta nevidno iba kvoli tomu, ze ho obklopuje nejaka silna aura?! Aka aura?! A preco vobec ohovara lekarov?! Odkial si on berie tu odvahu?! Ako moze niekomu povedat, aby si vysadil lieky??? Okrem toho lekari snad aj jemu pomohli, ked to potreboval - na to asi zabuda. Ak vobec bol taky chory, ako tvrdi (mal sa vyliecit z rakoviny pankreasu - podla istych "zdrojov"...)
Hm, Steven Jobs zomrel na rakovinu pankreasu - popluhar nie. Je to dost zaujimave, pretoze rakovina pankreasu je fakt zakerna choroba - hlavne kvoli tomu, ze ked sa tam vytvori nador, veselo si moze vytvarat metastazy a kym zacne robit problemy, uz je davno neskoro. Z toho mi vyplyvaju tri veci - bud Steven Jobs nemal dost penazi a nemohol si zaplatit najlepsiu zdravotnu starostlivost (o com pohcybujem), alebo je rakovina pankreasu ako chripka a je jedna z velmi dobre liecenych rakovin (co asi tiez nebude pravda) , alebo ze popluhar rakovinu pankreasu nikdy nemal a klame ludom.
Cest, obdiv a ucta vsetkym liecietelom, ktorí nieco dokazali a neoberaju ludi o peniaze a zdravie - ale Popluhar do tej skupiny teda na isto nepatri.

ccaro
25. okt 2011

@anid Uz len tolko k tomu, ze ked lekar spravi chybu, mal by znasat nasledky svojho cinu a mal by za to byt aj potrestany. Ale malo by to platit aj pre liecitelov.

biba12
25. okt 2011

@anid nie,ale platim z neho dane🙂 On urcite nie a nepriznava vsetko, co mu ludia daju... O toto mi islo... Vam sa to zda v poriadku?

mourinkacb
25. okt 2011

anid: Doktoři na to neměli šanci přijít, když mi nohy vyšetřovali jen pohmatem a rentgenem a na rentgenu jsou vidět jen kosti a ne měkké tkáně. To je vidět jen na magnetické rezonanci, na kterou mě bohužel nechtěl žádný z nich poslat, ačkoliv jsem je o to neustále žádala. To je prostě naše zdravotnictví, člověk aby se o každé vyšetření prosil jak žebráček a když už jsem se konečně dočkala, tak mi operaci zmršili takovým způsobem, že za další 3 týdny jsem skončila na reoperaci. Teď jsem 3 měsíce po druhé operaci a dodneška nemůžu pořádně chodit, doma jezdím na kolečkovém křesle a když nemusím, tak ven nechodím.

warholette
25. okt 2011

@anid ty si teda zle prelozeny spam...

ilonka53
25. okt 2011

@anid Vetu, prečo na to neprišli lekári, som počula priamo od p.popluhára. Nie ste to vy p.popluhár osobne?
Energia je, to je jasné. Je aj merateľná,fyzicky je to dokázané. Fungovanie prístrojov je tiež založené na energii, je to výsledok výskumu a vedy. Nemohli by ste využívate najmodernejšie prístroje, keby nebolo múdrych ľudí. Uznávam bylinkárov, dokonca pravidelne pijeme bylinné čaje. Uznávam aj čínsku medicínu, biotronikov, chiropraktikov a iných liečiteľov. Ale neuznám podvodníkov. Čo by ste urobili, alebo ako by ste nazvali človeka, v tomto prípade p. popluhára, keď by Vašej dcére nahovoril také somariny, čo je tehotná už 10 mesiacov?? Odpovedzte na túto otázku!!!!!!!!!!!! Naša dcéra sa pohádala s celou rodinou, a to sa už nemôže vziať naspäť-
lebo verila tomuto, akože liečiteľovi. Robí hanbu celej liečiteľskej obci. Teda, podľa Vás je to liečiteľ, keď robí zlé veci, namiesto toho, aby liečil?