Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

tinnky
7. feb 2012
ilonka53
8. feb 2012

Náborové pracovníčky pána p. dobre pracujú. Robia mu reklamu na plný plyn. Zbierajú svoje obete všade, už je to protivné - nenechajú Vás na pokoji so svojimi vymyslenými debilnými historkami o zázračných schopnostiach toho pána. On ani rontgen nepotrebuje a vidí pruh dvojitý - smiešne - a potom povie redaktorke, že sa mýlil! Pri takej obyčajnej diagnóze sa mýlil a čo keď je to vážnejšie ochorenie? Tak ste ho uviedli do omylu Vy, lebo ste mu neverili! Výhovorky hneď nájde a ešte ste na vine Vy! Všetko otočí proti Vám, je to veľmi faľošný človek. Jeho obdivovateľky ho priam zbožňujú! Tie úbohé ovečky ani netušia, že ich využíva vo svoj prospech na reklamu zadarmo! Zneužíva tie chúderky, citujú ho všade, že on je aký dobrák a keď za ním pôjdete Vám určite pomôže!
Tie ich sladké a slizské slová Vám adresujú len dovtedy, kým im nenaletíte. Keď sa to im nepodarí na prvýkrát, idú za Vami ďaľšie jeho ovečky a keď ani vtedy neveríte, tak ste tá najhoršia na svete. Nepripomína Vám to niečo iné ako liečiteľstvo? Napríklad psychózu alebo ešte niečo iné? Vo februári dáva termín na október, je tam dlhšia čakacia doba ako u lekára. Tak prečo nadáva na lekárov? Taký je pomalý alebo taký je ľakomý?

mariantip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micak
11. máj 2012

Aké máte skúsenosti s liečiteľkou Anežkou Čontofalskou z KE? Chcela by som sa k nej objednať...ĎAKUJEM ! 🙂

jasmika
13. máj 2012

Ahojte,, mohla by som poprosiť, ak by ste mali niekto číslo na nejakého dobréhho liečiteľa - nechcem nejakého veštca alebo čarodejníka...ale potrebujem poradiť aspoň ..Ohľadom bolesti prsníkov. Už som bola aj na sone, no nič zvláštne mi nepovedal no mňa na dotyk bolí prsník... Prosím dajjte mie niekto číslo ...len by som skúsila zavolať a poradiť sa... Môže to byť muž alebo žena to je jedno.

salvi450
13. júl 2012

ja liečiteľom neverím, hlavne takým, ktorí si za to nechávajú platiť....zadarmo dostal, zadarmo má dávať. ☹

zoriazz
8. aug 2012

Já chodím k homeopatičce paní Kafkové a jsem naprosto spokojená, tolik mi pomohla cítit se parádně! Moje neduhy se hodně lepší, klasická medicína mi naprosto nepomohla, rady lékařů neřešily příčinu, ale snažili se mi utlumit následek.. proto jsem se přiklonila raději k homeopatii a bylinkám a musím říct, že úspěšně! A taky se přiznám, že jsem tak nějak zanevřela na klasickou medicínu 😎

vojann
9. jan 2013

@salvi450
Zaujímavý názor s tými peniazmi. Zadarmo dostal? Mohol dostať jedine predispozíciu stať sa liečiteľom, ináč sa musí veľa učiť, liečenie mu berie veľa energie, ktorú musí dobíjať..... A nehovorím o cenách kurzov ako reiki a.i. A hlavne si za väčšinu chorôb možme sami, kde je teda spravodlivosť? Jeden pomáha druhému a druhý si ani neváži svoje zdravie, pretože ani zaň nechce zaplatiť. Ako sa potom vyrovná energetický dlh?
Píšem to preto, že ma to zaujíma. Ani mne sa nepáči, že sa za to platí, ale ako to riešiť? Ten dlh?

pikino
9. jan 2013

Ahojte ja sa venujem liečitelstvu konkretne reiki, zatial som len začiatočník a robím to samozrejme zadarmo. Nebudem predsa pýtať peniaze od rodiny a priatelov. S ostatnými sme túto tému platenia dosť rozoberali a teda vysvetlenie pre ostatných. za liečenie samozrejme neplatít liečenie je dar od Boha. Ale ten človek sa vám musí určitú dobu venovať čiže platíte jeho čas. Ved za služby sa predsa platí je to normálne. Pri reiki je to často velmi namáhové niekedy musíte liečiť aj dve hodiny a teda je to neskutočná makačka. a presne ako hovorí @vojann ak chceš niečo dostať musíš za to niečo dať tak funguje vesmír. Nič nie zadarmo.

salvi450
9. jan 2013

lenže já neverím, že nejaký liečiteľ mi pomôže, kto tomu verí, tak jedine to má v psychike, že mu naozaj pomôže...podľa mňa je to hlúposť

vojann
9. jan 2013

@salvi450
Tak potom je to velmi jednoduché, nepotrebuješ liečiteľa. 🙂
A je to väčšinou v psychike, základ je že človek sa chce vyliečiť. Ak by si chcela len tak vyskúšať bez viery, ochraňuje liečiteľov systém- platba, pred zbytočným míňaním energie.

stefanna
22. jan 2013

ahojte. Chcem sa spytat na vase skusenosti s liecitelmi. Su liecitelia schopni vidiet tehotenstvo zeny z prveho pohladu na nu, bez pytania, vysetreni, prikladania ruk a podobne?

tinnky
22. jan 2013

@stefanna nie nie sú , ver mi, prešla som si peklom.....nenaleť šarlatánom a hlavne si daj pozor na liečiteľa z Košút pána Popluhára, je to šarlatán, nemá žiadne schopnosti a veľmi veľa ľuďom zničil rodiny, psychické aj fyzické zdravie. Zver sa radšej do rúk lekárom

vojann
22. jan 2013

@stefanna
No nie som liečiteľ, ale vačšinou sa tehotenstvo dá vidieť z čŕt tváre. Mám kamošku, bola na zraze ginekológov a hneď sa jej spýtali, či je tehotná - bola v osmom týždni.

stefanna
22. jan 2013

dakujem za vase skusenosti a nazory. nechystam sa ist k liecitelovi, otazka vyplynula skor z jedneho nahodneho rozhovoru a mojej zvedavosti, co tito ludia dokazu vycitat z cloveka na prvy pohlad/pocit.
vojann... tiez ma vzdy zaujimalo, ze co sa zmeni v crtach tvare zeny, ked je tehotna. Uz som o tom pocula. Nemas nejake blizsie info, co v tvari sa zmeni?

ita111
14. feb 2013

žiadna metoda nie je 100%-každý sme iný indi-vindi,mne zaberie toto a tebe zase iné,ale nie je dobré a ani zdravé nechať si vo svojom srdci informáciu,ktorá pomohla mne a má cenu zlata.V K ošiciach nám pomohla pani,ktorá nám poradila,milo vysvetlila ,čo užívať,kde si to kúpiť a som nad mieru spokojná ak by chcel niekto kontak píšte rada odpoviem 🙂 😉 🙂

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lll007
10. apr 2013

Dňa 26. septembra 2012 Najvyšší súd SR zrušil rozhodnutie Cirkevného odboru Ministerstva kultúry SR o zamietnutí registrácie Cirkvi Kresťanské spoločenstvá Slovenska, čím nám dal za pravdu, že toto zamietnutie bolo neodôvodnené. To sa stalo už po druhýkrát. Kauza sa pritom ťahá šesť rokov. Od samého začiatku tvrdíme, že nám registrácia podľa zákona patrí. Zodpovední úradníci už šesť rokov hľadajú dôvod na zamietnutie – a stále ho nenašli a ani nenájdu, lebo činnosť Kresťanských spoločenstiev nie je v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky. Na dokreslenie obrazu: Církev víry, ktorá nám je blízka (niektorí zo služobníkov boli vyslaní zo Slovenska), bola v Českej republike zaregistrovaná za tri mesiace od podania žiadosti.
www.milost.sk
www.liecenie.com

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salvi450
11. apr 2013

@pikino pozri si to, možno ťa to osloví a možno nie...ja by som sa s bielou mágiou nezahrávala

https://www.youtube.com/watch?v=J7otwJ8PYQo
pikino
11. apr 2013

@salvi450 videla som už dávnejšie. Pred pánom Varinským rešpekt. Pozrela som mám svoj názor. A ja sa s bielou mágiou nehrám. Definícia bielej magie je ovplyvnovanie udalosti v prospech osoby alebo situacie a to ja nerobím, nečarujem.

salvi450
11. apr 2013

@pikino ale tá moc zlého si ťa môže nájsť aj ked to myslíš dobre...myslím si že otom nevieš veľa ale je to tvoja vec...tvoj život, samozrejme môžeš si ho spestriť ako chceš a nehnevaj sa, že som si dovolila povedať svoj názor

fibi321
11. apr 2013

Ahojte,neviem či to tu už niekto pisal o liečitelovy z Červenej vody.Ja som pri nemu nebola,ale moj otec bol vcera aj par znamych a boli prekvapeni že vedel povedať čo im je.Len pre zaujimavosť otca picha v hrudniku už pomali rok a celu tu dobu chodi aj kolo doktorov.Ma porobene vsetky vyseetrenia magneticku,CT,gastro a kopec inych a vsetko v poriadku,tak ma pocit ako keby mu už ani doktory neverili ,že ho nieco boli a to po nociach nespi a kedže pracuje v zahranici už musel koli tomu urychlene prist domov aj viackrat.Povedal mu len toľko že problem je že ma velmi opotrebovane hrube črevo a že na to mu ani doktory nepridu,poradil mu čo ma jesť čo vobec nie a to by mu malo uľaviť.Samozrejme sam nevie či ho to prestane bolieť,ale aspoň po roku mu aspon niekto povedal že co to može byt.Tak ked je človek zufali dobra každa rada.

pikino
12. apr 2013

@salvi450 ja sa nehnevám nemám prečo. Nemôžem čakať že budú všetci zdielať moje názory. Môj názor je taký že zlo má nad tebou takú moc akú mu dovolíš mať. Každopádne toto su debaty na dlho a zbytočné, lebo každý sa riadi podla svojho vnutorneho pocitu.

salvi450
12. apr 2013

@fibi321 áno, ten pán z Červenej vody povedal už x ľuďom, že má opotrebované hrubé črevo, je to problém, ktorým trpi dosť veľa ľudí...musel niečo povedať aby ste mali aj začo zaplatiť. Ockovi prajem pevné zdravie a vieru hlavne v Boha.

fibi321
13. apr 2013

@salvi450 tak asi je to mozne,ale poznas niekoho lepsieho,ked ano tak porad

janakubicova
17. apr 2013

Moja mama bola pred 15 rokmi u p. Pravdu v Nitre. Mala cystu v prsníku a po jednej návšteve bola preč. Teraz k nemu chodím s malou dcérkou ale ešte nevidím výsledok. Chodí k nemu veľa ľudí, chvália ho. Nemáte skúsenosti?

tinnky
6. máj 2013

@fibi321 len nenalet sarlatanom, vela krat svojimi neodbornymi radami len zhprsia dravotny stav.lekari po case dojdu na to, co je otcovi, ver mi, ziaden sarlatan mu nepomoze!!!

marianka227
8. jún 2013

chcem upozorniť, nechodte na LIEČENIE VRÚTKY, Pán Pastor klame o liečiteľských zázrakoch, vždy pred liečením pýta peniaze už pekne dlho, kým košík z obálkami dojde po koniec vždy je plný. za jedno zhromaždenie môže vyzbierať aj 1000 e krát 4, do mesiaca cca 4000 e pre vlastné potreby. i keď hovorí, že je to na údržbu miestnosti, ale klame. otvára si vlastné obchody za obchodom, prosperuje z ničoho. a ešte sa tým aj chváli a ľudia ako hluchý a nemí a zaslepení hádžu stále peniaze do košíka... a mimochodom, žiadne zázraky sa tam nedejú a ani nebudú, lebo je to podvod. majte rozum nechodte tam, je to manipulátor... tak dokáže presvedčiť človeka, že by tam hodil aj celú výplatu. On tomu hovorí liečenie Božej vôle, alebo pomocou vesmírnej energie. žiaden zázrak sa tam nikdy neudeje, pozor na neho, tak akurát jemu do peňaženky dávajú

janinah
21. aug 2013

schopní liečitelia existujú a vyhýbajú sa reklame,lebo počet ľudí,ktorým môžu pomôcť je obmedzený,lebo pri tom vydávajú svoju energiu...