Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

yonanevi
2. mar 2008

zuzitka ja som uz ako babo bola stale urieknuta 😀 a teraz moj otec na stare kolena 😀 😀 chodi s cervenom stuzkou na ruke 😀 😀 😀 mozme za to ze sme pekny a ludia nam zavidia 😀 😀 😀

zuzitka
2. mar 2008

yona .... ja som bola v detstve tiez casto urieknuta - u nas fungovali uhliky vo vode aj pocikana plienka aj priliznutie oci 😝
ale toto nie je tema o urieknuti, tak aby nas nevyhodili 😅

yonanevi
2. mar 2008

ved sa bavime o urieknuti 😀 😀

zuzitka
2. mar 2008

aha ... takze urieknutie je v teme? 😅

zuzitka
2. mar 2008

ten liecitel, ku ktoremu som chodila so Samkom, je z Trenciansky Teplic, ale chodi do blavy vzdy na 2 dni v mesiaci. pohladom do oka ti povie, co ta trapi 😉

wivienne
27. mar 2008

zuzitka
kolko trvalo kym sa tvoj syncek vyliecil u toho liecitela?a tvoja sestra sa stale lieci?zlepsuje sa jej to?a ako dlho sa uz lieci?...mam tiez AE a rozmyslam,ze k nemu zajdem...ale ze vraj u neho liecba AE u dospelych moze trvat aj 2-3 roky ...poznas este nejakych inych ludi,ktori sa u neho vyliecili z AE?

zuzitka
27. mar 2008

wivienne ... osobne nepoznam nikoho, kto sa unho vyliecil. ale stretla som tam maminku s dietatom /asi 3 roky malo/ a vravela, ze syncekovi pomohol od ekzemu a ide za panom Dedikom preventivne, ci malemu nieco zase nie je 🙂 ako keby na preventivnu prehliadku 😉
ale samozrejme treba dodrziavat dietu pri AE - nejest potraviny ktore vyvolavaju alergie.

Samko sa unho liecil asi od aprila 2007, v lete sme boli pri mori ... a nejak v zime sa mu ekzem uplne stratil a doteraz sa neobjavil .... klop klop klop 🙂

sestra si stale dokupuje tie masticky a kvapky, vyrazky ustupili ale musi dodrziavat bezlepkovu dietu 🙂

ako dlho trva liecba .... ked som sa to opytala pana Dedika, povedal ze dovtedy mam maleho natierat a kvapky davat, az kym sa nevylieci.... takze tak

ja myslim ze treba vyskusat, byt trpezlivy a cas ukaze ci to je ucinne 🙂

ak chces, mrkni sa do temy babetka - babske recepty na AE - 8 a 9 strana

freezesoul
18. aug 2008

Chcem sa spýtať, či mi niekto nevie dať kontakt na pána Teodora Rosinského. Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem

ztinula
1. sep 2008

Aj ja by som poprosila kontakt na pana doktora Rosinskeho.
Dakujem.

zuzitka
5. dec 2008
ladena
5. dec 2008
zuzitka
3. feb 2009

mam na blogu clanok o panovi Dedikovi

http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/pdedik-ludo...

🙂

zuzitka
5. feb 2009

nieco o panovi Dedikovi

Pohľad do očí
Začína ním vyšetrovanie každého pacienta: "Ľudia často mávajú aj skryté zdravotné problémy, o ktorých nehovoria, alebo o nich ani nevedia a lekári ich neodhalili."
Tak popri fytoterapii a homeopatii sa venoval aj očnej diagnostike čiže irisdiagnostike. Oko totiž ukáže každé ochorenie. Povie Vám, aký je Váš momentálny i potencionálny zdravotný stav.
Ľudia za ním chodia, keď už medicína zlyhala. Dokonca lekári ho navštívíli a on ich vyliečil.

bubinko83
27. apr 2009

ahojko,prosim vas neviete o nejakom liečitelovi ktory by mi pomohol?l Strašne ma bolievaju križe a nechcem ist k lekarovi,lebo s tym nemam dobru skusenost a bola by to zase riadne \"dlha \" cesta pokial by mi vobec niečo zistili čo mi vlaste je.Ak by to vobec aj zistili. 😖

ma_se
27. apr 2009

PACNA,
kedze mam nejake zdr.probl.tiez som bola za liecitelom,nie je tomu tak davno...
moja skusenost je taka...ze nelutujem,ze som u neho bola,lebo ma naviedol na pitie vody/pitny rezim,co bolo velmi dobre,za to mu mozem podakovat.../
ale na druhu stranu sa mi nepacilo,ze sa nespytal,co chcem len rovno sa na mna vrhol a zacal mi napravovat chrbticu...
inak povedal mi aj taku vec,ze ked pojdem na vysetrenie gastro.tak mi tam nic nenajdu/lebo som mu povedala,ze idem na hadicku/no a keby som ho bola pocuvla tak dodnes sa trapim a neviem,co mi je...
ale zasa,nezavrhujem liecitelov,je to len moj zazitok,ale ze vraj uz vela ludom pomohol,pocula som...
takze urcite su ludia-liecitelia,co pomozu/len clovek musi mat stastie a na dobreho liecitela natrafit/ 🙂

babajagaa
26. sep 2009

bubinko83, choď ku bylinkárke Kopáčovej. Tá ti pomôže. Kontakt na ňu nájdeš v rubrike bylinkárka Anna Kopáčová. 😉

zabka78
26. sep 2009

Psychicke priciny chorob, podla Loise L. Hay:

Napr.:
Neplodnost
Strach a odpor voci zivotu. Clovek, ktory nepotrebuje zazit rodicovstvo.
Pozitivne tvrdenia, ktore si ma rozpravat - Verim v chod zivota. Som vzdy na pravom mieste a robim pravu vec v pravi cas. Mam sa rada a som so sebou spokojna.

Krize:
Strach z nedostatku penazi. Nedostatok financnej podpory.
Poz. tvrdenia - Verim v chod zivota. Vsetko co potrebujem, vzdy dostanem. Som v bezpeci.

Ekzem:
Vnutorne protiklady. Psychicka vyrazka.
Poz. tvrdenia - Vo mne a v mojom okoli je harmonia, pokoj, laska a radost. Som v bezpeci.

Rakovina:
Pocit velkej krivdy. Dlhodoby odpor a nenavist. Skryte tajomstvo alebo zarmutok, ktory cloveka vnutorn stravuje.Tajena nenavist. Pocit, ze nic nema zmysel.
Poz. tvrdenia - Zbavujem sa celej svojej minulosti a s laskou jej odpustam. Som ochotny naplnit svoj zivot radostou. Mam sa rad a som so sebou spokojny.

Filozofia kalifornskej psychoterapeutky, ktora sa sama vyliecila z rakoviny a lieci aj inych...

zabka78
26. sep 2009

* pravy cas - pardon 🙂

moniq
28. sep 2009

krasky a nahodou liecitela z Kosut nepoznate?

ivinecka
27. nov 2009

Prosim Vas, nepoculi ste o liecitelovi z Cervenej Vody pri Sabinove na vychode? Nemate jeho meno a kontakt na neho? Dakujem Vam. Alebo nemate nejakeho overeneho liecitela na vychode?

ojika
27. nov 2009

Nečetla jsem celou diskuzi. Je mi jasné, že se to tu dělí na dvě skupiny. Na ty, co věří v léčitele a na ty, kteří je shrnují do jednoho pytle jako šarlatány a vydřiduchy.
Já jsem byla dlouhou dobu v té druhé skupině. Teď jsem v té první - tedy léčiteli věřím. Ale jen tomu, kterého mám ozkoušeného a na kterého nedám dopustit. Vyléčí snad opravdu vše (znám muže, který po léčbě u tohoto léčitele vstal z invalidního vozíku. Prognóza lékařů nebyla dobrá, neměl už nikdy chodit. Léčba u léčitele byla dlouhodobá - žádný zázrak na počkání).
Tento léčitel dokonce léčí děti a staré zdarma. To by žádný šarlatán neudělal. Nebudu dělat reklamu někomu, kdo ji nepotřebuje, proto sem jeho jméno nenapíšu. Pokud by ale někdo z vás chtěl, napište mi do IP.

adela9
14. sep 2010

@katka432 Mohla by ste mi uviesť adresu tej liečiteľky

monika2378
9. mar 2011

ahojte, poznate liecitela z kosut? chodim k nemu a vraj som tehotna ..... mate s nim niekto nejaku skusenost ohladom otehotnenia?????
prosim dajte vediet, dakujem monika

anet11
27. mar 2011

@monika2378
Ahoj monika,
ja mam detto túto istú situáciu a som z toho dosť mimo... Potrebujem pomoooooooooooc!!!!

monika2378
11. apr 2011

ahoj anet🙂, konecne niekto kto ma podobnu situaciu, bo som z toho uz zufala.... ja som podla neho va 15 tyzdni a nase babo ma 18cm. brucho mi rastie a mam pocit, ze pocitujem prve "bublinkovanie"🙂, no lekarka mi nic nezistila, co mi on aj tvrdil, ze to nebudu vidiet. Verim, ze existuje nieco medzi zemou a nebom, ale prave dnes som bola po znamosti este na jednom vysetreni a tiez nic nevideli.
Mojmu muzovi tiet pomohol, lebo po chorobe ktoru prekonal, nemal spermie a teraz ich mame a potvrdil nam to aj spermiogram.
ty si ako na tom?
monika 🙂

lianas
13. apr 2011

@monika2378
@monika2378 Poznam pana Populhara z Kosut a tiez som tehotna ale nevidim ziadny problem.

lianas
13. apr 2011

@moniq Ahoj ja poznam pana Populhara.

moniq
13. apr 2011

@lianas jej no to je super - a mas s nim teda dobre skusenosti?