Môžem dať dieťaťu homeopatiká na nachladnutie?

vilki
7. dec 2006

babulky, mozem dat melemu homeopatika?je nachladnuty a kamoska hovorila ze jej malemu to pomohlo.mate s tym skusenosti?vola sa to oscillococcinum.dakujem

keiko
1. okt 2009

tynusgha, hada...ja viem že kojené deti nemusia, kakať aj...ale podla mna to je blbosť vidím na malej ako ju bolí bruško a viem že ked sa vykaká bude spokojná, takže preto som hladala niečo, čo by nám aspon troška zabralo, kto to pozná vie, že by pomohol aj nemožným... 😵

tynushqa
1. okt 2009

keiko a co takto nejake probiotika? napr. taka biogaia

keiko
2. okt 2009

Už sme skúsili, ,me sa zdá že ešte horšie, asi naozaj musím čakať 😅

hada
3. okt 2009

keiko, mam tiez sasku a necele 4 mesiace 🙂
ja to poznam na malej, tiez je nespokojna, ked nekaka, ale fakt je pri homeopatii dolezite vediet, ci je to stale, alebo len teraz nekaka
- my mame problem, lebo sm epresli na UM, nemala som dost mliecka a mala zacala mat vtedy problem s kakanim aplus dalsie sprievodne veci a nam homeopatka po mnohych otazkach doporucila Nux Vomicu, ale Keiko, vtedy zabrali a aj tak sa trapime, takze hladam dalsie mozne priciny, skus najst homeopata u Vas, neviem odkial si

keiko
4. okt 2009

Jej hada veru naozaj aj vy máte Sašenku...moja bambulka je kojená, skúšam teraz aby vypila vela čajíku, snád pomôže,a aj ja sa napájam feniklovým... ale toho homeopata skúsim vyhladať...dakujem za rady 😵

monika77
4. okt 2009

prepáčte mi maminy, nemám čas na prečítanie celého príspevku, viete mi na rýchlo poradiť či je nejaké homeo na spanie, okrem chamomille?

tynushqa
4. okt 2009

monika Sedalia sirup sa to vola, akurat sme ho kupili ale nakoniec nepouzili...Je dobry ked idu zubky a dietatko je nepokojne, ale nie je na dlhodobe uzivanie.

erikasadek
4. okt 2009

monika, to by presne trebalo vediet, ako , tvoje dieta sa budi a presne priznaky.;
sedali, ano , ale s kombinaciou este par homeo..navyse, zalezi, od priznakov.. 😉

severankasr
3. nov 2009

ahojte, neviete mi poradit, mam dvojmesacnu dcerku, ktoru len kojim, ma silne koliky hlavne nad ranom, ako homeopatika jej mam dat? ako ich davkovat? takisto pochriapkava, myslite ze sirupcek stodal jej pomoze? ako jej ho davkovat? a na ukludnenie a dobry spanok co by ste odporucili takemu malemu babu? dakujem vam za rady, pomozu,ked nepomaha ani ambrobene sirupcek, ani espumisan kvapky nezaberaju...nemate niekto skusenosti s takymi homeopatikami? pekny den prajem ☹

mlaukova
2. feb 2010

ahojte baby, poradili by ste mi k sirupu Sedalia, mame 10 mesiacov a potrebujeme byť kludný v lietadle, má s tým niekto skúsenosti kedy pred letom a koľko ml dať malému

saskarisko
21. feb 2010

Ahojte,
mam otazocku. dnes drobcovi nasadili homeo, ale miesto cumlania gulocok resp. tabletiek, ju rozhryzol. je to aj takto ucinne alebo radsej rozpustat vo vode ? dakujem

aandyna
12. jún 2010

Ahojte, máte niekto skúsenosti s liekom Sédatif ? Moja staršia dcéra má problémy s nervozitou ☹ , chodíme aj k psychologičke, ale zatial homeo som s nou nepreberala. Až nedávno mi napadlo že by malej mohli tieto lieky pomôct. Riadim sa radami psychologa, nemám problém s tým ked mi povie že kde robím chybu v správaní, snažím sa držat toho čo mi poradí. No aj ona povedala že ta jej nervozita je skôr povahový rys, že tam nevidí nejaký problém z ktorého by nervozita mohla pramenit . Dá sa povedat že to máme v rodine, moj otec je velký nervák a alkoholik, babka bola chorobná histerka 😒 ... Ale malá sa s mojim otcom ani s babkou nikdy nestretla, takže to nieje otázka výchovy z tejto strany. Chcem navštívit aj nejakého homeopata ale rada bysom vedela, či niektorá z vás už používala tento liek.
Ďakujem 😉

amunet
17. feb 2011

ahoj moze sa sirup stodal podavat aj malym babatkam - 5m

bianka234
17. feb 2011

@amunet ahoj, na letáku je tušim aj pre kojencov, ja som dávala aj guličky rozpustiť do vody

pozná niekto guna alergy? neviem ako sa to píše, neviem o tom nič nájsť

nostek
1. mar 2011

ahojte kocky. prave sa nam narodila dcerka a uz jednu velku slecnu Simonku mame. Simi chodi do skolky a stale cosi domov prinesie. chcem chranit malu Patku, tak rozmyslam, ze kedze casto doneise domov sopliky a kasel, ze by som to riesila homeopatikami. mozete mi dat nejake typy? dakujem

zuzanocka
29. mar 2011

@nostek vseobecne sa pri zvysenom vyskyte ochoreni dava oscilococcinum 1x tyzdenne jedna ampulka.

anita79
30. aug 2011

ahojte... mohli by ste mi poradit ohladom podavania homeopatik. nemam ziadnu skusenost. pediatricka-homeopatka malemu nasadila dva druhy homeopatik- 2x denne po 5 guliciek ( na jeden problem co sa vlecie). Rozpustam mu to vo vode kedze je to este babo ale neopytala som sa kedy to davat- pred jedlom, po jedle? Aka prestavka medzi oboma. Miesat ich asi nie je dobry napad...

viva13
6. jan 2012

Neužívate náhodou niekto tieto homeopatiká? Ponúkam vám 2 celé balenia 2x60tabl.) a jedna krabička je načatá (36tabl.) takže 2 aj 1/2 balenia. Cena jedného balenia 3,26€ ja vám toto všetko ponúkam za 6€ +poštovné

raffaela
15. apr 2013

tuto doktorka tvrdi, ze je to ok aj pre take babatko http://www.pilulka24.sk/oscillococcinum-tobolky...
"Aj polročné dieťa môže užívať oscilloccinum. Dávkovanie je rovnaké pre všetky vekové skupiny. U dojčiat sa rozpustí v malom množstve vody a podá sa dieťatku vo fľaške. Ak ho chcete podávať preventívne v čase zvýšeného výskytu chrípky, vtedy sa užíva 1 krát týždenne 1 dávka."

nexo
23. sep 2014

Najlepsie liecia deti v tej bratislavskej homeoklinike v Lamači. Treba dať typovy konštitučny liek a nie iba tie osscilo veci. Treba ist na pricinu , liecit imunitu a celeho cloveka, nie iba symptom a priznak. Cize klasicka homeopatia

filipka3
30. okt 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

ja davam detom na imunity probiotika actibax.. velmi si ich chvalim a dokonca som nimi "nakazila" aj sestru a jej deti.. takze viac menej ich papame cela rodina.. najskor sme skusali aj babske rady, homeopatika.. ael anstupom do skolky.. to bolo nula bodov...

edko22
8. dec 2014

@raffaela nie kazda doktorka je doktorka.

Vyroba Oscillococcinum:
1 diel kacacej pecene/srdca zriedit so 100 dielmi vody. 1 diel z takejto koncentracia zriedit opat so 100 dielmi vody... opakovat 200 krat (v letaku je 200CH). Finalne je tam koncentracia 1:10na400 (ani nie jedna molekula v slnecnej sustave naplnenej vodou). Naplnit do pastilie s cukrom(pripadne torchu alkoholu).

Ak vam to pride normalne pre liecenie tak odporucam vyhodne rodinne balenie za cca 24Eur a tiez nezabudnut poklepkat vsetkym na celo co si kupuju komercne lieky a dotuju tak nenasytne farmaceuticke firmy. Homeopaticky priemysel je totiz vysoko zistny a robi to len pre dobro ludi.

momoqui
28. júl 2017

Mamicky mate skusenost s hom. kalium muriaticum pri nachladnuti a dost silnom kasli? Sme v zahranici a nic ine mi v lekarni nechceli predat, som dost skepticka, ci to zabere. Davkujem 8-9 guliciek do vody. Dakujem

mnamko
28. júl 2017

@nostek ja davam osccilococinum

momoqui
29. júl 2017

@mnamko to poznam to mi radila pediatricka na prevenciu