Môžem dať dieťaťu homeopatiká na nachladnutie?

vilki
7. dec 2006

babulky, mozem dat melemu homeopatika?je nachladnuty a kamoska hovorila ze jej malemu to pomohlo.mate s tym skusenosti?vola sa to oscillococcinum.dakujem

junovka
13. jan 2009

pre take male mimino, by som daval 5 guliciek, nakolko aj Nelke som davala a davam len 5 guliciek.
10 sa mi zda vela 😖 😕

bubinko83
9. feb 2009

baby,čo by ste mi poradili maly je choručky,ma zapalene hrdielko,berieme ATB a vobec nemože spinkat a ked aj zaspi tak iba na pol hodku a stale mrnči ☹

junovka
9. feb 2009

na hrdlo je dobry Homeogene 9, alebo Homeovoux.Rozpust mu to do cajiku alebo vody a daj mu to vypit.Porad sa o tom v lekarni, alebo s pedinou. 😉

gabii83
9. feb 2009

ahojte, nam dr. poradila biogaia ale to je od ukonceneho 3mesiaca, tak mi poradili v lekarni ze to mam ja uzivat, a cez mliecko to aj malej pomoze, poradila kvoli zelenej stolice

aky je vas nazor, skusenosti??? dakujme 🙂

zuza.m
16. feb 2009

baby chcem sa opytat chodite aj nejakym homeopatičkam alebo si to možete naordinovat same??chcela by som niečo na imunitu,mate niečo osvedčene??dakujem.a može sa to použivata aj pri tehu??

erikasadek
16. feb 2009

baby prepacte ze sa vam tu vtieram toto je len odkaz , pre niekoho ..

http://translate.google.fr/translate?prev=_t&hl...

janzi
17. feb 2009

Vie mi niekto poradit ako je to s ricinum communis 5 ch, som ich uzivala na zvysenie tvorby mliecka, a su super. Vypapala som cele balenie, a teraz neviem ci si mam kupit dalsie, alebo sa uzivaju iba aby sa mi tvorba rozbehla a potom sa uz nemusia/nemaju uzivat.

zuza.m
17. feb 2009

mne radili že len prvych 5dni maximalne týžden že potom može nastat pravy opak.ale inak lekarničky hovoria že sa ma uživat pokial ti treba tak že neviem čo je pravda.

nikto neporadi niečo na imunitu??? 😔

katarinagk
20. mar 2009

ahojte, chem sa opytat, mozu sa kombinovat chamomilla a sedatif pc? nasmu malemu asi idu zubky, je nervozny a v noci sa budi kazdu hodinku, uz je to takto tyzden....................

junovka
20. mar 2009

katarinagk, a koli comu chces davat k Chamomilli aj Sedatif PC?Chamomilla ma aj ukludnujuci ucinok, tak si myslim, ze je asi zbytocne davat to aj to. 😉

modrunka
7. apr 2009

janzi, asi oneskorena reakcia, som tu nova, ale nemusis to uzivat stale. staci rozbehnut

agnes28
26. máj 2009

ahojte, prosím Vás vie mi tu niekto poradiť... som dosť nervózna a v strese, chcela by som skúsiť homeopatiká sédatif pc, ale ešte kojím. vadí to? ako to môže na dieťa vplývať?

katka13122
16. jún 2009

kde kupim candida albicans na nete???v lekarni to nemozu zohnat 😠

iwuskaaa
14. júl 2009

Má niekto skúsenosti s nádchou a homeopatikami u dieťatka? Malý má soplíky, môžem mu dať Coryzaliu? Aké dávkovanie, prípadne s čím kombinovať? 🙂
Ďakujem!!! 😉

katka13122
14. júl 2009

mozu sa homeo,ked je intol.laktozy?? 😕

junovka
14. aug 2009

ma niekto skusenosti zo zapchou u batolata?Co najviac pomaha z homeopatik? 😕

womenne
29. aug 2009

Ahojte prosim vas daval niekto na podporu imunity homeopatia-ENGYSTOL??????predpisala mi to lekarka ale ešte som to nepočula a neviem aky to ma efekt.Neviem sa rozhodnut medzi Imunoglukanom a tymto...

ingulka
29. sep 2009

ahojte, mozu homeopatika brat aj male babatka... moja mala ma rocik a uvazujem o CORYZALII na nadchu a sopliky... mate skusenosti ?

selavi
29. sep 2009

určite môžu, my sme brali coryzaliu, keď mal malý ani nie 6 mesiacov - na odporúčanie lekárky

ingulka
29. sep 2009

selavi - a zabralo ?

keiko
29. sep 2009

Prosím, neviete mi niekto poradiť, čo na bolesti bruška u 4 mesačného babetka, už skúšam aj nemožné...dakujem 😵

hada
29. sep 2009

keiko, pri homeoptaii je dobre vediet z coho su boleti bruska, ci zle travenie, ci nekakanie, prehananie, lebo podla toho sa urci liek homeopatickz, moc som ti nepomohla, ale tvoja otazka je moc vseobecna ☹

selavi
30. sep 2009

No u nás coryzalia zaberá - synom ani kvapky nedávam a manžel existuje tiež len na coryzalii. Ja používam kvapky len v noci - neviem spať. 😉

keiko
30. sep 2009

Hada,malinká je plne kojená, a velmi nekakáva niekedy aj dva dni a potom pomáham, cvičíme denne aj po každom papaní, ked už nekaká druhý den, máva moooc velké bolesti, tak skús niečo poradiť...dakujem

tynushqa
30. sep 2009

keiko, ked je dietatko iba kojene, nemusi kakat aj 2 tyzdne, materske mlieko je lahko stravitelne, moja mala ked bola iba kojena kakala tak raz za 2 - 3 dni a niekedy sa stalo ze nekakala aj tyzden, tak jej nepomahaj, ono to pojde samo 😉

Baby ja by som sa chcela opytat, teraz ked zacina byt chladno a bude to chripkove obdobie, ja si budem davat preventivne oscilo... 1 tubu denne, ake davkovanie zvolit pre moju bambulu??? pri chorobe sme brali 3x 5 zrniecok tych mini. Mam jej davat ako prevenciu 1x 5 zrniecok?
Dakujem

hada
30. sep 2009

keiko,

myslim, ze tunyshqa ma pravdu, ak je babo plne kojene nemusi kakat kazdy den
otazka je, ci babo tak kakava od zaciatku alebo len teraz
ak len teraz, nezmenila si nieco v strave ty?
ja nie som odbornik na homeopatiu, velakrat som ju sama na sebe pouzila a aja na dceru, ale vzdy po konyultacii s homeopatom a ten sa tak pyta, asi ako ja teba teraz

ingulka
1. okt 2009

ja som na sebe vyskusala homeopatika len raz... nastuo chripky - dala som si oscilo.. ale nezabral 😢 takze zatial nemam dobre skusenosti s homeo 😢 ... ale mozno som si ich nasadila prilis neskoro, co ja viem...

vie mi niekto poradit, aky je spravny postup, ako urcit davkovanie apod ? malej som kupila coryzaliu, ale v letaciku nie je dokopy nic napisane, tak ako jej to davkovat ??? som uplny zaciatocnik... 😒

suzi81
1. okt 2009

Co ja viem, coryzalia sa mlzie kazdu hodinu.

selavi
1. okt 2009

v letáčiku je 1 tabletu každú hodinu, malému synovi som najprv dávala každé tri hodiny jednu /keď mal 6 mesiacov/, potom každé 2 hodiny jednu - to bolo keď nemal ani rok okolo 10 mesiacov - všetko po konzultácii s homeopatkou. Staršiemu synovi dávam každú hodinu zo začiatku a neskôr kedy si spomeniem 😉 .