Môžem dať dieťaťu homeopatiká na nachladnutie?

vilki
7. dec 2006

babulky, mozem dat melemu homeopatika?je nachladnuty a kamoska hovorila ze jej malemu to pomohlo.mate s tym skusenosti?vola sa to oscillococcinum.dakujem

vavka33
17. jan 2008

Baby,neviete mi poradit,kde na nete mozem kupit chamomillu vulgaris 15CH,alebo 30CH.Nemozem ju nikde kupit,tak chcem cez net a to sa mi tiez nedari zohnat.Potrebujem to koli prerezavaniu zubkov.dakujem

bihan
17. jan 2008

Vavka, nemôžu ti to objednať v lekárni?

vlasa
18. jan 2008

no ja neviem,ale nasa mala zacala brat homeopatika na alergiu dva druhy a vnoci vobec nemohla spat,len sa prevalovala z bruska na chrbatik a stale vzdychala ☹ uz druhu noc vobec nespala,odkedy ich berie.skusim ich vysadit,uvidime.mozno to ma zo zubov,mozno ju boli brusko,skoda,ze nam drobci nevedia povedat,co ich trapi 😠 😠 berieme aj chamomilu,aj espumisan,snad sa to moze kombinovat.inak na zubky nam pomaha gelik mundisal 😉

janka08
24. jan 2008

Ahojte da sa kupit aj v lekarni ta chamomilla na zubky???

audreyd
24. jan 2008

všetky homeopatiká (teda skoro všetky) nájdete na www.boiron.sk 😉

môžu aj bábenká 🙂

janka08
24. jan 2008

To tam treba zavolat a objednat si???

vavka33
24. jan 2008

Bihan vraj nemozu.A pozerala som ten Boiron,tam sa to neda objednat.
Pojdem do NR je tu Homeo Nitratam to budu mat.
Jani chamomilu kupis v lekarni,len nie v kazdej a musia to byt granule,lebo mne vzdy nukaju akysi sirup.

henrieta76
24. jan 2008

ahojte.
vsetky homeopatika sa daju kupit v lekarni,ak nahodou nemaju tak vacsinou na druhy den objednaju.

vavka33
24. jan 2008

Heni nedaju sa kupit a ani ich neobjednaju-teda tie lekarne,ktore homeopatika nepredavaju.

henrieta76
24. jan 2008

a nemas v okoli ani jednu lekaren kde maju homeopatika?

janka08
24. jan 2008

Diky vavka a vam pomohla ta chamomilla???

vavka33
24. jan 2008

Heni nemam,ale musim ist do mesta a tam kupim.Lebo ja si vzdy kupujem ked sme v Kubine,tam ich maju.No teraz pojdeme az vo februari a uz mi dosla
Jani pomoze to,myslim,ze to ukludni babtko.To nie je na prerezavanie ale na zmiernenie bolesti a ukludnenie a lepsie Lea spala.teraz sa jej prerezala horna jednotka,a je to strasne,je nervozna,placliva-v noci...ked sme mali homeopatika,ani som nevedela ako jej vysli spodne jednotky

janka08
24. jan 2008

Takze musim zistit v ktorej lekarni to predavaju?Tak to mam co behat 😀

junovka
24. jan 2008

co Jani, to co si kupila nezabera? 😀

janka08
24. jan 2008

hahahaha

vavka33
25. jan 2008

Jani a co si kupila ty?

janka08
25. jan 2008

Vavka akurat teraz som violala do lekarne ale maju len nejaku 5ch oni sa v tom velmi nevyznaju aku mam kupit???

vlasa
25. jan 2008

musis pytat 15ch,ta jedina je na zubky 😉

janka08
25. jan 2008

UZ sme ju boli objednat v lekarni a poobede ju mame 🙂 Tak dufam ze pomoze 😉

junovka
25. jan 2008

baby, ja som kupila Chamomillu vulgaris ch15 aj bez objednania 😕 😕 Dnes jej dam, lebo cely bozi den len place, a ja neviem preco 😖 ☹ 😢

lusil2005
25. jan 2008

ahojte kocky. ja nemam s homeopatikami skoro ziadne skusenosti, len pri kojeni ked som mala trosku menej mlieka som si dala tie na podporu tvorby a hned mi zabrali. az teraz - mala ma atopicky exem - sme isli ku homeopaticke a dostala tabletky. ale ja jej ich nedrvim, ja jej to dam cele do pusinky a ona to cumle 😅

revayova
25. jan 2008

misasierra - ja davam resp. len som zecala davat chamomilo vulgaris 9 a davam to 3 krat denne.Tiez nam to odporucila detska lekarka a dufam ze nam to pomoze.A aku chamomilu davas ty, pretoze je aj 15.

sonoga
25. jan 2008

pri zubkoch treba davat 15

elise
25. jan 2008

poradíte mi názov homeopatika na sluch?

gangulienka
28. jan 2008

ahoj mozem dat Stodal aj 5 tyzdnovemu babatku ? V noci mi zacala kaslat ale inak je ok, nema ani teplotu tak mi pride zbytocne utekat hned k dr. Mozno ze je to len zo sucheho vzduchu. Alebo ak viete poradit nieco ine... 🙂

emjee
29. feb 2008

katka23 • 1d • Dnes o 09:06
mate prosim vas niekto skusenosti ci sa da liecit alergia u deti homeopatiou?

melory • 2d • Dnes o 09:36
katka da sa liecit, ale ja s tym nemam dobru skusenost, na moje deti homeopatika nezaberaju.

katka23 • 1d • Dnes o 09:41
melory no ja vlastne ani neviem co mu je lebo nas testy este len cakaju ale moj syn ma opuchnute ocka a svrbia ho ma uz dlhodobo upchaty nos a obcas zakasle.ma zvatsenu nosnu mandlu.tak ja neviem ci ma nejaku alergiu alebo to ma z tej nosnej mandle.chcela som tu mandlu najprv preliecit lebo sa bojim mu ju vytrhnut ale v noci chrape a spi s otvorenou pusou.tak ja neviem 😖

junovka • 2d • Dnes o 11:57
katka, tato tema uz je na Babetkach

junovka
29. feb 2008

Baby, mate niektora skusenosti s mastickou Cicaderma?Chcela by som ho pozit malej na pisulku a zadocek, lebo ma strasne cervene vyrazky.Skusala som aj Sudocreme, aj harmanc.obklady a nic nepomaha. ☹ 😢 Trapime sa uz s tym asi skoro dva tyzdne.Vyskusala by som este tuto masticku a potom az na kozne by som sla. 😖

vavka33
29. feb 2008

Ja som ten krem pouzivala,je dobry,ale tak ako ostatne kremy,kazdemu zabera nieco ine.No vyskusaj,nic nepokazis. 😉

bibinka
29. feb 2008

junovka- cicaderma je na masťovom základe,tzn.ešte viac by mohla rozmokvať vyrážky v tej oblasti. hoci mohla by jej pomôcť.musíš vyskúšať . ja by som volila napr.klasickú rybaciu masť. a upraviť malej stravu,obmedziť sladké,žehliť spodné prádlo atď.

junovka
29. feb 2008

sladke?ved nic neje sladke. 😒 Inak, mam silny pocit, ze to asi bude z Tesco value plienky ☹ ☹ ☹