Póry - čo vám pomáha?

rainbow82
29. máj 2019

Prosím Vás baby ktoré máte skúsenosti s pormi na tvári čo Vám pomáha? Hlavne na čierne bodky.Moja 11 ročná dcérka to má na tváričke,vyzerá to veľmi zle.Dakujem

tyrkysova_kobyla
29. máj 2019

@rainbow82 ak uz tam tie bodky su, tak jedine dat ich prec, ist ku kozmeticke, nech ich povytlaca. Ako prevencia pouzivat peelingy, pletove vody

rainbow82
autor
29. máj 2019

@tyrkysova_kobyla aké peelingy odporúčate?

tyrkysova_kobyla
29. máj 2019

@rainbow82 ja mam najradsej tento: https://m.yves-rocher.sk/hloubkove_cistici_gel
Je to sice uvedene ako cistiaci gel, ale ma v sebe pomletu kostu z broskyne, takze posobi ako peeling

korunka1
29. máj 2019

Tiež sa prikláňam k peelingom, u dcéry viditeľný efekt.

rainbow82
autor
29. máj 2019

@korunka1 ďakujem

lubik87
29. máj 2019

@rainbow82 výborne a cenovo dostupné v DM balea creme peeling cca 3€

nickpick
29. máj 2019

@rainbow82 vsade citam a pocuvam, ze prave peelingy sa vobec neodporucaju, drazdia a niektore maju take velke ciastocky, ze plet skor poskodia, plus take tie bezne z drogerky su prilis preparfumovane, odporucila by som skor kozmetiku z lekarne - znacky Avene, La Roche, Biodermu, tie vacsie akciove balenia sa oplatia aj po financnej stranke, alebo skuste objednat z Notina, zaklad je drzat pokozku cistu, rano aj vecer umyvat hydratacnym gelom (napr. CeraVe maju aj v Notine), v DM predavaju tzv. konjakovu spongiu, super sa s nou umyva tvar aj krk, aj exfoliuje, plus nejaky hydratacny kremik z lekarne a to by malo stacit, na upchate pory funguje vyborne kozmetika s kyselinou salicylovou (Dermalogica, The Ordinary), je setrnejsie pouzivat kyseliny ako mechanicky obrusovat pokozku, narusa to jej povrchovu vrstvu, a moze to viest ku kadejakym nepeknym reakciam, zacervenaniu, podrazdenosti, akne atd....

milamimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriema
9. aug 2020

@rainbow82 Ahoj, vytlač jej to. Nrch sa napari a vytláča jej to po tlačení vyčistiť a hozovo