Posilňujete imunitu detičiek produktami z lekárne?

roselyn
20. okt 2018

Dobry den. Daval niekto svojim detom (skolkarsky vek) niektory z tychto produktov na posilnenie imunity? Hliviacik sirup, Imunoglukan sirup, Tekute kolostrum, Rinimun sirup, flasticky Arko defens, flasticky Floraliv, Rybi olej. Zafungovalo nieco? Boli ste spokojne ? Ako ste to podavali detom a ako dlho? Dakujem za info.

simatko2
20. okt 2018

Ahoj ja som dávala imunoglukan cca 2 mesiace ale nevidela som úspechy, takisto aj vibovit, z imunologie sme mali 3 mesiace bronchowaxon, a este nieco, ale takisto nám nezabralo.. Teraz dávam od augusta prírodny sirup a ten nám zatiaľ tuk tuk, pomáha, mali sme len 3 dní hrdlo nás skrabalo, ale to hneď prešlo, tak som spokojná..

roselyn
autor
20. okt 2018

@simatko2 mozem vediet aj aky sirup? my sme mali bronchovaxon minuly rok od imunologicky tiez

sasunka
20. okt 2018

@roselyn Nic z lekarne nam napomahalo, skusili sme este toto a zatial ziadna choroba napriek skolke.
https://www.vitaminyprezdravie.sk/vitamin-c/lip...

petra0801
20. okt 2018

Vcera sme boli u doktorky ked ze po 1x nastupe do skolky a skoly zaciname byt stale chory nam nasa dr poradila na imunitu ten to sirup,tak uvidime ci naozaj aj zaberie a bude taky ako ho vychvalili vsade. 😊

roselyn
autor
20. okt 2018

oki

roselyn
autor
20. okt 2018

@sasunka davate detom ?

evittam
20. okt 2018

@roselyn Len čistý vitamín C, v zimných mesiacoch D. Vyvážená strava.

roselyn
autor
20. okt 2018

@evittam nam nepomaha 😔 davali sme - je vsetko dcerka - a stale v skolke schyta bacily

evittam
20. okt 2018

@roselyn Nam ano, dcerka este chora nebola až na pár soplov, syn naposledy pred 10rokmi a pred týždňom mal chytene priedušky ale za 3dni bol v poriadku.

belllinka
20. okt 2018

@sasunka lipozomalne Cecko kupujem normalne v lekarni

mata223
20. okt 2018

ahoj my dvame prirodne ale nie z lekarne , a som spokojna az az :wink

martulka1990
20. okt 2018

Ahojte, nada chodi 2 rok do skolky, este tento sk.rok nebola chora_ -každé ráno jej davam 2bobulky rakytnika a vit. C a som zatial velmi spokojna. Klop.klop. 🙂