Praziquantel - derivát účinný proti ploským červom

monikaaaaa
30. apr 2015

Ahojte, užívate niekto praziquantel? Daváte aj detom? A kde kupujete?

peter_555
13. jan 2020

@zuzanagarelova áno, to sú cysty, presne ako píšeš z parazitov, vlasovce, vytvárajú hrčky alebo dokonca veľké nádory, dajú sa vybrať chirurgicky. Ale ak im ich zoberieš túto liahničku krmičku, stávajú sa ešte agresívnejšie a vytvárajú nové a ešte viac takýchto útvarov. A tí čo jedia sushi ako aj ja som jedaval 100% ich majú...parazity číhajú všade, a ich vajíčka lietajú vo vzduchu. Prsty treba ďaleko.od úst. A človek nemusí byť len chudý, že to je príznak, že má parazitov, dokonca viac tlstych ľudí ich má a pritom by ste to na nich nepovedali. Na internete máte tolko informácií, len musíte selektovať. Súhlasím tu s niekým, že pani Blahová je na peniaze, poznám viacerých takých, ale určite nie sú všetci hladní. Nájdu sa aj čestni a veľmi skúsený odborníci,len mi je ľúto, že naši lekári,nám už nepomôžu, ti čo by vedeli už sú na dôchodku a nových niet. Dôvod sú zase peniaze ako všade...všetko je poddimenzované

meg_junova
1. mar 2021

Ktore antiparazitikum odporucate teda? Skusam ivermectine pre vtaky, ale zatial ziadna zmena.. kamoska sa vraj vdaka praziquantelu zbavila celiakie, ale vraj ju to aj dost vystavilo

meluela
1. mar 2021

@meg_junova vsak tym sa nedavno nejaky pan priotravil ked uzil ivermectine pre papagaje ...

peter_555
1. mar 2021

@meg_junova tiež som mal antiparazitikum, ktoré nebolo pre ľudí (prazinquantel), ale čítal som aj vyjadrenie lekára, ktorý sám na sebe testoval prípravok proti parazitom pre kone, je to pomerne nový článok, lebo tiež sa jedná o ivermectin a v spojení s covidom...tu dávam link https://www.eurorespekt.sk/ivermektin-davkovani...
..ale ivermectin nie je na všetky druhov parazitov. Zohnal som si vermox(je na predpis), je to také všeobecné antiparazitikum, ale keď chces ísť aj na väčšie tvory potrebuješ dve balenia. 2x denne dve tbl., Ráno a večer a tri dni, nájdi si na nete. Do úrovne skrkaviek stačí jedno bal. Veľmi dôležité je aj stravovanie, lebo ak jedavas veľa sacharidov v strave, tak ich veľmi dobre krmis. A za ďalšie každým liekom proti nim, ničis aj svoju črevnú mikrobiotu, ktorú treba obnovovat,inak budeš oslabovať svoju imunitu. K tomu, aby si nebrala drahé probiotiká a mnoho krát neucinne, odporúčam si zadovážiť tibi kryštály, veľmi lacný a nenáročný spôsob ako ju dopĺňať, ja ešte okrem toho si vyrábam kefír z tibetskej huby, nájdi si na nete a prečítaj o tom viac. Fakt to je téma na dlho. Prešiel som všeličím, na vypudenie funguje a urinoterapia, zažil som takto živú skrkavku v toalete, dlhú asi tak 20cm.Tiez si prečítaj na nete, Malachov-dokonala očista tela, tam sú aj návody ako na ne, dá sa nájsť a stiahnuť na nete, výhoda, že nájdeš čo hľadáš bez toho, aby musela čítať celú knihu, cez ctrl-f zadas slovo a vyhľadá ti všetky výrazy. Teraz sa snažím bez farma produktov ísť na ne, čiže upraviť ph, príjem malo sacharidov, a ku každému jedlu jem cesnak. Pripravujem si polievky, také hustejšie, napr. Miso alebo fazuľova, zeleninova a nekombinujem mäso a sacharidy alebo škroby, čiže žiadna ryža alebo zemiaky atď, ale buď si na pare urobím nejakú mrazenu zeleninu alebo ak nemám chuť na pare, mám v obľube na panvici, ...rozpustím trochu tuku, opražím nakrájanú cibuľu, a potom tam prihodim napr. lusky mrazené a trochu ich osmahnem ako priloha k mäsu. No a najlepšie výsledky mám s cesnakom, ale musí byť domáci, pravidelne ku každému jedlu, na tenké plátky si nakrajam tri strúčiky, chvíľu nechám postáť cca 10-15min, aby sa začal uvoľňovať alicin a zajedam spolu s hlavným jedlom. A zároveň si robievam aj klystír s cesnakom, na dva litre vody dva rozpucene a precedené cez gázu, alebo môže byť cez sitko a potom ďalšie s vodou. A ešte čo robievam, kúpil som si plničku na gélové kapsule (100ks) veľkosť nula, a drtim klinček v mlynčeku na kávu a dávam ho do tých kapsúl a počas dňa tri štyri zjem, klinček zabíja vajíčka parazitov. Je to beh na dlhu trať, ale zistil som, že len tabletkou ich nevyzenies zo seba a hlavne nevies kedy prídu znovu, tak a takto už veľa z nich zo má radšej odišlo 😊

meg_junova
2. mar 2021

@meluela je o tom clanok niekde?

meluela
2. mar 2021

@meg_junova
"Nech sa pokojne vyskúša, riziko vedľajších účinkov je pri väčšine ľudí malé, pokiaľ ho nebudú jesť ako lentilky. Ale druhá vec je, čo sa okolo neho deje. Veď už je známy prípad človeka, ktorého brala záchranka, pretože pojedol ivermektín pre papagáje. Primár Kulkovský z Považskej Bystrice napísal status, že pacientom na jeho oddelení ivermektín nezabral. No a hneď sa do neho začali ľudia púšťať.

Ja osobne primára Kulkovského nepoznám, ale máme tu dievčatá z Považskej Bystrice, ktoré vravia, že je to mladý, šikovný doktor. Lenže na Facebooku na neho niektorí nadávajú, pretože popísal svoje skúsenosti. Moje skúsenosti sú podobné, akonáhle bol ivermektín povolený, nasadili sme ho pokusne niekoľkým pacientom, zatiaľ bez efektu. Čím ten liek určite nespochybňujem. Podobne ako primár Kulkovský si myslím, že pokiaľ má zmysel, tak v prednemocničnej fáze."
https://dennikn.sk/2282594/osial-okolo-ivermekt...

meg_junova
2. mar 2021

@peter_555 Ďakujem za veľmi obsiahlu odpoveď, ja sa skôr prikláňam prírodnej alternatívnej ceste.. klinčeky poznám, vyskúšam si robiť také mesačné kúry, ďakujem. Popri klinčeku odporúčajú aj palinu, s tým skúsenosť nemáš? Ja mám celiaku a nejaké pridružené skryté alergie na potraviny, tiež HIT a SIBO, takže som si istá, že to spôsobujú tie parazity, už si to študujem pomerne dlhodobo. Len sa mi práveže zdá,že cez bylinky to nemá ten účinok a dlho to trvá... ako píšeš, že to je boj na dlhú trať. K Vermoxu asi nemám možnosť sa dostať, takže hľadám iné účinné látky na prírodnej báze s rovnakým účinkom. Cesnakovú kúru si viem tiež ťažko predstaviť, keďže pracujem v kancelárii. Akurát terza je na to super vhodná doba 🙂

meg_junova
2. mar 2021

@meluela Veď on sa má brať preventívne a poznám mnohých,ktorí si dali aj ten konský (ten, v ktorom pomocná zložka je karcinogénna, o tom mnohí nevedia) a pomohol im v prvej fáze ochorenia covid.

peter_555
3. mar 2021

@meg_junova ...za málo, rado sa stalo ...jasné, že mám skúsenosti aj ..palina, dubová kôra, pomleté tekvicové semienka, rôzne ezotericke oleje od young living alebo doterra, plnené kapsule nimi atď, to je úplne samozrejmé ako i vynechať sladkosti a teda cukry. S tou palinou treba opatrne, max. 10 - 14 dní a potom pauza a malé šálky, 1 čajová lyžička, zaliat horucovou vodou, 1.5 az 2dcl, 8minut nechať lúhovať, scedit a 3x denne. Dlhodobejšie užívanie paliny, môže skončiť otravou. Tu prikladám link na toho Malachova dokonalá očista tela. Výhodou elektronickej podoby, že si vieš vyhľadať napríklad, máš epilepsiu, aj za tým je tiež parazit, ktorý ju spôsobuje, dáš CTRL+f napíšeš len do poľa epileps, preto skrátené, ak je slovo skloňované, nájde ti všetky výrazy a vždy sa niečo dozvies, bez toho, že knihu musíš čítať celú a takto ľahšie a rýchlejšie získaš informácie o Tom, čo chces vedieť. Tu je ten link https://uloz.to/file/bGX0IvGgFHdt/malachov-doko... a súbor na stiahnutie... treba si nájsť len systém a potom v tom vytrvať a výsledok sa časom dostaví...a nezabúdajte na črevnú mikrobiotu, bez nej ani vstrebávanie živín nefunguje, čiže probiotiká a kŕmiť ich prebiotikami 😉

adrianabelicova
3. dec 2023

@bosoriak okrem ineho jediny ktory ucinkuje aj pre ludi😉

adrianabelicova
3. dec 2023

@bosoriak mylis sa ,tento jediny ucinkuje aj na ludi.Vemox je dokazane ze na skrkavky nefunguje vobec a je zle prepocitane davkovanie.

zuzkabeuty
27. jan 2024

@monikaaaaa každý ma 4az rak aapon dat kuru predite aj omylom diagnostikovanej rakovine